Sztandarowa ustawa niewypałem! Tak rząd ogranicza prawa kierowców

| Aktualizacja:

Prawda wyszła na jaw! Wprowadzając nowe prawo rząd Donalda Tuska zrobił to czego mu nie wolno było robić. Efekt? Dla kierowców - najgorszy z możliwych…

wróć do artykułu
 • ~jolc
  (2011-10-04 10:27)
  cymbaliści Tuska zrobili ustawę i co
 • ~vis
  (2011-10-04 10:34)
  a naczym historyk sie zna wonpię czy też na samej histori i zastanówmy się wrescie kogo wybieramy
 • ~wiktor
  (2011-10-04 10:52)
  cała ta partia PO to jeden wielki niewypał
 • ~Jan Stańczyk
  (2011-10-04 10:52)
  Czego tknie się Platforma to wszystko spieprzy! Głosujcie na nie wydarzonych!!!
 • ~BONO
  (2011-10-04 11:10)
  Tylko kierowcy mogliby ustalić wynik wyborów do parlamentu, gdyby porównali ceny paliw. Ile kosztowała baryłka ropy w 2005 r , a ile litr paliwa na stacji paliw, i jak to się ma do dzisiejszych cen. Ja już wiem na kogo na pewno nie oddam głosu, bo nie pozwolę się dalej "golić"
 • ~trew
  (2011-10-09 14:49)
  Ludzie! Adwokaci dawno wymyślili SPOSÓB NA PUNKTY. Polegam on na tym że gdy macie już dużo punktów i jest ryzyko że zabiorą Wam Prawo Jazdy to: - ODMAWIACIE PRZYJĘCIA MANDATU w zakresie PUNKTÓW KARNYCH (do wysokości mandatu w zakresie kwoty nie składacie odwołania) - Zapamiętujecie WYSOKOŚĆ MANDATU O KTÓRĄ ZAWNIOSKUJE POLICJA do Sądu - Wpłacacie kwotę w WYSOKOŚCI MANDATU na konto do tego przeznaczone (musicie się dowiedzieć jakie to konto) - czekacie na rozprawę w Sądzie. Przy rozpoczęciu rozprawy podchodzicie do Sędziego i składacie DOWÓD WPŁATY W WYSOKOŚCI WNIOSKOWANEGO MANDATU - Sąd w 5 minut kończy rozprawę i orzeka jej BEZPRZEDMIOTOWOŚĆ, ponieważ MANDAT został zapłacony. Na pytanie POLICJANTA : A CO Z PUNKTAMI?! Sędzia odpowie: Nie mam możliwości orzekania PUNKTÓW KARNYCH bo to mieści się w zakresie uprawnień Policji. POLICJA nie może Wam dopisać PUNKTÓW bo nie przyjęliście mandatu kwestionując go w zakresie PUNKTÓW KARNYCH. Oto cały prosty patent.

Może zainteresować Cię też: