Wypadek dwóch radiowozów na warszawskiej Ochocie

Dwa radiowozy zostały rozbite w czwartek wieczorem w Warszawie. Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Grójeckiej i Dickensa na Ochocie. Policyjna Toyota Auris wjechała w bok prowadzonej przez funkcjonariuszy Kii Ceed. O zdarzeniu informuje portal tvn24.pl.

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez medium wynika, że policjanci prowadzili pościg. To właśnie w jego wyniku miało dojść do wypadku, po którym do szpitala trafiła jedna osoba.

Reklama

Rozbite radiowozy. Policja potwierdza

Policja potwierdziła, że na warszawskiej Ochocie doszło do wypadku.

Policja, radiowóz / ShutterStock

Na ulicy Grójeckiej doszło do zderzenia dwóch radiowozów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Na miejscu trwają czynności policji - poinformowała Barbara Szczerba z Komendy Stołecznej Policji.

Co z uciekinierem? Według nieoficjalnych ustaleń porzucił on samochód i kontynuował swoją ucieczkę pieszo. Mundurowi na tę chwilę nie potwierdzają tych informacji.

Wypadek z udziałem radiowozów policji

Skutki wypadku zostały zneutralizowane w późnych godzinach wieczornych. Na miejscu interweniowali strażacy, którzy zabezpieczyli rozbite pojazdy. Na skrzyżowaniu, na którym doszło do wypadku zjawili się również policjanci drogówki.