Poseł Brejza domaga się ujawnienia "czarnych skrzynek" z rozbitych aut MON. "Macierewicz spieszył się na raut Kaczyńskiego" [mamy DOKUMENT]

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza złożył już interpelację w sprawie wypadku, w którym brał udział samochód ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Domaga się w niej m.in. ujawnienia zapisu "czarnych skrzynek" z rządowych aut. "Spieszyli się na raut 'Człowieka Wolności' Jarosława Kaczyńskiego, narażając zdrowie i życie zwykłych uczestników ruchu drogowego. Konsekwencją powinna być dymisja szefa MON" - mówi nam Brejza.

wróć do artykułu
  • ~ewa
    (2017-01-26 11:26)
    Poseł PO Krzysztof Brejza niech wsadzi swój nos w sos i prawidłowo wykonuje to , za co ma płacone (nota bene z podatków Polaków ) !!!!!!!!!!!!!!!!! Od wyjaśniania kolizji drogowej są inne organa a nie poseł Brejza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda , że zakłamana Platforma Obywatelska , tak się nie paliła i nie pali nadał do wyjaśnienia swoich 8 letnich przekrętów i afer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JKM
    (2017-01-26 11:00)
    BREJZA KUP SE KOŁO I *** IJ SIE W CZOŁO
  • ~J23
    (2017-01-26 11:22)
    "Patriota Roku 2016" spieszący by ucałować dłoń "Człowieka Wolności 2016" ma gdzieś pałętającego się na autostradzie suwerena.
  • ~Wilga
    (2017-01-26 12:08)
    Kolejny pajac z partii miłości się ośmiesza.Może niech powoła za swoje pieniądze komisję śledczą.
  • ~kisiek
    (2017-01-26 14:17)
    Dziwne...jak samochód Komora spowodował wypadek to poseł Brejza siedział cicho...przypominam, źe wina kierowcy Komora była ewidentna..ucierpiała kobieta z dzieckiem..kobieta doznała powaźmych urazów a Komor oraz jego żona nawet nie zaintwresowali się losem poszkodowanych...dopiero niedawno sąd skazał kierowcę kolumny Komora po kilku latach udręki w sądach
  • ~tylko pytam
    (2017-01-26 11:28)
    no tak, a czy Brejza już wystąpił z wnioskiem o nieudostępnianie! skrzynek z tu154 czy jeszcze nie?
  • ~maria
    (2017-01-26 11:55)
    p brejza ..znow ataki --moze to bylo nie udane poslanie go na drugi swiat jak to zrobiliscie w smolensku -----tak wymyslacie klamstwa tak mataczycie ..na tego czlowieka i innych ---to wam sie nie udaje ---szukacie przeroznosci --ale ich ochrania aniol stroz --polacy modla sie za wspanialymi polakami patriotami rzadzacymi obecnie ---by polska rzadzili jak rzadza i sluzyli jej calym sercem
  • ~KUCUŃ
    (2017-01-26 11:16)
    Że w sejmie są chorzy to wiedziałem , ale że prawie wszyscy to z PŁ-o to nie wiedziałem.
  • ~Carmen
    (2017-01-26 11:09)
    Jak pan antoś musi tak krążyć między Toruniem (rydzyk) a Warszawą (prezesik) to należy mu wybudować exstra schetynówkę i zaciągnąć w kamasze Kubicę .Zdąży i tu i tam .
  • ~TCT
    (2017-01-26 11:15)
    Panie Ministrze! Tylko czołgiem - wszyscy ustąpią.
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-01-26 13:10)
    Jak durni są posłowie z mafii PO Polacy mogą się przekonać co dzień !!!!!!!!!!! Jeden głupszy od drugiego !!!! Polacy kogo wybieracie !!!!!!!!!!!!!!
  • ~aspirant z Moskwy
    (2017-01-26 14:56)
    POprostu proponuję pilnie uruchomić więzienie w BEREUZIE KARTUSKIEJ będę klawiszem wolontariuszem dla posłóf PO
  • ~zaściankowy trollllejbus.
    (2017-01-26 14:05)
    Niech Poseł PO Krzysztof Brejza lepiej przedstawi sytuację z budowy obwodnicy w Inowrocławiu gdzie prezydentem miasta od lat jest jego ojciec.
  • ~to był k...zamach
    (2017-01-26 11:23)
    POdobno brejza zaręczył się ze szczerbą tym debi .. lem z PEŁO a grodzka ??? Co z grodzką ???
  • ~lis
    (2017-01-26 10:59)
    FAKT Sędzia z Trójmiasta ma 37 lat i ponad 6 tys. zł emerytury!!!
  • ~Zasłyszane
    (2017-01-26 17:10)
    Miśka posuwał na tylnym siedzeniu,kierowca podpatrywał i nie zauważył że stoją auta na czerwonym świetle.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-01-26 12:43)
    Co tam łamanie przepisów, kupi się nowe samochody. Cel nadrzędny to udział w kolejnej prawicowej imprezie medialnej pod hasłem - "Kontynuowanie kultu jednostki".
  • ~aj43
    (2017-01-26 12:34)
    choloto pisowska czy nie wstydzicie sie tych kometarzy
  • ~internautka 50+
    (2017-01-26 14:27)
    P Brejza to taki następca Karpiniuka , wzrokiem zabija a pomysły ma tylko na zaognianie sytuacji
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-01-26 11:55)
    Posłowi z PO pomyliły się czarne skrzynki z Tupolewem ze Smoleńska które ruscy nie oddali Polakom !!!!