Protest rolników rusza 9 lutego. Gdzie i o której godzinie zablokują drogi?

Protest rolników w piątek 9 lutego 2024 roku rozleje się na całą Polskę. Na drogi wyjadą kolumny traktorów. Lokalnie można spodziewać się blokad przejazdu. Przyłączenie do akcji zapowiedzieli także przedstawiciele "Komitetu Obrony Przewoźników i Pracodawców Transportu". - Wsiadaj na swój ciągnik siodłowy i dołącz do ciągników rolniczych - ogłosili transportowcy.

Kierowców w wielu lokalizacjach czekają utrudnienia już od godziny 8.00 czy 9.00. W większości akcja potrwa do godziny 16.00, ale są też miejsca z blokadami do godziny 20.00.

Reklama

Protest rolników i ponad 260 lokalizacji, które drogi zablokowane? Oto MAPA i spis blokad

Mapa opisująca trasy protestu rolników obejmuje ponad 260 lokalizacji, w których przejazd będą utrudniać lub blokować kolumny traktorów. Już 9 lutego kierowcy na jednej drodze spotkają po kilka blokad.

Jedna z największych blokad w kraju jest zaplanowana na trasie DK2, odcinek Siedlce-Zbuczyn, na wysokości miejscowości Zdany. Organizatorzy – OPZZ Rolników – ok. godziny 12.00 ogłoszą postulaty i już teraz zapowiadają Marsz Gwiaździsty Rolników na Warszawę.

Protest rolników 9 lutego 2024 roku / Google Maps
Reklama

Protest rolników - będzie Marsz Gwiaździsty Rolników na Warszawę

Warszawa 9 lutego także zostanie zablokowana. Protest rolników potrwa od godziny 11.00 do 14.00 i przejdzie ulicami:

 • Emilii Plater
 • Aleje Jerozolimskie
 • Rondo Charles'a de Gauelle'a
 • Nowy Świat
 • Plac Trzech Krzyży
 • Wiejska
 • Piękna
 • Aleje Ujazdowskie.

Protest rolników - woj. mazowieckie

GDDKiA informuje o utrudnieniach DK 62, odcinek Sokołów Podlaski - Drohiczyn, w pobliżu m. Skrzeszew (woj. mazowieckie). Traktory spowalniają ruch w kierunku Drohiczyna.

Policja z Płocka ostrzega, że protest rolników od godziny 10.00 może przynieść utrudnienia na drogach miasta i powiatu płockiego. Traktory ruszą o godz. 10.00 trasą Radzanowo - Nowe Gulczewo - Płock (ul. Wyszogrodzka). W godz. 11.00-14.00 kierowcy powinni spodziewać się utrudnień na drodze krajowej 62 (ul. Wyszogrodzka) od skrzyżowania z ul. Rogozińską w kierunku Ronda Wojska Polskiego, które może zostać całkowicie zablokowane.

Mundurowi zalecają przejazd z centrum w kierunku Podolszyc ul. Grabówka. Z kolei na drugą stronę Wisły auta osobowe mogą przedostać się Mostem Legionów Józefa Piłsudskiego.

Kierowcy utkną też na drodze wojewódzkiej nr 567 Staroźreby - Nowa Góra (spodziewana blokada ronda w Nowej Górze na drodze krajowej nr 10). Nie będzie też przejazdu drogą krajową nr 62 Czerwińsk-Wyszogród (blokada ronda w Wyszogrodzie DK62/DK50).

Protest rolników w Radomiu rozpocznie się godz. 10.00 przy ul. NSZZ Solidarności w punkcie kontrolnym ITD. Następnie uczestnicy zgromadzenia przejadą ulicami:

 • NSZZ Solidarność
 • ul. Kielecka
 • ul. S. Czarnieckiego
 • Rondo Narodowych Sił Zbrojnych
 • ul. S. Czarnieckiego
 • ul. Kielecka
 • ul. NSZZ Solidarność
 • punkt kontrolny ITD, gdzie protest zostanie zakończony o godzinie 16:00.

Protest rolników w Przytyku ruszy z targowiska, a następnie o godz. 10.00 traktory przejadą w kierunku Potworowa (powiat przysuski). Akcja ma zakończyć się o godz. 16.00 w miejscowości Słowików (gmina Przytyk).

Protest rolników na drodze krajowej nr 28 przed polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Medyce / PAP / Darek Delmanowicz

Protest rolników w pow. legionowskim ruszy o godz. 10.00 w miejscowości Kacice (powiat pułtuski). Następnie traktory przejadą drogą krajową 61 w kierunku Serocka. Kolejno przez Wierzbicę i Serock (ul. Pułtuska i Zakroczymska). Powrót na drogę krajową 61 (obwodnica) i przejazd do miejscowości Jabłonna, gdzie na skrzyżowaniu ulic Zegrzyńska z Akademijną protestujący zawrócą i tą samą trasą powrócą do miejscowości Kacice. Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 16.00.

Protest rolników w powiecie mińskim ruszy o godz. 10.00 w miejscowości w Trzebucza (powiat węgrowski). Następnie ciągniki przejadą drogą krajową A2 i DK92 przez Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki do Stojadeł. Uczestnicy protestu będą blokować DK 50 od ronda Arynów do ronda Stojadła. Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 18:00. Dla DK 50 zalecany jest objazd przez Kołbiel, Sulejówek, Okuniew i Stanisławów.

Protest rolników - woj. pomorskie

Protest rolników w woj. pomorskim to problemy z przejazdem w Egiertowie na DK20, ale też między Czarlinem i Gdańskiem na DK91 oraz Starogardem Gdańskim na DK22 i na odcinku z Prabut do Kwidzyna na DW521. W Gdańsku mogą wystąpić problemy w rejonie ul. Okopowej przy urzędzie wojewódzkim.

Protest rolników na trasie z Gdańska do Warszawy

Na trasie z Gdańska do Warszawy (E77; krajowa "siódemka") także przewidziano kilka miejsc prowadzenia akcji protestacyjnej. Blokad należy spodziewać się m.in. na węźle łączącym drogę E77 z drogą nr 60 (okolice Glinojecka).

Protest rolników - woj. podlaskie. Oto objazdy blokad

Protest rolników na Podlasiu to utrudnienia na drogach w Wojszkach, Turośni Dolnej, Brańsku, Sokołach, Kolonii Zabłudów, Knyszynie, Jeżewie Starym, Suchowoli, Sztabinie, Marianowie i w rejonie Piątnicy k. Łomży. Policja informuje o 16 zarejestrowanych zgromadzeniach.

Droga E67 między Białymstokiem a Augustowem to przynajmniej trzy blokady. Protestujący rolnicy pojawią się z ciągnikami w Suchowoli, Sztabinie i pod samym Augustowem. Ucieczka w Korycinie na drogę 671 na niewiele się zda - blokady trasy zaplanowano w Knyszynie i na węźle S8 w miejscowości Jeżewo Stare.

Policja informuje, że protestujący rolnicy zablokowali drogę krajową nr 8 w miejscowości Sztabin na trasie Białystok - Suwałki. Objazd prowadzi przez Augustów, Lipsk i Dąbrowę Białostocką skąd kierowcy będą mogli dojechać do Sokółki i ominąć blokady znajdujące się w Sztabinie i w Suchowoli.

Protest rolników - woj. kujawsko-pomorskie

Przez protest rolników w woj. kujawsko-pomorskim utrudnienia są możliwe na sześciu drogach dojazdowych do Torunia: DK80, DK10, DK91 i DW553, oprócz wyjazdu z miasta w kierunku Poznania. W Bydgoszczy blokowana będzie ul. Jagiellońska przy urzędzie wojewódzkim oraz wjazd z pięciu kierunków - od strony Nakła, Koronowa, Osielska, Białych Błot i Torunia.

