Nowe obowiązki! Tak PO chce ograniczyć prawa kierowców

| Aktualizacja:

To nie żart! Politycy z partii Tuska znowu majstrują przy limitach prędkości na polskich drogach. Nowe pomysły zmian dotyczą też bardziej bezwzględnego karania kierowców i… zielonej strzałki.

wróć do artykułu
  • ~KIEROWCA
    (2012-05-30 12:26)
    Juz samo nazwisko mówi za nią że to bubel na siłę wyszukany z tymi strzałkami ,a moze wymyśli jeszcze ,żeby swiatła całą dobe były czynne !!
  • ~Adam
    (2012-05-29 13:54)
    kiedy te niedouki zrozumieją , że podstawową przyczyną wypadków w Polsce jest stan dróg (szeroko rozumiany stan)
    A karać należy sprawiedliwie to znaczy proporcjonaknie do zarobków lub do wartości auta.
  • ~Eljot
    (2012-05-29 09:38)
    sprawa jest prosta należy naszą zielona strzałke zamienic na niebieską i nie bedzie sie mylic
  • ~reanimator
    (2012-05-29 08:24)
    zdjęcie w artykule zawiera lokowanie produktu
  • ~wacuś
    (2012-05-29 07:54)
    Co na to nasz znakomity Premier, który zna się na wszystkim. Te baby niech zajmą się: kuchnią, rodzeniem dzieci, bozią (o rozum się trza modlić).
  • ~prawo jazdy wydawać od 24 roku
    (2012-05-29 07:11)
    życia i obowiązkowe badanie (dla wszystkich) na ADHD !!!
  • ~zosienka
    (2012-05-29 07:03)
    Takie małe pytanko. Czy to prawo będzie obowiązywało wszystkich, czy tylko tych bez imunitatów.
  • ~jazu
    (2012-05-29 06:49)
    "Kidawa-Błońska uważa, że te zmiany mogą poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego"

    Zmniejszenie predkosci do ZERA spowoduje znaczna POprawe bezpieczenstwa - KIDAWA...
  • ~lunk
    (2012-05-29 06:35)
    Uważają się za wybrańców Boga. Traktują ludzi jak idiotów. Tymczasem sami kwalifikują się do tej grupy. Idiotów traktować trzeba jak idiotów a ludzie będą mogli jeździć bezpiecznie i bez masy idiotycznych przepisów.
  • ~Kazik
    (2012-05-29 06:21)
    w Polsce jet dwa razy wieksza wypadkowosc niz na zachodzie,najwyzszy czas zeby zaostrzyc przepisy,
    dziwne ze PISowcy sa za wprowadzeniem kary smierci ale za chaosem na drogach.
    to co w koncu pisdzielce?
  • ~nieleming
    (2012-05-29 06:05)
    oczywiście narzędzia POmiarowe będą odPOwiednio wypaczone, żeby 40 km/h wyszło 51 km/h i mandacik, a POlszewickie pieski ze sraży miejskiej ochoczo skoczą ci do gardła obywatelu lemingu :))
  • ~PW
    (2012-05-29 06:03)
    To jest tak jak tępe baby biorą się za rządzenie.
  • ~itd
    (2012-05-29 05:44)
    Po receptach,autostradach,kolei,Acta i emeryturach wygląda na to że to PO szaleje jak pijani z brzytwą , jak to ukrócić się pytam ?
  • ~Nieparch
    (2012-05-29 02:36)
    Wybraliscie holote wienc macie szambo...SZALOM.
  • ~kierowca
    (2012-05-29 01:57)
    debilizm.proponuje pani posel aby wprowadzila prawo nazdy na` taczke.
  • ~grumpy
    (2012-05-29 01:26)
    pani bublewicz, w cywilizowanych krajach w ktorych mialem okazje pomieszkac, to oprocz zielonej strzalki sa migajace zolte swiatla ostrzegawcze, jezeli na przejsciu dla pieszych wlacza sie zielona swiatlo (migajacy zolty sygnal zainstalowany na sygnalizatorzxe dla pieszych wlacza sie na krotko przed zielonym sygnalem aby kierowca mogl zareagowac) ale dla naszych inzynierow ruchu po szkolach w moskwie takie rzeczy sa niewyobrazlane, zreszat i tak nie ma pieniedzy w tym kraju na nic
  • ~PIRAT-30 na godz
    (2012-05-29 00:41)
    takie wariatki /PO// POEINNO SIE TOPIC ZARAZ PO URODZENIU
  • ~Seb
    (2012-05-29 00:41)
    No to jest teraz najważniejsze gdy sypie się cała gospodarka. Przygłupy z PO
  • ~Przypominam
    (2012-05-29 00:32)
    Wybralscie PO (holote) wienc macie SZAMBO ...WSZEDZIE w podziece.!!!
  • ~Grunt to inteligencja
    (2012-05-29 00:19)
    Jak tam lemingi? Już daliście już sobie wytłumaczyć, czy dalej uważacie że to pieczenie z tyłu to tylko hemoroidy?

Może zainteresować Cię też: