Szokująca prawda o drogówce wyszła na jaw!

| Aktualizacja:

Zanosi się na skandal w polskiej drogówce. Zatrzymań dokonali policjanci z biura spraw wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Wcześniej zarzuty usłyszało 21 osób...

wróć do artykułu
  • ~normalny
    (2013-01-17 17:36)
    ...a od kiedy dzial patrolowo-interwencyjny to drogówka pajacu!!!
  • ~kot
    (2012-01-26 18:00)
    Nemcy mówią o nas - polaczek to pijaczek złodziej i oszust - to niestety prawda...sprawiedliwi występują wyłącznie w bajkach
  • ~RODOWOD POLSKIEJ POLICJI
    (2011-11-24 11:55)
    POLICJA = MO + ZOMO + ORMO + UB + SB + PZPR + SLD + WSI + PO. CHCECIE JESZCZE WIECEJ INFORMACJI NA TEMAT RODOWODU POLSKIEJ POLICJI?
  • ~Marian
    (2011-11-24 09:05)
    Stary telewidzu to nie sa juz te same twarze bo prawie wszyscy byli milicjanci sa juz na emeryturze.Kapitalizm jest juz w Polsce 22 lata a Ci policjanci z patrolu maja niewiele wiecej lat.Niektorzy juz sie urodzili w kapitalizmie.Przestan pan pieprzyc glupoty.Dzisiaj korupcja jest wszechobecna a pieniadze nieporownywalnie wieksze.I taka to rowznica.
  • ~stary telewidz
    (2011-11-22 15:13)
    Mamy kolejny dowód, że ludowa milicja niczym nie różniła się od współczesnej policji. Bo jak, skoro zmieniono tylko szyld? Te same twarze, identyczna mentalność oraz rodowód. Podobnie jak Straż Miejska to byli ORMO-wcy.
    Wystarczy pojeździć trochę po Polsce, aby przekonać się tych tez!
  • ~gosc
    (2011-11-22 13:14)
    To juz wiem dlaczego tak polowali na meza Pani Kaczynskiej,potrzebowali na flaszke.
  • ~watahu urzędasów
    (2011-11-22 11:54)
    to pikuś te mandaty, CBA, NIK niech szukają milionów w złotych w innych dziedzinach naszej gospodarki. Chociażby przerost zatrudnienia w urzędach kierowanych przez PO.
  • ~Rappaport
    (2011-11-22 11:14)
    "Drobne wykroczenia drogowe" - przejazd na czerwonym świetle przez skrzyżowanie, skręt w lewo na zakazie - to jakaś chora opinia. Chyba, że rzecznik policji popełnia sam takie "drobne wykroczenia". A później jest tyle ofiar na skrzyżowaniach...
  • ~Lucas