We Włocławku utrudnienia mogą dotknąć wjeżdżających do centrum na trasach od strony Brześcia Kujawskiego, Izbicy Kujawskiej i Chojny oraz w okolicach rond przy ul. Wiejskiej, Chopina, Witosa, Okrzei i zakładów azotowych Anwil.

Protest rolników na drodze krajowej nr 28 przed polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Medyce / PAP / Darek Delmanowicz

Protest rolników - woj. dolnośląskie, Wrocław i okolice

Z kolei na Dolnym Śląsku można spodziewać się utrudnień w przynajmniej 20 lokalizacjach. Rolnicy zablokują m.in. autostradę A4, wjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, kluczowe skrzyżowania Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Akcje protestacyjne przewidziano także na trasie S5 z Poznania do Wrocławia. Traktory zablokują drogę krajową nr 94 od strony Środy Śląskiej i od strony Oławy, drogę DK 8 Kłodzko-Wrocław w kilku miejscach.

Policja informuje, że protest rolników w godz.10:00–17:00 zaplanowano na:

 • DK35 – przejazd traktorów na odcinku od miejscowości Wojnarowice przez Mirosławice, Siedlakowice, aż do Gniechowic (powrót tą samą trasą);
 • DK8 – przejazd ciągników na odcinku Jordanów Śląski (Łagiewnik – teren podległy KPP w Dzierżaniowie), w kierunku Kobierzyc i dalej Magnic;

Od godz.10:00 zaplanowano też zgromadzenia na:

 • węzeł DW372 i DW368 (skrzyżowanie dawnej DK8 z Wschodnią Obwodnicą Wrocławia – Łącznik Długołęka);
 • Wschodnia Obwodnica Wrocławia - od rodna w miejscowości Kiełczówek przez rondo im. Księdza Jerzego Popiełuszki do ronda w miejscowości Łany – ciągły przejazd w obu kierunkach;
 • ulica Jana III Sobieskiego we Wrocławiu - na wysokości restauracji KFC – na jezdni w obu kierunkach.

Proponowane trasy objazdów w związku z utrudnieniami w ruchu:

 • ul. Sobieskiego (kierunek Długołęka) i skrzyżowanie dróg Mirków/Długołęka - zjazd z ul. Sobieskiego w ul. Kowalską (kierunek Swojczycze), Wilczyce, Kiełczów, Piecowice, Bielawa, Raków, Borowa;
 • ul. Sobieskiego (kierunek Wrocław) - zjazd w miejscowości Długołęka w kierunku miejscowości Szczodre, Domaszczyn, Łącznik Długołęka, A8 - zjazd ul. Żmigrodzka;
 • rondo Kiełczówek / rondo Łany - wyjazd z Wrocławia od strony Swojczyc - Wilczyce, Piecowice, Raków lub Wilczyce, Kiełczów, Śliwice lub Wojnów, Dobrzykowice, Nadolice Małe. Powrót w odwrotnym kierunku.
Protest rolników 9 lutego 2024 roku / Google Maps

Protest rolników - woj. śląskie

Protest rolników w woj. śląskim to utrudnienia w ruchu na DK44 między gliwickim centrum handlowym Europa Centralna a sklepem Auchan w Mikołowie, węzłem tej drogi w Tychach do ronda przy KWK "Piast" w Bieruniu i dalej na DK1 w kierunku Pszczyny - do węzła z ul. Sikorskiego. W Pawłowicach utrudnienia na DK81 (między stacją paliw Uniwar do Ochabów).

Protest rolników - woj. małopolskie

W Małopolsce protest rolników wywoła utrudnienia m.in. na krakowskim rondzie Matecznym, na wjazdach do miasta w Pobiedniku Wielkim i Wieliczce, i między rondem Hoovera a Kryspinowem, gdzie przejazd traktorów może utrudnić dojazd na lotnisko w Balicach. Także w Bochni, Brzesku, Miechowie i Rogoźniku na Podhalu kierowcy mogą trafić na blokady dróg, w Nowym Sączu na przejazd traktorów między rondami Solidarności i św. Jana Pawła II, a w Oświęcimiu na DK44 do Zatoru.

Protest rolników 9 lutego 2024 roku / Google Maps

Protest rolników - woj. świętokrzyskie

Protest rolników w woj. świętokrzyskim to blokady w Kielcach - tu przed urząd wojewódzki zjadą się rolnicy z całego regionu. W okolicach Sandomierza utrudnienia mogą spotkać kierowców na DK77 i 79 ale też w Łoniowie, Pińczowie, Ożarowie i Kazimierzy Wielkiej.

Protest rolników - woj. podkarpackie, traktory w Medyce

Przez protest rolników w woj. podkarpackim kierowcy mogą spodziewać się utrudnień przy rzeszowskim urzędzie wojewódzkim. W całym województwie przewidziano przynajmniej osiem blokad m.in. na: DK94 w Jarosławiu, przy wjeździe i zjeździe z autostrady A4, na węźle Gorliczyna - od DK94 do DW835. Kłopoty z przejazdem mogą być także w Jaśle i Krośnie na DK28.

Traktory pojawią się też w Medyce i wyjadą na ulice Sędziszowa Małopolskiego, skąd ruszą w kierunku Ropczyc. W powiecie leżajskim utrudnienia rejonie skrzyżowania DK77 z drogą na stację paliw w Wierzawicach, a w Narolu - na drodze 865.

Protest rolników na drodze krajowej nr 28 przed polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Medyce / PAP / Darek Delmanowicz

Protest rolników - woj. lubelskie

W woj. lubelskim przez protest rolników utrudnienia na drogach są spodziewane w miejscowościach: Chodel, Kraczewice Prywatne, Ryki, Wisznice, Łomazy, Tarnogród, Tarnawa Mała, Michów, Międzyrzec Podlaski, Łucka Kolonia, Szczebrzeszyn. Zablokowane mogą być także dojazdy przejść granicznych: Hrebenne, Hrubieszów i Dorohusk. Zablokowany może być też ruch na mostach przez Wisłę w Kamieniu i Annopolu.

GDDKiA informuje o blokadzie na DK 17, odcinek Tomaszów Lubelski - przejście graniczne Hrebenne. Policja zabezpiecza miejsce protestu rolników, samochody osobowe oraz pojazdy z pomocą humanitarną przepuszczane są na bieżąco. Utrudnienie potrwa ok. 8 godz.

Protest rolników przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu / PAP / Jakub Kaczmarczyk

Protest rolników - woj. wielkopolskie, Poznań i okolice

Poznańska policja informuje, że protest rolników ruszy o godzinie 10.00 w rejonie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Alejach Niepodległości w Poznaniu. Ta ulica na odcinku od ul. Niezłomnych do Parku Cytadela zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Utrudnienia powstaną na drogach dojazdowych do Poznania oraz bezpośrednio do centrum miasta.

W piątek 9 lutego już od godziny 8.00 mogą pojawić się pierwsze utrudnienia na trasach wlotowych do Poznania, a w szczególności na ulicach: Bukowskiej, Dąbrowskiego, Głogowskiej, Obornickiej, Krzywoustego i Królowej Jadwigi. Natomiast na skrzyżowaniach przelotowych, zostanie utrzymany ruch poprzeczny na zasadzie śluz komunikacyjnych. Policja podpowiada, by w czasie trwania protestu rolników korzystać z aplikacji informujących o natężeniu ruchu na danej trasie i wyszukiwać alternatywne drogi dojazdowe do wyznaczonego miejsca.

Protest rolników i związane z nimi utrudnienia dotyczą też mieszkańców okolic Kalisza, Konina, Leszna, Gniezna, Kępna, Ostrowa Wlkp., Piły, Pleszewa, Rawicza, Środy Wlkp., Wrześni, Złotowa i Słupcy.

