Widowiskowa seria Red Bull X-Fighters ponownie w Polsce! Oto pierwsze sportowe zawody jakie odbędą na Stadionie Narodowym to właśnie popisy motocyklistów, którym ktoś odłączył lęk wysokości... Akcja rozpocznie się 6 września, na chwilę przed oficjalnym otwarciem stadionu.

>>>Mistrzostwo F1 to za mało. Szef Red Bulla kupił wyspę

Sprzedaż internetowa biletów na warszawską edycję zawodów Red Bull X-Fighters ruszy 25 maja o godzinie 10.00. Dzień później (26 maja) bilety na tą imprezę będą do kupienia w wybranych punktach Eventim, salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn.

Dla wielbicieli freestyle motocrossu organizatorzy przewidzieli aż 45 tysięcy miejsc. Informacje o cenach wejściówek i sektorach pojawią się w dniu rozpoczęcia sprzedaży na stronach www.redbull.pl i www.redbullxfighters.com

Przypominamy, że tegoroczna seria wystartowała 15 kwietnia w Dubaju. Kolejne zawody odbędą się w stolicy Brazylii (28 maja), w Rzymie (25 czerwca), Madrycie (15 lipca) i Warszawie (6 sierpnia), a na wielki finał zawodnicy zawitają do Sydney (17 września), po raz pierwszy w 10-letniej historii zawodów.

A tak było na Stadionie X-lecia w 2008 roku...

http://www.youtube.com/watch?v=m8VzhE7auNM