Pijany ksiądz odjeżdża bez płacenia za paliwo. Policji dostało się po pościgu

| Aktualizacja:

Proboszcz z Chojnic w tarapatach. Po zatankowaniu paliwa do samochodu nakłonił kierowcę do grzechu i obaj uciekli ze stacji bez płacenia. Kiedy policja zatrzymała auto z księdzem na pokładzie, rozpętało się piekło…

wróć do artykułu
  • ~sPiSek
    (2013-01-02 10:59)
    To straszne,
    księża zachowuję się jak posłowie!
    A od zwykłych ludzi oczekują,
    że będą bardziej śięci od papierza (zasłyszane w konfesjonale).
    Źle się dzieje w państwie polskim.
  • ~Cezar
    (2013-01-02 11:01)
    bieda i pijanstwo w 3rp,dotkneło nawet uprzywilejowany kler,to wróży degrendoladę i powolny rozpad tego państwa.
  • ~kolo
    (2013-01-02 11:03)
    No super teraz pijany kasiadz to norma
    Brawo polski kosciele
    Czarne wredne kruki sa zakala narodu nad Wisla.
    Pod sad i do ciezkiej pracy w kamieniolomach
  • ~Genitaliausz
    (2013-01-02 11:09)
    Poniewaz jak sam mój nick wskazuje zamiast mózgu mam genitalia, dlarego pisze takie bzdetty i pierdi..ły !
  • ~studend
    (2013-01-02 11:14)
    moze mial napad szatana ? sudme -nie kradnij :-)))))))))))))))) swinska pijanica czuje sie jakw bezboznym piekle ?
  • ~Mało rozumny ten klecha
    (2013-01-02 11:16)
    Pijany ksiądz odjeżdża bez płacenia za paliwo.



    A przecież mógł powiedzieć -Bóg zapłać, to nikt by go nie ścigał za kradzież i pijaństwo.
  • ~Aceton
    (2013-01-02 11:29)
    Po co to powtarzacie?
    Przecież to już pisaliście!
    Nie ma ciekawszych tematów?
  • ~kentok34
    (2013-01-02 11:39)
    No, to powinien pójść siedzieć albo niech zapłaci
  • ~swiss made
    (2013-01-02 11:46)
    on was zaprowadzi do nieba
  • ~brrrrrrrrrrrrrr
    (2013-01-02 11:49)
    Wiecie ilu ich jest . Głowa mała. Specjalnie ich szkolili. A biskupów ilu Bolków to szkoda gadać. W Watykanie też. ten w Smoleńsku też .
  • ~gerry5
    (2013-01-02 11:49)
    kosciół jest zakłamany jak rząd i sejmu
    czego wam trzeba jeszcze byście uwierzyli

    czytajcie Biblię i nawracajcie się
    znajdziecie wszystkie odpowiedzi
  • ~````
    (2013-01-02 11:51)
    Dyżurny nie śpi. Od Nowego Roku zaczynają.
  • ~man
    (2013-01-02 12:00)
    Ksiądz był po pracy, i mógł nawet w b.u.r.d.e.l.u sobie siedzieć.
  • ~x.wikary
    (2013-01-02 12:13)
    To było w ramach kolędy bożonarodzeniowej. Amen.
  • ~Mohatma Gandhi
    (2013-01-02 12:14)
    ~````2013-01-02 11:51
    ...Dyżurny nie śpi. Od Nowego Roku zaczy...

    Dlaczego poruszacie taki temat, czy nie wiecie ze SWIĘTYCH KRÓW nie wolno w PISlandzie...tykac !?
  • ~lolek1
    (2013-01-02 12:14)
    he, he! ,- A w Piszu, proszę państwa, radna PO z pomocą czterech facetów z bronią pobiła i okradła swojego męża :)
  • ~Andrzej
    (2013-01-02 12:19)
    Najciekawsze w tym jest, że coś takiego odpuszcza nam nasze grzechy i jeszcze nakłada na nas pokutę. Nie ma znaczenia, czy był kierowcą, czy pasażerem. Ma znaczenie, że był pijany i jak się zachował. Jak widać w tej kurii takie zachowanie księdza uważane jest za normę (bo był pasażerem), Cały ten interes schodzi na psy.
  • ~konus
    (2013-01-02 12:20)
    I tak z tego najlepsza jest Curia jako pasażer miał prawo być pijany .Ludzie przestańcie opłacać tych meneli co niedzielę to w drugą stronę nie działa,sam byłem świadkiem jak sąsiad prosił proboszcza o pomoc dla biednej rodziny gdzie były małe dzieci .Dumny proboszcz odpowiedział że Kościół pijakom nie pomaga.Proponuje żeby przestali się z tym kryć i wystawiali przed świątynia puszki z odpowiednimi napisami np.DLA Ks.JANA jest w ciągu alkoholowym,DLA Ks.PIOTRA nie ma na paliwo,DLA Ks.TOMASZA a na karty ,ruletkę,dziewczynki co łaska Wtedy będzie przejrzyście każdemu według potrzeb
  • ~j.ajnj
    (2013-01-02 12:21)
    Oni zawsze maja usprawiedliwienie. A wierny nigdy. To jest "hunta" w polsce. Gdzie władza kościelna i cywilna?
  • ~kasia X
    (2013-01-02 12:54)
    Duchowny mial 1.8 promila DUCHA (SPIRYT) z flaszki !
    Moze nie dostanie sie do nieba.?