Protest rolników przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu / PAP / Jakub Kaczmarczyk

Protest rolników - woj. lubuskie

Protest rolników w woj. lubuskim to utrudnienia na przejściach granicznych. Kierowcy mogą też mieć problemem z przejazdem w ciągu dnia przez Zieloną Górę - od cmentarza przy ul. Wrocławskiej przez rondo Michała Kaziowa do placu Bohaterów oraz ul. Bohaterów Westerplatte między Ułańską i Kupiecką i przez rondo PCK do cmentarza.

Protest rolników 9 lutego 2024 roku / Google Maps

Protest rolników - woj. zachodniopomorskie

Protest rolników w woj. zachodniopomorskim to utrudnienia w kilkunastu miejscach, m.in. na S10 na odcinku od Wapnicy do Recza i Kalisza Pomorskiego, ale też na drogach w okolicach Myśliborza, Pyrzyc, Chociwla i Węgorzyna. W Koszalinie przewiduje się utrudnienia od strony Biesiekierza DW112 i dalej trasą do Placu Podożynkowego i w stronę centrum.

Dlaczego rolnicy protestują 9 lutego? Jakie mają postulaty?

- Nasza cierpliwość się wyczerpała. Stanowisko Brukseli z ostatniego dnia stycznia 2024 roku jest dla całej naszej społeczności rolniczej nie do przyjęcia. Dodatkowo, bierność władz Polski i deklaracje współpracy z Komisją Europejską oraz zapowiedzi respektowania wszystkich decyzji Komisji Europejskiej w sprawie importu płodów rolnych i artykułów spożywczych z Ukrainy nie pozostawia nam innego wyboru jak ogłosić strajk generalny - ogłosili przedstawiciele NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność".

- Nie ma zgody na wdrażanie "Europejskiego Zielonego Ładu", unijnej strategii "od pola do stołu" i Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej w proponowanym kształcie. Rząd Polski, musi mieć jasny plan dla produkcji rolnej, opłacalności produkcji, odbudowy polskiego przetwórstwa i polskiego handlu. O to będziemy walczyć aż do skutku - podkreślają związkowcy.

Protest rolników na drodze krajowej nr 28 przed polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Medyce / PAP / Darek Delmanowicz

Rolnicy rozpoczęli bunt

Stowarzyszenie Rolników Indywidualnych Warmii i Mazur prosi o dołączanie do protestu także przedstawicieli innych branż.

- Chcemy zaapelować aby każde przedsiębiorstwo, spółka, osoby prawne z sektora finansowego czy jednoosobowe działalności gospodarcze, które w mniejszym lub większym stopniu swoje funkcjonowanie opierają na branży rolniczej, wspierało swoich usługobiorców i klientów w protestach rolniczych. Rolnicy rozpoczęli bunt w imię - nie tylko swoich gospodarstw - ale również i waszych działalności. Mechanizm funkcjonujący w sektorze rolnictwa bez jednego ogniwa - umrze śmiercią naturalną. W przypadku tym, uczestnictwo jednostek utrzymujących się z sektora rolnictwa nie jest tylko uprzejmym gestem, lecz dosłownym obowiązkiem. Podajcie NAM pomocną dłoń - oświadczyli przedstawiciele stowarzyszenia.

