Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~ZJ
    (2014-06-10 17:24)
    A ci motocykliści, to nie złamali prawa? Ich nie należy karać?
  • ~Uwazny_czytelnik
    (2014-06-10 17:30)
    Jak zwykle - wielka hucpa...
    Tusk walczył z kibolami ("już po was idziemy"), z dopalaczami (coraz więcej zatruć od dopalaczy) - teraz walczy z pijanymi kierowcami i Frogiem...
    Powodzenia, Panie Premierze, hehe...
    Nawiasem - im więcej informacji od egzaltowanych dziennikarzy, tym więcej będzie takich "rajdowców" na ulicach.
    Dziennikarze, podajcie sobie ręce z premierem - wspólnie będziecie odpowiadać za ew. ofiary mody, którą wywołujecie!
  • ~antek wteran
    (2014-06-10 17:30)
    moze pan prokurator ruszy dupsko zza biurka i sam zbierze dowody a nie tylko narzekac.
  • ~Andrzej
    (2014-06-10 17:33)
    PODAJCIE NAZWISKO PROKURATORA KTORY WYDAL TAKA DECYZJE !!!

    Wszyscy pewnie chca poznac tak zdolnego i doswiadczonego pracownika wymiaru sprawiedliwosci.

    No i panowie dziennikarze sledczy bierzcie sie do roboty. Wydaje mi sie ze warto sprawdzic kim ten "Frogg" jest, jakich ma rodzicow i dziadkow. Warto tez pewnie sprawdzic jakie sa ew powiazania pomiedzy tym konkretnym prokuratorem i tym "Frogg"-iem. Mysle ze takze warto sprawdzic przeplyw kasy na kontach prokuratorow itd. itp.
  • ~wjw
    (2014-06-10 17:41)
    Te gamonie jak mają dowody na tacy to też umarzają. Szczególnie jeśli chodzi o niegospodarność zarządów spółdzielni mieszkaniowych i mnóstwo innych sytuacji.
  • ~dziadek
    (2014-06-10 17:48)
    To jest "fajne" - prokuratura "jeździ" z idiotą, a Policja ma udowodnić, że nie jest słoniem
    Chory ten wymiar "sprawiedliwości" i zaduch w nim
    Może by to trzeba "przewietrzyć" - łby dostałyby więcej tlenu ?
  • ~pol anka
    (2014-06-10 17:52)
    Sienkiewicz wyraźnie mówił prawo jazdy zabieramy bałwanom, a ten o to dżentelmen bałwanem nie jest. Plan Premiera mógł być taki, zamieszanie, wprowadzenie mandatów za kolizje powyżej 5 tyś. zł albo 10 tyś. zł. Ludzie podpuszczeni będą się sami domagać tych kar a potem wiadomo kto zapłaci ONI ale wdtedy będzie za późno. Prawda proste, Polacy
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    (2014-06-10 18:00)
    Myslę ze nie ma kto dać paru prokuratorom kopa w tyłek. Policja gania za jajimś kretynem a prokuratura nic nie robi bo jej sie nie chce. I znalazła sobie paragraf ze może jej sie nie chcieć.
  • ~werwe
    (2014-06-10 18:01)
    Pozostaje tylko zrobić Majdan i pilnować rząd żeby zmienił prawo i prokuraturę, bo żaden obywatel nie akceptuje piratów i pijanych zabójców na drogach. Dzięki wam Ukraińcy, żeście pokazali w jaki sposób w demokratycznym państwie obywatele powinni doprowadzić do sprawiedliwości.
    Media zostają głównymi organizatorami tego Majdany na pacu przed rządem.
  • ~tw bolek
    (2014-06-10 18:04)
    czujem po spalinach, że donaldu wykastruje tego pirata
  • ~xxmen
    (2014-06-10 18:06)
    policajty wy zatrudnijcie tego gościa to wam motocyklistów wyłapie bo sami nic a nic z tym nie umiecie zrobić ,,, pozwalacie im bezkarnie jeździć z olbrzymią prędkością pod własnym nosem w warszawie ,,, wstyd sienkiewicz jak cholera !!! jak chcesz chłopie ścigać bezwzględnie piratów drogowych to najpierw zrób porządek ( jak masz pomysła ) z motocyklami hahahahahaha
