Media
Reklama

Yamaha poszerzyła swoją ofertę o nowy model - X-MAX 400 MOMODESIGN. Ten japoński skuter z pazurem (4-suwowy silnik chłodzony cieczą, o pojemności 400 ccm) w specjalnej wersji stylistycznej powstał dzięki współpracy z włoską firmą wzorniczą MOMO Design.

Media

Nowy jednoślad odróżnia się od seryjnych braci aluminiowymi dodatkami. Jest też przyciemniana przednia szyba z logo MOMODESIGN i satynowa, chromowana osłona kierownicy plus manetki wykończone stalą nierdzewną.

Media
Reklama

Nowy X-MAX 400 MOMODESIGN patrzy na świat przez przyciemniane soczewki. Aluminiowa, anodowana podłoga oraz nowa, dwukolorowa kanapa to kolejne smaczki, których nie znajdziesz w seryjnym modelu.

Na ekskluzywnym skuterze najlepiej pokazać się w odlotowym kasku - stąd pomysł by dać kierowcy kask MOMODESIGN, który jest dostępny w dwóch wariantach.

Pierwszy model to MD Jet Helmet, skorupa z odlewanego włókna szklanego.

Drugim modelem jest MD Demi Jet Helmet Light wyposażony w podnoszoną, półkolistą szybkę oraz wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną - w opinii twórców ten hełm jest inspirowany kaskami pilotów helikopterów. Odlotowa sprawa...