Protestów rolników 9 lutego 2024 roku - oto MAPA

Protest rolników 9 lutego 2024 roku. NOWA lista lokalizacji i miejscowości

Protest Szczucin 09.02.2024r g. 9:00 - 18:00
Protest Kobierzyce 09.02.2024r g. 10:00 - 17:00
Protest Ożarów 09.02.2024r g. 9.00-22.00
Protest Chodel 09.02.2024r godz. 10:00 - 16:00
Protest Chodel 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Gołdap 09.02.2024r
Protest Ciechanów 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Jarosław 09.02.2024r g. 10:00
Protest Rychwał 09.02.2024r g. 11:00 - 16:00
Protest Łomazy 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Czarlin 09.02.2024r
Protest Elbląg 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Oława 09.02.2024r
Protest Renice 09.02.2024r
Protest Leszno 09.02.2024r
Protest Sępólno Krajeńskie 09.02.2024r
Protest Głogów 09.02.2024r
Protest Oleśnica 09.02.2024r
Protest Poznań 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Ząbkowice Śląskie 09.02.2024r
Protest Zielona Góra 09.02.2024r
Protest Sztum 09.02.2024r
Protest Jarantowice 09.02.2024r
Protest Gronowo 09.02.2024r
Protest Węgorzewo 09.02.2024r
Protest Łysomice 09.02.2024r
Protest Grębocin 09.02.2024r
Protest Zła Wieś 09.02.2024r
Protest Strzelno 09.02.2024r
Protest Kostomłoty 09.02.2024r g. 11:30
Protest Olecko 09.02.2024r g. 11:00 - 15:00
Protest Lidzbark Warmiński 09.02.2024r
Protest Golczewo 09.02.2024r
Protest Rypin 09.02.2024r
Protest Łowicz 09.02.2024r
Protest Bralin 09.02.2024r
Protest Słupia 09.02.2024r
Protest Kępno 09.02.2024r
Protest Tczew 09.02.2024r g. 12:00 - 17:00
Protest Boćki 09.02.2024r
Protest Gołuchów 09.02.2024r
Protest Kryspinów 09.02.2024r
Protest Kwieciszewo 09.02.2024r
Protest Kózki 09.02.2024r
Protest Widoma 09.02.2024r
Protest Zbuczyn 09.02.2024r
Protest Brześć Kujawski 09.02.2024r g. 10:00
Protest Kowale Oleckie 09.02.2024r
Protest Wieliczki 09.02.2024r
Protest Wielbark 09.02.2024r
Protest Działdowo 09.02.2024r
Protest Kutno 09.02.2024r g. 09.30
Protest Marianowo 09.02.2024r
Protest Szczytniki 09.02.2024r g. 09:30
Protest Łęczyca 09.02.2024r
Protest Kudowa Zdrój 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Nowy Sącz 09.02.2024r
Protest Miechów 09.02.2024r
Protest Gończyce 09.02.2024r g. 10:00
Protest Recz 09.02.2024r
Protest Arynów 09.02.2024r
Protest Suchowola 09.02.2024r
Protest Hrubieszów 09.02.2024r g. 09:30
Protest Dorohusk 09.02.2024r
Protest Grójec 09.02.2024r g. 10:00
Protest Rogoźnik 09.02.2024r
Protest Grajewo 09.02.2024r
Protest Kielce 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Radom 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Gniewkówiec 09.02.2024r
Protest Chojny 09.02.2024r g. 10:00
Protest Trzebnica 09.02.2024r g. 9:00
Protest Poddębice 09.02.2024r
Protest Prabuty 09.02.2024r
Protest Jastrowie 09.02.2024r
Protest Kudypy 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Cerekwica 09.02.2024r
Protest Budzyń 09.02.2024r
Protest Wisznice 09.02.2024r
Protest Dreglin 09.02.2024r
Protest Kazimierza Wielka 09.02.2024r
Protest Nowa Plewnia 09.02.2024r
Protest Kalisz 09.02.2024r
Protest Obwodnica Wrocławia 09.02.2024r
Protest Pisz 09.02.2024r
Protest Przysiersk 09.02.2024r
Protest Egiertowo 09.02.2024r
Protest Stara Kiszewa 09.02.2024r
Protest Czerwińsk nad Wisłą 09.02.2024r
Protest Przygodzice 09.02.2024r
Protest Brzeg 09.02.2024r
Protest Starogard Gdański 09.02.2024r
Protest Pobiednik-Kraków 09.02.2024r
Protest Kościerzyn 09.02.2024r g. 9:00
Protest Szalejów Dolny 09.02.2024r
Protest Łoniów 09.02.2024r
Protest Wielka Łąka 09.02.2024r
Protest Sandomierz 09.02.2024r
Protest Lubicz Dolny 09.02.2024r
Protest Pawłowice 09.02.2024r
Protest Golęczewo 09.02.2024r
Protest Franopol 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Annopol 09.02.2024r
Protest Chodel 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Bochnia 09.02.2024r
Protest Brzesko 09.02.2024r
Protest Targowiska 09.02.2024r
Protest Wieliczka 09.02.2024r
Protest Kraków 09.02.2024r
Protest Pędzewo 09.02.2024r
Protest Gniew 09.02.2024r g. 10:30
Protest Augustów 09.02.2024r
Protest Warlubie 09.02.2024r
Protest Przytyk 09.02.2024r
Protest Potworów 09.02.2024r
Protest Jeżewo Stare 09.02.2024r
Protest Tyniec Mały 09.02.2024r
Protest Magnice 09.02.2024r
Protest Medyka 09.02.2024r g. 9:00
Protest Marchwacz 09.02.2024 r.
Protest Ryki 09.02.2024r g. 10.40 - 15.00
Protest Jasło 09.02.2024r
Protest Tychy 09.02.2024r g. 11.00
Protest Dobiegniew 09.02.2024r g. 11:00 - 14:00
Protest Osięciny 09.02.2024r g. 10:00
Protest Blękwit 09.02.2024r g. 8:00-20:00
Protest Nowy Kościół 09.02.2024r g. 10:00
Protest Barwice 09.02.2024r g. 10.00-12.00
Protest Dobromierz 09.02.2024r g. 11:00
Protest Siedlin 09.02.2024r g. 10.00
Protest Łagiewniki 09.02.2024r
Protest Wiązów 09.02.2024r
Protest Strzelin 09.02.2024r
Protest Sieradz 09.02.2024r g. 11:00
Protest Pińczów 09.02.2024r
Protest Kluczbork 09.02.2024r g. 10:00
Protest Świętajno 09.02.2024r
Protest Wieluń 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Kamień 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Bydgoszcz 09.02.2024r g. 10:00
Protest Pozezdrze 09.02.2024r
Protest Budry 09.02.2024r
Protest Klejniki 09.02.2024r
Protest Giżycko 09.02.2024r g. 11.00 - 14:00
Protest Narol 09.02.2024r
Protest Kostrzyn nad Odrą 09.02.2024r
Protest Borki 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Przeworsk 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Sztabin 09.02.2024r
Protest Stropkowo 09.02.2024r
Protest Niemcza 09.02.2024r
Protest Lwówek Śląski 09.02.2024r
Protest Krzywa Osła 09.02.2024r
Protest Krzywa 09.02.2024r
Protest Jerzmanowice 09.02.2024r
Protest Milicz 09.02.2024r
Protest Kobierzyce 09.02.2024r
Protest Jordanów Śląski 09.02.2024r
Protest Kłodzko 09.02.2024r
Protest Wołów 09.02.2024r
Protest Brzeg Dolny 09.02.2024r
Protest Sady Dolne 09.02.2024r
Protest Wojszki 09.02.2024r
Protest Hrebenne 09.02.2024r
Protest Turośń Dolna 09.02.2024r
Protest Brańsk 09.02.2024r
Protest Sokoły 09.02.2024r
Protest Zabłudów-Kolonia 09.02.2024r
Protest Knyszyn 09.02.2024r
Protest Ryn 09.02.2024r
Protest Łucka 09.02.2024 g. 10:00
Protest Kolonia Nadwiślańska 09.02.2024r
Protest Waleńczów 09.02.2024r
Protest Nur 09.02.2024r g. 10:00
Protest Rawa Mazowiecka 09.02.2024 g. 09:00
Protest Pełczyska 09.02.2024r
Protest Stary Gostków 09.02.2024r
Protest Środa Śląska 09.02.2024r
Protest Zgorzelec 09.02.2024r g. 09:30 - 17:30
Protest Kruklanki 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Konopki 09.02.2024r g. 10:00
Protest Węgorzyno 09.02.2024r g. 10:00