  • ~Andrzej
    (2014-06-10 18:13)
    ~Uwazny_czytelnik sprawa w zasadzie jest blaha choc konsekwencje takiej jazdy moga byc bardzo powazne. Ja mam cos innego na celowniku i dlatego mialem taki wpis. Wiemy wszyscy ze prokuratura (szczegolnie warszawska) slynie z takich wlasnie umorzen i blokowania spraw. Nikt nie przypuszczal ze zrobi sie takie zmieszanie, takze zamieszani w nia policjanci i prokuratorzy. W dodatku mieli malo czasu aby pochachmecic w dowodach i zastraszyc swiadkow. Czyli cala sprawa jest idealna do wyciagniecia tych "przewalowcow" na swiatlo dzienne i spuszczenie ich do kanalu
  • ~skoblar
    (2014-06-10 18:36)
    ***** Mija trzeci dzień. Jak to nie ma dowodow? A nagranie z YT? Jak może rządzic krajem facet, ktorego publicznie robi w h...ja 23-letni szczyl? Czy zrozumieliście wreszcie, że za Tuska państwo jako organizacja przepisów i urzędów nie istnieje. O Robercie Nadalu wiedzą internauci, policja,, prokuratura i tzw. środowisko. Opinia publiczna żąda kary.I co? Ludzie! Przecvież ten rząd marnuje nam zycie!.
  • ~PA
    (2014-06-10 19:00)
    Sienkiewicz do dymisji. Po co szukać jednego walnięto pirata drogowego, skoro można zatrzymać bez problemu 100 kierowcóww, którzy przekroczyli prędkość o 11 km.
    A w przyszłości, jak wynika z zapowiedzi, tych którzy przekroczą prędkość o 2-3 km.
  • ~werwe
    (2014-06-10 19:04)
    To jest kompromitacja państwa polskiego, na całej linii.
    W Norwegii po przekroczeniu prędkości o 31 km/h idzie się do więzienia.
    Oczywiście jest to odniesienie tylko to konkretnych przepisów drogowych, bo Norwegia też ma swoje słabości np. Brevik.
  • ~E.1946
    (2014-06-10 19:06)
    motocyklisci i nie tylko i w malych miejscowosciach szaleja na motorach na gratach sprowadzonych za male pienidze. narondzie potrafi blokowac bo on wkolo ronda jezdzi i pali gumy swojego grata a wspaniala nasza policja bije brawo.
  • ~R e s o r t o w e dzieci szaleją !
    (2014-06-10 19:08)
    znowu RESORTOWE dziecko konfidenta UB-eka lub jakiegoś "zasłużonego" w zabijaniu POLSKI PO-stbolszewika
  • ~makaron530
    (2014-06-10 19:41)
    Od poczatu,o momentu pojawienia sie w ******* mediach o tych wyczynach,cos mi nie pasowalo. Obejzyjcie film jeszcze raz,spokojnie bez komentarzy,widac wyraznie,ze wszystko przemyslane,jazda owszem,lamanie przepisow na kazdym kroku,ale celowe,np.wyprzedzanie autobusu z prawej strony,po poboczy-nie na warjata,spokojnie;przejazd na czerwonym-rowerzyste przepuscil. Wruzka nie jestem,ale dla mnie,to drwina z policji,bo za nic maja prawo wstosunku do przecietnego kierowcy,lub podstawiony przez policjie,dla usprawiedliwienia dzialan policji niezgodnych z prawem.
  • ~Tusku już dziękujemy. Inaczej: spie.....j.
    (2014-06-10 19:43)
    200 km/h ma prawo jeździć wyłącznie prezydent, premier, senatory, posły i HGW - a nie jakieś plebejstwo, co ciężką pracą zarobiło na BMW.
  • ~Taaka prawda
    (2014-06-10 19:45)
    re ~Andrzej2014-06-10 17:33

    PODAJCIE NAZWISKO PROKURATORA KTORY WYDAL TAKA DECYZJE !!!

    Wszyscy pewnie chca poznac tak zdolnego i doswiadczonego pracownika wymiaru sprawiedliwosci.
    ---
    czy ty nie przesadzasz?
    Prokuratura mówi ,że policja nie ma dowodu na to kto siedział za kierownicą.Jak nie ma to jak człowieka skazać?

Może zainteresować Cię też: