Unia kręci nowy bat na polskich kierowców! Na karach zarobi polski rząd

Unia wymusiła zmiany w polskich przepisach ruchu drogowego. Efekt? Nowe przepisy to kłopot polskich kierowców i... korzyść dla rządowej kasy. Od listopada trudno będzie uniknąć kary z zagranicznych fotoradarów…

wróć do artykułu
  • ~SYLVEK
    (2013-02-16 15:49)
    Twarde prawo (przepisy) lecz prawo jezdzic przepisowo a przeciw durnym zbojeckim przepisom nie koniecznie na barykady - po prostu zignorowac gremialnie i nie pojsc na najblizsze wybory
  • ~sdsdf
    (2013-02-14 14:36)
    Jesteście kłamcami i takie tytuły wprowadzaja zamet. Wystarczy jeżdzić przepisowo i koniec.
  • ~jestępolakę
    (2013-02-17 20:28)
    Patrząc jak polaczki za granicą się zachowują, prawo jest słuszne. Kultura jazdy w tym kraju, a raczej jej brak, to żenada. Exportowanie tego powinno być surowo karane w normalnych krajach.
  • ~stefan rocz 1111939
    (2013-02-17 00:45)
    mam prawko od 1955 nasamochodach i motocyklach zrbilem 1,7 ml km zaplaci lem w 1968 r.50 pln za zle parkowanie ityle
  • ~obelix
    (2013-02-15 11:06)
    dobrze chociaż, że w Polsce mnie Yanosik chroni od mandatów
  • ~stary
    (2013-02-14 20:30)
    A może tak spróbować czegoś takiego - przez powiedzmy tydzień dopuścić "wolną amerykankę" na drogach. Prawdopodobnie zginą na pierwszym miejscu "piraci" i przy okazji jakaś mała ilość pieszych i przypadkowych kierowców którzy wpadną na "pirata". A później to już tylko sielanka. Nie ma piratów /wiadomo że eksperymenty wymagają strat/ ale jakie korzyści. Tylko tydzień na wybicie "piratów". Ale jak znam życie pozostaną "piraci" a reszta zginie. SZKODA
  • ~Jorguś
    (2013-02-14 20:11)
    Jakoś nikt nie wspomina ze prawo działa w dwie strony !! i na Niemca też ! będzie płacić !! Czy przepisy obowiązują wszędzie !?? jeżdzić przepisowo to jedyna słuszna rada !!!
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-02-14 18:30)
    UE-LUMPY kreca juz od dawna bat, ale na siebie.
    Ten ZLODZIEJSKO - BANDYCKI KLUB juz od samego zalozenia skazany byl na zgnojenie, ale ta Banda nawet dzis nie kuma, ze nadchodzi zasluzony KONIEC.
  • ~NO!
    (2013-02-14 17:06)
    Polacy będą płacić za wykroczenia za granicą. Niemcy za wykroczenia w Polsce nie! Gdzie równowaga w traktowaniu kierowców !?
  • ~janek
    (2013-02-14 14:40)
    Jak to zarobi rząd ??? Kto z rządu dostanie te pieniądze ? Premier ? Minister finansów ? Zastanówcie się dziennikarze co piszecie.
  • ~bydlę wedle kabotyna Bartoszewskiego
    (2013-02-14 14:39)
    ~jacóś2013-02-14 13:20

    Ratunkuuuu ! Unja nas bijeeee !

    Nadstaw zad debilu ( lub debilko) cię wyryćka
  • ~Ironimuss
    (2013-02-16 15:53)
    Dziennikarze i ich teksty: "... niezapite pasy bezpieczeństwa, " --- Zapite pasy? Jak zapić pasy?
  • ~ostjan
    (2013-02-14 14:25)
    Dlaczego tworzycie Państwo tak kretyńskie tytuły. Jaki bat na polskich kierowców? Chodzi tylko o tych, którzy łamią przepisy.
  • ~ciekawy
    (2013-02-14 14:12)
    A kiedy zarobki i emerytury nam rząd zabezpieczy takie jak mają w UE. Ponieważ nie można karać za takie samo przewinienie różnymi karami a tak jest ,bo Niemiec 300euro zapłaci bez uszczerbku dla rodziny a Polak odda cały miesięczny zarobek.
  • ~to jest prawda
    (2013-02-14 14:05)
    Niemiecki kierowca potracil mnie w Strzelcach Opolskich i gucio ,wpadlem do rowu t razem z rowerem. Do pracy nie dojechalem ,swiadkowie wypadku mi pomogli,bylem na zwolnieniu.Kiedy zglosilem na policje to odpowiedz byla taka,panie my nie mozemy dac sobie rady z nimi ,oni grzeja ile chca ,czesto nawaleni i nie mamy na nich zadnego przepisu.
  • ~Karol z Hamburga
    (2013-02-14 13:06)
    Mam nawigacje ktora mi pokazuje wszystkie radary nawet te mobilne, ja tez wpisuje radary jezeli jakiegos znajde, a po drugie jezdze pasywnie i nie jezdze na wariata jak wiekszosc polakow.
    jestem za lapaniem samobojcow.
  • ~Driver
    (2013-02-14 13:03)
    Co ta gazeta wypisuje za bzdety, polacy juz zawsze placili mandaty ktore przychodzily nap. z Niemiec, spytajcie sie kierowcow zawodowych.
  • ~wacek
    (2013-02-14 12:18)
    to jeszcze jeden z powodow aby jak najszybciej wprowadzic do obiegu euro
  • ~jazu
    (2013-02-14 12:16)
    "Podwładni ministra Sławomira Nowaka obliczyli, że w latach 2014-2016 polskie stacjonarne fotoradary zrobią obcokrajowcom 17,5 tys. zdjęć. Przy średnim mandacie w wysokości 300 zł daje to budżetowi dodatkowe 23 mln zł"

    to ile trzeba grzac aby "zapracowac" nowakowi na te 300 zlotych?
    Optymistow to w tej zgai nie brakuje...

    Wedlug taryfikatora:

    Przekroczenie prędkości od 31 do 40 km/h. - 300-400 zł
  • ~ferdek
    (2013-02-14 15:11)
    a co mie to ***** obchodzi?

Może zainteresować Cię też: