Jeździsz używanym samochodem? Zapłacisz nowy podatek od...

Kierowcy w Polsce robią za dojne krowy. Oto jest nowy pomysł co zrobić z pieniędzmi właścicieli używanych aut. Na własnej skórze przekonasz się o kreatywności rządu...

wróć do artykułu
  • ~bag
    (2011-11-16 09:27)
    Do Bożeny.
    Jeśli wg. ciebie, w Niemczech na wszystkim oszukują, to co cię tu jeszcze trzyma. Speprzaj spowrotem do Polski, tam wszystko jest cacy, prawdopodobnie już nawet aut nie kradną, ha,ha. To po prostu cynizm: z niemieckiego garnuszka jeść (obojętnie czy tu pracujesz czy żyjesz z socjalu) i jeszcze wytykać błędy. Za miedzą masz ukochany kraj więc w czym problem?
  • ~bozena
    (2011-11-15 10:54)
    bozena mieszkam w niemczech i krew mnie zalewa jak niemiecki rzad oszukuje omijaja prawo unijne jak mogga kazdy zaklad np. szklarnie z produkcja warzyw dostaja duze bonusy na produkje co do roku 2020 i odsprzedaja je za duze pieniadze a polakom beda kazali plavic za emisje czemu polscy dziennikarze nie pisza o tych przekretach czemu niemcy dotuja po kryjomu swoje zaklady banki i stocznie za panstwowe pieniadze i unia nie wnosi zadnych zastrzezen a od polakow wymagaja to jest czyste niszczeni konkurencji
  • ~Znawca
    (2011-11-15 05:08)
    czyli tak - zakladamy druga firme, ktora emituje 0, "placimy" jej, bo my zanieczyszczamy, spadaja nam zyski bo mamy koszty- i w ten sposob placimy mniej podatkow. Druga firma oczywisci to dziadek na bujanym fotelu w celu obnizki kosztow. Ani widu ani slychu jej. A kasa wyplynela i podatkow nie zaplacilismy. A nie lepiej zredukowac wszelkie obciazenia transakcyjne i podatkowe i pozwolic Polakom wzbogacic sie, zeby mogli kupowac niesmrodzace VW tylko Peugeoty z filtrami FAP?
  • ~kuracjusz
    (2011-11-14 18:49)
    Kiedy wreszcie ministerstwo Zdrowia zajmie sie zadymianiem polskich Uzdrowisk w zimie i brakiem ekologicznych tam działań.
  • ~maluczki
    (2011-11-14 16:57)
    proponuje jeszcze podatek od oddychania i pierdzenia przecież tez wytwarzam zaniebieszczenia do atmosfery. Brawo dla debili
  • ~olka