Urzędnicy wydziałów komunikacji piszą gorzki list do ministra Sławomira Nowaka

| Aktualizacja:

„Czy Pan Minister ma pewność, że z pomocą właściwych współpracowników kieruje Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej?” – takie pytanie stawiają przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Wydziałów Komunikacji (OSPWK) w liście otwartym do ministra Sławomira Nowaka.

wróć do artykułu
  • ~obserwator13
    (2013-02-26 08:01)
    Tak naprawdę to stworzono fajne miejsca pracy z bardzo dobrymi pensjami dla grupy swoich znajomych przy okazji zarabiają zaprzyjaźnione firmy na dostawie fotoradarów, sprzętu informatycznego, oprogramowania itd. Wystarczy poszukać aby zobaczyć ile pieniędzy zostało wydanych w przetargach na sprzęt i usługi IT, a jak ktoś ma ochotę niech się zagłębi i popatrzy na specyfikację SIWZ i wszystko wiadomo.
  • ~sadr
    (2013-02-26 07:48)
    czekam kiedy pracownicy skarbówki pracujący w kontakcie z obywatelami w urzędach skarbowych wystosują podobne pismo do kreatywnego księgowego Vincenta, tylko kto się odważy, bo tematów do napisania byłoby, oj byłoby ...
  • ~obserwator
    (2013-02-26 07:49)
    Ten Tuskorząd ,od początku swego istnienia zaleglizował prowizorke, i na tej prowizorce jedzie.
  • ~Blejk
    (2013-02-26 07:50)
    NOWAK ODWAL SIĘ OD MOICH PIENIĘDZY TY NĘDZNA KREATURO POLITYCZNA !
  • ~Tofik
    (2013-02-26 07:51)
    Ryży kazał bronić Trampka Belmonda jak niePOdległości i mamy to co mamy - BMW.
  • ~bibi
    (2013-02-26 07:52)
    DESANT GDAŃSKI , bolek tussku,nieudacznik nowak
  • ~Men
    (2013-02-26 07:52)
    Polity to ZAWÓD kłamca. On sam już nie wie czy mówi nawet żonie prawdę (a w PO niedługo to mąż-mężowi) Partia ABSURDU !!!
  • ~widz
    (2013-02-26 07:56)
    przecież ta mucha, nowak, arłukowicz, rostowski to są JAJA z Polaków,

    ale o to chodzi im większa miernota i nieuk - tym lepiej tuskowi zniszczyć "tą nienrmalną Polskę".

    w Kołobrzegu odbył się zjazd niemieckiej SPD - i co i cisza- oni sie już czują jak u siebie...!!!
  • ~widz
    (2013-02-26 08:03)
    POkażcie jednego fachowca w tym rządzie, POwiadam jednego...
  • ~Bulba
    (2013-02-26 09:09)
    A czego spodziewać się od tej twarzy nieskalanej myślą?
  • ~bu
    (2013-02-26 08:41)
    nieudacznicy z PO
  • ~esej
    (2013-02-26 08:44)
    Naród w końcu się wkurzył.
  • ~woźnica
    (2013-02-26 08:46)
    Najprościej to jest zastraszyć obywatela by płacił tworząc na poczekaniu nowe przepisy i ustawy a wszystkie po to by zebrać pieniądze od społeczeństwa. Po co znowu wymiana praw jazdy jak policja sprawdza i tak w bazie po to by zabrać te bezterminowe.Zamiast usprawniać komplikują powinno wystarczyć podanie danych ustnie a policjant by sprawdził czy ma prawo i nr. rejestracyjny samochodu też powinien być do niego przypisany cały czas.ale to za trudne dla nich i nie ma z tego pieniędzy.
  • ~byłdo zaobrączkować
    (2013-02-26 08:48)
    polaki sa tylko bydłem dla łwadzy. jak słusznie tz. platfromy niejaki byd...szewski.
  • ~Jorguś.
    (2013-02-26 08:52)
    No to panie Nowak trzeba dać im Premie ! a tak na poważnie za co ci ludzie biorą pieniądze i to duże!!? li tylko za pierdzenie w stołki !???
  • ~wezyr
    (2013-02-26 08:55)
    Nowak to cwaniak dopóki jest ministrem i posłem ! Myślę, że długo to nie potrwa. Człowiek nie mający pojęcia o piastowanym przez siebie stanowisko ! I pomyśleć, że głosowałem na PO !
  • ~oko
    (2013-02-26 09:02)
    aj , jaj ministrowi się oberwało. A gdzie odpowiedzialność? nikt w tym nierządzie nie ponosi żadnej odpowiedzialności personalnej.
  • ~Jackie X
    (2013-02-27 13:48)