Rusza Toyota Off-Road Festival 2024

To już 9. edycja zlotu Toyota Off-Road Festival. Tym razem przez cztery dni w okolicach Grajewa uczestnicy będą doskonalić swoje off-roadowe umiejętności i wymieniać doświadczeniami zdobytymi za kierownicą japońskich terenówek.

– Zapraszamy wszystkich fanów terenówek Toyoty, ich rodziny i przyjaciół, by razem z nami na nowo odkryli najsłynniejsze polskie Pojezierze i korzystali z wszystkich atrakcji. Zarówno festiwalowych, jak i dostępnych na kempingu Leśna Polana – powiedział Michał Horodeński, lider klubu i komandor Toyota Off-Road Festival.

Reklama

Jakie atrakcje na Toyota Off-Road Festival?

Główną atrakcją zlotu są wycieczki terenowe pod przewodnictwem pasjonatów z renomowanych firm off-roadowych i turystycznych. Organizatorzy przygotowali też trasy terenowe do samodzielnej eksploracji, które klubowicze pokonają, wykorzystując nawigację GPS lub tradycyjny roadbook. Zabawa przypomina leśne podchody i angażuje całą załogę samochodu. Kiedy kierowca jest skupiony na jeździe, jego pasażerowie mogą aktywnie uczestniczyć w nawigowaniu oraz poszukiwaniu w terenie miejsc, które mają wydrukowane na zdjęciach w informatorze.

Toyota Off-Road Festival zorganizowany przez Land Cruiser Adventure Club / Toyota / Ireneusz Rek
Reklama

Nie zabraknie animacji dla dzieci, letniego kina nocnego dla wszystkich członków rodziny oraz wieczornych biesiad. Na zakończenie każdego festiwalowego dnia będzie można wziąć udział w spotkaniach z podróżnikami, którzy opowiedzą o swoich ostatnich wyprawach i pokażą kolekcje slajdów. Kemping o powierzchni 6 hektarów mieści się w urokliwym sosnowym lesie nad objętym strefą ciszy Jeziorem Toczyłowo z plażą i wypożyczalnią kajaków.

Toyota Off-Road Festival 2023 zorganizowany przez Land Cruiser Adventure Club / Toyota / Ireneusz Rek

Toyota nie tylko bawi, ale też uczy

Oprócz przestrzeni biwakowej i integracyjnej organizatorzy pomyśleli o Strefie Expo, gdzie będzie można się zapoznać z produktami i usługami cenionych firm z branży off-roadowej i turystycznej. To okazja, by zyskać nową wiedzę, przedyskutować pomysły i wymienić się doświadczeniami z kierowcami Land Cruiserów i pasjonatami jazdy terenowej.

Toyota Off-Road Festival zorganizowany przez Land Cruiser Adventure Club / Toyota / Ireneusz Rek