Resort Nowaka zdecydował o losie kierowców. Nie będziesz zadowolony

| Aktualizacja:

Nie ma szans na zniesienie obowiązku całodobowej jazdy na światłach mijania w okresie wiosenno-letnim. Resort transportu nie znajduje dla tego pomysłu uzasadnienia...

wróć do artykułu
  • ~GRAGRA
    (2012-07-16 15:03)
    PIERWSZY RAZ ZGADZAM SIE Z TYM RZĄDEM
  • ~Ryza
    (2012-07-16 15:26)
    Restrykcyjne prawo prowadzi do błędnych skutków.
    http://niezdany-egzamin-na-prawo-jazdy.blog.onet.pl/EGZAMIN-ZA-GRANICA-porownanie,2,ID464504977,RS1,n
  • ~xyz
    (2012-07-16 13:44)
    Te idiotyczne światłą, to następny UKRYTY PODATEK, który płacą WSZYSCY. Więcej zmarnowanego paliwa także wpływa wprost na CENY TOWARÓW w sklepach! Ta AKCYZA w cenie paliwa jest płacona przez WSZYSTKICH!
  • ~Genetyczny Patriota
    (2012-07-16 14:01)
    Obowiązek jazdy na światłach jest, moim zdaniem, w Polsce wiosną i latem debilny i nieuzasadniony a wszelkie "popierające" wyliczenia sa z reguły w stylu mnożenia łysych przez ilość parasoli. "Dawniej" motor jadący na światłach był rzeczywiście widoczny. Teraz widać tych, którzy świateł "nie prowadzą". Mnie zaś nic bardziej nie rozczula niż stojące w korku w śrdku letniego, upalnego dnia - wozy. Ten obowiżak ma sens w naszym rejonie geograficznym jesienia i zimą, ale niestety (stety ?) polskie biurwy nie maja odwagi wycofać się z raz podjętych, najbardziej nawet głupich, decyzji ...
  • ~Holer
    (2012-07-16 14:09)
    Wręcz zoologiczna jest nienawiść PO wobec Narodu Polskiego. Nie ma takiego obowiązku w żadnym z państw na tej szerokości geograficznej ale od 1945 władza w Polsce nie zależy od wyborców.
  • ~greg
    (2012-07-16 14:14)
    jestem za światłami
    można oszczedzać na klimatyzacji i sprzęcie audio-video
  • ~mesjasz
    (2012-07-16 14:19)
    czego można się spodziewać po debilach poza debilnymi czynami
  • ~Piotr
    (2012-07-16 14:28)
    Skoro tak mocno za ową ustawą lobbowali najwięksi producenci oświetlenia to czego moża było się spodziewać?! Też rząd to zbiegowisko bydła. Robia wszystko by upodlić naród i obedrzeć nas do suchej nitki!!!
  • ~Nimb
    (2012-07-16 14:29)
    Światła w dzień zabijają kierowców niezawodnie. Przede wszystkim uniemozliwiają określenie toru jazdy i prędkości nadjeżdżajacego pojazdu, powodują zmęczenie oczu, zaburzenia widzenia.
  • ~Goscioo
    (2012-07-16 14:37)
    I takie tłuczki od kartofli rzadza w Polsce- biedny Kraj, biedni ludzie...
  • ~17mw
    (2012-07-16 14:39)
    Jak to jest skoro jesteśmy w Unii ,a tam nie ma takiego wymogu to po co nam to ,po co?
  • ~amen
    (2012-07-16 14:40)
    a ja nie znajduję uzasadnienia, aby tacy debile byli w tym resorcie. banda przygłupów wbrana przez jeszcze głupszych debili...
  • ~Mieczysław
    (2012-07-16 15:03)
    Policzmy: w Polsce jest 20 mln aut,średni przebieg auta to ok 15 tyś km. Na światłach auto spala ok 0,2 litra benzyny więcej na 100 km, czyli ok złotówkę. Rocznie auto spala więc więcej paliwa za ok 150 złotych. Więc wszystkie auta w ciągu roku spalają: 20mln x 150 zł= 3 miliardy zł. Podatki w paliwie na stacji benzynowej to ok 60%, więc co roku do budżetu wpływa dodatkowe 1,8 miliarda złotych!!! O to tutaj chodzi, tylko i wyłącznie o to! A i tak policzyłem sumę minimalną, pewno średni przebieg jest większy, niż 15 tyś, a podobno auto spala nie 0,2 tylko 0,5 litra paliwa więcej. Tak, czy inaczej są to grube miliardy! Ot, rozwiązanie zagadki, to jest cała prawda, a nie mydlenie oczu troską o nasze życie
  • ~oko
    (2012-07-16 14:01)
    Złodziejska banda im większe zużycie paliwa tym większy podatek wpływa do kasy POpaprańców a tym samuym złodzieje mają większe premie ale co taki Jarmuziewicz filozof może wiedzieć o prawach fizyki i ekonomi to zwyykły fukcjonariusz partyjny na dobrze płatnym stołku i dlatego mamy taki burdel w kraju.A takich w tym zapapranym rządzie są dziesiątki tysiecy
  • ~xyz
    (2012-07-16 13:34)
    Nic dziwnego. My mamy bezsensownie wypalone paliwo, a skarb państwa AKCYZĘ z tych przepałów! PROSTE?
  • ~kierowca
    (2012-07-16 15:39)
    KIEROWCY NIE MAMY ZADNEJ REPREZENTACJI W SEJMIE, KAZDA PARTIA ROBI Z NAS DOJNE KROWY, CZY NIE CZAS NA POWOLANIE PARTII KTORA BEDZIE REPREZENTOWAC NASZE INTERESY W SEJMIE???
  • ~ROM
    (2012-07-16 13:06)
    do GAG i POstmatów sprawdz wykształcenie swoch idoli i jakie studia maja a poznie szczekaj ,jestes typowy HOMOSOWIET
  • ~rudy
    (2012-07-16 15:43)
    to nie minister to jakis przyglup
  • ~O co biega jakas
    (2012-07-16 16:17)
    kolejna zdyma redaktorko, Cly swiat jeezdzi na swiatlach a tu masz babo placek kolejna wrzutka - temat zastepczy
  • ~MaTriXu
    (2012-07-16 16:54)
    tak, zwlaszcza w miastach, gdy samochody jada 10 km/h albo wcale i swieca swiatlami w zderzaki.