Salon samochodów Ferrari ponownie został otwarty w dawnym gmachu Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie.

Reklama

Przypominamy, że wiosną 2014 roku producent z Maranello zakończyło trwającą od 2010 roku współpracę z dotychczasowym właścicielem Ferrari Warszawa, czyli spółką Granturismo Italia z grupy Sobiesława Zasady.

Ferrari

Nowymi właścicielami Ferrari Warszawa zostali Adam Niesłuchowski i Grupa Pietrzak (diler marki Renault, Peugeot i Dacia, który sprzedaje też Ferrari w Katowicach). Przedsiębiorcy planują w ciągu kolejnych sześciu miesięcy uruchomić w stolicy autoryzowany serwis samochodów producenta z Italii. Co więcej za 2 lata ma powstać nowy i pełnowymiarowy salon sprzedaży Ferrari. Nie jest jeszcze znana lokalizacja - trwają poszukiwania.

Ferrari

Otwierając salon Ferrari w Warszawie jesteśmy pewni, że będzie to nowy, ważny adres na motoryzacyjnej mapie stolicy i nie tylko. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi oraz stworzenie nieformalnego klubu miłośników i właścicieli marki Ferrari - powiedział Adam Niesłuchowski, prezes zarządu Ferrari Warszawa.

W dawnym gmachu KC można zobaczyć aktualną ofertę modeli Ferrari. W specjalnym studiu kupujący może stworzyć wizualizację wymarzonego auta, a potem sprawdzić na żywo odcienie dobranych skór, lakierów czy innych elementów wyposażenia.