Protest Miedzyrzec Podlaski 09.02.2024r g. 12:00
Protest Wąsewo 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Przystajń 09.02.2024r
Protest Nowa Wieś Ełcka 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Mirosławice 09.02.2024r g. 10:00 - 17:00
Protest Rzeszów 09.02.2024r g. 09:00
Protest Rymanów 09.02.2024r g. 10:00
Protest Gorzów Wielkopolski 09.02.2024r g. 11:00
Protest Rogozino 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Staroźreby 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Dreglin 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Sierakowo 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Dzierzążnia 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Tarnogród 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Tarnawa Mała 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Szczebrzeszyn 09.02.2024r g. 8:00 - 12:00
Protest Dziemiany 09.02.2024r g. 10:30 - 15:30
Protest Kołaczyce 09.02.2024r g. 10:00 - 12:00
Protest Borusowa 09.02.2024r g. 08:00 - 18:00
Protest Chromna 09.02.2024r
Protest Krąpiel 09.02.2024r
Protest Koszalin 09.02.2024r
Protest Biesiekierz 09.02.2024r g. 10:30 - 17:30
Protest Moryn 09.02.2024r
Protest Boleszkowice 09.02.2024r
Protest Suchań 09.02.2024r
Protest Dobrzany 09.02.2024r
Protest Dolice 09.02.2024r
Protest Pyrzyce 09.02.2024r g. 09:00 - 16:00
Protest Banie 09.02.2024r g. 9:00
Protest Gryfino 09.02.2024r
Protest Kozielice 09.02.2024r
Protest Choszczno 09.02.2024r
Protest Tuczno 09.02.2024r
Protest Przybiernów 09.02.2024r
Protest Maszewo 09.02.2024r
Protest Chociwel 09.02.2024r
Protest Lipiany 09.02.2024r
Protest Myślibórz 09.02.2024r
Protest Widuchowa 09.02.2024r
Protest Płoty 09.02.2024r g. 09:00 - 17:00
Protest Oświęcim 09.02.2024r g. 09:30 - 15:00
Protest Zator 09.02.2024r g. 09:30 - 15:00
Protest Mikołów 09.02.2024r
Protest Leżajsk 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Święta Anna 09.02.2024r g. 10:00 - 18:00
Protest Witkowice 09.02.2024r g. 10:00 - 18:00
Protest Trzebinia 12.02.2024 i 13.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Reńska Wieś 09.02.2024 g. 11:00 - 15:30
Protest Opole 09.02.2024 i 19.02.2024r g. 11:00 - 18:00
Protest Rogów Opolski 13.02.2024 i 15.02.2024r g. 12:00 - 15:00
Protest Błachów od 09.02.2024 do 16.02.2024r g. 09.00
Protest Nysa od 12.02.2024 do 16.02.2024r g. 12:00 - 15:00
Protest Namysłów od 09.02.2024 do 19.02.2024r
Protest Koło 09.02.2024r g. 11:00
Protest Piła dnia 09.02.2024r
Protest Szczekociny 09.02.2024r
Protest Gniezno 09.02.2024r g. 10:00
Protest Skarszew 09.02.2024r g. 10:00 - 18:00
Protest Przylesie 09.02.2024r g. 10:00 - 18:00
Protest Kruszwica 09.02.2024r g. 10:00 - 11:00
Protest Pajęczno 09.02.2024r g. 11:00
Protest Rusiec 09.02.2024r g. 11:00
Protest Sędziszów Małopolski 09.02 2024 g. 10:00 - 15:00
Protest Uniejów 09.02.2024r g. 10:00 - 15:00
Protest Machowa 09.02.2024r
Protest Ostrołęka 09.02.2024r g. 10:00 - 14:00
Protest Tarnów 09.02.2024r g. 09:00
Protest Radomsko 09.02.2024r g. 12:00 - 18:00
Protest Kacice 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Piła 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Kosztowo 09.02.2024r g. 10:00 - 16:00
Protest Trzemeszno 09.02.2024r
Protest Porczyny 09.02.2024r
Protest Truskawiec 09.02.2024r