Rozwiązanie firmy Webasto, producenta samochodowego ogrzewania postojowego, wprowadzane jest właśnie na rynek.

Reklama

Dzięki zdalnemu sterowaniu można rozgrzać lub wywietrzyć samochód bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy kliknąć, by rozmrozić szyby auta zaparkowanego przed dworcem kolejowym czy restauracją w mroźny dzień lub przewietrzyć wnętrze po wielogodzinnym postoju na słońcu.

Za pomocą Webasto Thermo Call, aplikacji przeznaczonej do telefonów komórkowych, można zdalnie uruchomić ogrzewanie i wentylację pojazdu / Inne

Sterowanie ogrzewaniem postojowym za pomocą aplikacji Webasto Thermo Call to przełomowe na rynku europejskim rozwiązanie skierowane do posiadaczy telefonów komórkowych z oprogramowaniem iOS (iPhone), Android lub Blackberry.

Nowy system sterowania pozwala w szybki i prosty sposób zarządzać wszystkimi funkcjami ogrzewania oraz wentylacji postojowej Webasto, z dowolnego miejsca na świecie znajdującego się w zasięgu telefonii komórkowej. Intuicyjna nawigacja pozwala błyskawicznie włączyć i wyłączyć ogrzewanie czy zmienić tryb pracy z grzania na wietrzenie i odwrotnie lub wybrać funkcję automatycznego sterowania temperaturą, w której moduł sam dobierze tryb pracy odpowiedni do warunków panujących na zewnątrz. Aplikacja umożliwia także określenie limitu czasu grzania czy przewietrzania wnętrza pojazdu, a także pozwala na zaprogramowanie, z 24-godzinnym wyprzedzeniem, włączenia lub wyłączenia urządzenia o określonej porze.

Dodatkową korzyścią z posiadania modułu Thermo Call 3 jest funkcja powiadamiania SMS w przypadku uruchomienia alarmu samochodowego.