Tragedia podczas egzaminu na prawo jazdy. Egzaminator zginął na placu manewrowym

| Aktualizacja:

35-letni egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rybniku (Śląskie) zginął podczas pracy, potrącony na placu manewrowym przez zdającą egzamin na prawo jazdy 68-letnią kobietę. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.

wróć do artykułu
  • ~drum
    (2019-06-24 17:32)
    Czy 68 lat to odpowiedni czas na rozpoczynanie przygody z motoryzacją? Z całym szacunkiem dla osób starszych, ale 68-latek powinien raczej zastanawiać się, czy nie zająć miejsca pasażera, a nie zdobywać pierwsze szlify na naszych drogach.
  • ~kon przewalskiego
    (2019-06-24 17:54)
    No i jak, zdala ten egzamin?
  • ~prezes
    (2019-06-24 17:20)
    no,to jest problem prawny,bo ta pani prawa jazdy nie miala,na drodze publicznej nikomu nic nie zrobila,byla na panstwowym placu jazd,ktory powinien byc tak urzadzony aby do takiego zdarzenia dojsc nie moglo.Sa chyba w Polsce jakies betonowe kloce,na ktore ta pani moglaby najechac cofajac,bo pewnie walnela go w plecy cofajac.Winien jest osrodek ruchu,ze zle zabezpieczyl swoj plac.Swoja droga-zdawalem na prawo jazdy za Gierka,w PRL,w Krakowie,przyszedl milicjant do auta na ul.Poselskiej w centrum miasta,zadnego cofania,parkowania,jechac do Holiday Inn na Koniewa i zurück na Poselska.Tyle.jezdze 40 lat,po calej Europie,nie mam ani jednego punktu karnego,zadnego mandatu za przepisy,kilka akr za zle parkowanie w Krakowie,slynne zajecie chodnika.I cofam na parkingach,nikogo nie rozwalam,a nikt mnie jakos tego w PRL nie uczyl ani nie wymagal.To cofanie to teraz chyba wazniejsze od jazdy do przodu,bo widze co robia mlode dziewczyny za kierownica na rondach w Krakowie,one chyba nigdy nie jechaly po rondach z 4 pasami lub ze swiatlami lub bez.
  • ~77
    (2019-06-24 18:40)
    Polska szkola, Polske kierowcy, najgorsi w EU !!!
  • ~Swift
    (2019-06-24 20:40)
    Hmm powiem tak często jest tak że egzaminator specjalnie wchodzi podczas egzaminu innych na pas ruchu po którym porusza się kursant, robią to by tylko zestresowac kursanta lub też doprowadzić do oblania egzaminu.. Taka praktyka egzaminatorów..
  • ~Stef
    (2019-06-24 17:31)
    A może to rutyna spowodowała u niego spadek czujności do zera? Jak widzę czasami, jak znudzeni swoją pracą są egzaminatorzy, to by mnie nie zdziwiło.
  • ~Stach
    (2019-06-24 20:27)
    Psychotesty. 50% mniej praw jazdy.
  • ~Ella
    (2019-06-24 17:03)
    Straszna sytuacja dla wszystkich . A gdzie był instruktor seniorki?
  • ~Piotr
    (2019-06-25 06:19)
    Badanie psychotechniczne dla wszystkich ubiegających się o pierwsze prawo jazdy i nie będzie takich sytuacji
  • ~Ktoś
    (2019-06-24 21:51)
    60-latkom powinno się już prawo jazdy odbierać urzędowo, bo nie mają już ani refleksu ani właściwej spostrzegawczości i stanowią zagrożenie większe niż młodzi za kółkiem.
  • ~Sokular
    (2019-06-25 09:14)
    Ona chyba nie odpowie,nie była jeszcze kierowcą.Egzaminator znalazł się nieopatrzcie w złym miejscu............po co jej to prawo,chciała poszaleć za .....13stkę????????
  • ~n.z
    (2019-06-25 07:25)
    w tym wieku na egzamin.....czeski film prawda panowie z osrodka kursowego ....czy to nie zastanawia

Może zainteresować Cię też: