Prowokacja DGP. Jeden telefon do straży miejskiej i poseł nie płaci mandatu

| Aktualizacja:

Czy posłowie płacą mandaty? Dziennikarze DGP przeprowadzili prowokację. Wystarczył jeden telefon do straży miejskiej, by uczynny funkcjonariusz natychmiast zgodził się anulować mandat. "Wystarczy potwierdzenie immunitetu i kończymy" - stwierdził.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2013-01-09 14:31)
    ~Polak z Norwegii2013-01-09 14:15
    RODACY,
    macie to, co wybraliscie i na co zaslugujecie.
    LUMPY Wami rzadza, a Wy dalej grylujecie i w Waszych glowkach pilka nozna.

    motek:
    Hehehe... POlacy pracują, grylują, grają w piłę, a PiSdzielce dziadują i narzekają - taka prawda:-)
  • ~ja
    (2013-01-09 14:46)
    goje! Nie leczyc was! Nie kształcić was! Nie dać pracy wam!Wasze ulice NASZE kamienice
  • ~hans
    (2013-01-09 14:54)
    wystarczy jezdzic na niemieckich blachach.
    .
  • ~am haarec
    (2013-01-09 15:51)
    "Niedawno strażnicy z tej jednostki wlepili mandat rowerzyście"
    Ciekawe za co otrzymał mandat, za przekroczenie prędkości? :D
  • ~maniek
    (2013-01-09 23:41)
    A wy chcecie ich pozbawić immunitetów,jak wtedy by oni żyli w takim kraju?
  • ~Krys
    (2013-01-11 02:29)
    Zbieram na trotyl. Wpłacać na solid trust pay login kryrek1987
  • ~maj
    (2013-01-11 10:31)
    jazda na swiatlach przez okragly rok czy to jest konieczne ? okres jesienno zimowy to rozumiem tu chodzi o podstawe i mozliwosc karania kierowcow
  • ~radarowykraj
    (2013-01-15 16:21)
    Dla otarcia lez polakom bedzie kilka mandatów jak co roku pani Kopacz nie chce sobie robić wrogów wśród osób z immunitetami bo dosyć wrogów ma wśród Polaków jak byla ministrem zdrowia ze przez nia płacimy więcej za leki i mamy wydłużone terminy do specjalistów to teraz wśród swoich musi byc tolerancyjna i nie narażać ich na straty finansowe ale reszty Polaków nie chroni immunitet i wobec powyższego pomimo ze zarabiamy mniej od posłów to my płacimy mandaty. Zapamiętajcie sobie rządzący że wybory się zbliżają to za te wszystkie zdzieranie z nas pieniędzy macie zapewnione ze do rządu wejdzie RP i SLD.