• ~lewandor
    (2014-06-03 20:00)
    zbiła kase na prywatyzacji a włądza sprawiedliwości umozliwiła mu to
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-05-28 23:55)
    Tylko Levy-POyeb moze takie szpanerskie blachy kupic.
    To tez nie zmieni faktu, ze jest i POzostanie zwyklym KOPACZem Pilki Kopanej.
    A jak u niego wyglada z jezykiem niemieckim ??...

    ...sicher " versteht nur Bahnhof "...:)))))
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-05-30 00:10)
    Levy to klein Geist, POniewaz tak sie zachowuje tylko ktos, komu sie wydaje, ze stal sie Panem...
    ...a mylisz sie bardzo - KOPACZU ZWYLKY, Pilki Kopanej.
    :)))
  • ~kcpzpr
    (2014-05-29 13:36)
    JAKIE TO CACKO?1 PELNO ICH WSZEDZIE
  • ~graf
    (2014-05-28 16:40)
    Typowy kopacz. Zarobi troche pieniedzy, kupi sobie drogi samochod. Zupelnie jakby nie mogl zainwestowac w cos co bylo by uzyteczne spolecznie. Jak np sierociniec, czy cos takiego.
  • ~bobby33
    (2014-05-28 19:26)
    jezeli chodzi o te komentarze to smierdzi tu wiocha ,nie mam zamiaru obrazac mieszkancow wiosek.
  • ~Podatnik.
    (2014-05-28 17:34)
    A jakie on ma wlasciwie wyksztalcenie. Pytam bo za pare lat jak zlamie noge i zona wezmiepolowe bede musial na niego placic socjalne jako podatnik. Zabrac Auto w poczet przyszlych dlugow :)
  • ~michał
    (2014-06-01 16:49)
    "Biedny" bardzo bieedny smutny głupawy chłoptas - typowy piłkarzyk.
    Jesli ktos kupuje za tyle kasy samochód ( to znaczy że nie ma dla nich szacunku i je ukradł lub dostał ( od złodzieja) i ma ich tak dużo że juz nie ma co z nimi robić.
    Bo kto normalny z premdytacją inwestuje w cos np. 1.000.000zł ,żeby po np. roku byc pewnym że bedzie z tego miał już tylko 400.000zł
    600tys wyrzucowne w błoto.A w tym czasie inni umierają z głodu...
    Bogaty człowiek przy zdrowych zmysłąch , inteligentny wpierw zabezpiecza sobie emeryturke. A jak już zabezpieczył to to co mu zbywa rozdaje i wspomaga biede i nedze tego swiata. TYlko kretyn z komplekasami wyrzucaca kase :(
  • ~CERA
    (2014-05-30 19:32)
    Ferrari zonka kupila ze sprzedazy starych koszulek w tv
  • ~e tam