Posłowie zapłacą mandaty z fotoradarów

| Aktualizacja:

Posłom, senatorom, a także sędziom i prokuratorom będą wysyłane mandaty za przekroczenia prędkości ujawniane przez sieć fotoradarów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego – zdecydował minister transportu Sławomir Nowak.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2013-01-07 07:57)
    Nareszcie!
  • ~rem
    (2013-01-12 10:05)
    Nie będzie żadnego płacenia mandatów przez posłów i ludzi posiadających immunitet !!!
  • ~nie wierze
    (2013-01-07 07:22)
    Poczekkamy zobaczymy...
  • ~DIM
    (2013-01-07 07:50)
    A dostaną zdjęcie, czy będąmogli je sobie zobaczyć jeśli zaryzykują pójście do sądu w ciemno?
  • ~trzeźwy
    (2013-01-07 07:56)
    sie chiba nie uda :( - święte krowy, wybrańcy narodu
  • ~heniek
    (2013-01-07 08:04)
    samo wysyłanie nie załatwia sprawy. potrzebne jest jeszcze wprowadzenie konieczności płacenia mandatów
  • ~jorry123
    (2013-01-07 08:38)
    no to znowu minister zaklina rzeczywistość; panie ministrze zajmij się pan wreszcie tym, za co ci podatnicy płacą, budową dróg i autostrad, bo tutaj nie ma żadnych wiąkszych osiąnięć, a klapa oni klapę... albo zacznij pan sprzedawać warzywa, bo do innych rzeczy pan się nie nadajesz
  • ~rem
    (2013-01-07 09:11)
    Rachunki za kradzione obiady wysyłane powinny być też do Nowaka !!!
  • ~sohn
    (2013-01-07 11:11)
    PIC dla maluczkich. Wysyłane będą, ale nie muszą płacić.
    Chroni ich immunitet - i bez zgody kolesiów nie mogą być ukarani.
    Nowak ty się zajmij w końcu kolejami i drogami - a nie pierdołami.
  • ~joan
    (2013-01-07 11:30)
    Chciałabym zobaczyć te mandaty zapłacone przez "wybrańców", ale chyba tego nie doczekam w tuskolandzie.
  • ~gosc
    (2013-01-07 14:46)
    Te "swiete krowy" maja sie za dobrze ,mandatow nie placa,poruszaja sie wszystkimi srodkami lokomocyjnymi za darmo i to w pierwszej klasie i gucio robia tak naprawde.Tak naprawde to czerpia tylko z wszelkich dobr i nabijaja kase ,oraz umieszczaja swoich pociotkow na dobrze platnych stanowiskach.Jedna wielka ferajna cwaniakow.
  • ~porządny obywatel
    (2013-01-22 09:57)
    Już widzę jak płacą !