Kiedy? 13-15 maja. Z kim i gdzie? Yamaha Motor Polska i jej dealer Ring Road zapraszają na doskonałą zabawę w bieszczadzkim błocie.

Atrakcje? Na uczestników czekają kilometry tras po połoninach, grząskich bagnach, leśnych podjazdach i w kamienistych strumieniach. Będzie można wykazać się umiejętnością jazdy w trudnym terenie i nauczyć nawigowania na roadbook lub GPS.

Osoby o mniejszym doświadczeniu poprowadzą instruktorzy, a dla turystycznych enduro zostanie wyznaczona trasa turystyczna. W porze lunchu wszyscy spotkają się na ciepłym posiłku pod gołym niebem, a wieczorem na wspólnym grillu. Kierowcy ATV dołączą po zakończeniu nocnej jazdy.

Kto i za ile? Impreza jest otwarta, a więc przeznaczona dla właścicieli motocykli enduro i crossowych oraz quadów dowolnych marek. Wpisowe wynosi 450 zł dla kierowcy uczestniczącego w przeprawie i 150 zł dla osoby towarzyszącej, cena obejmuje m.in. legalną trasę, zabezpieczenie medyczne, instruktorów oraz wyżywienie. Noclegi we własnym zakresie w ośrodku Natura Park w Stężnicy/Baligrodzie, www.naturapark.eu