Nowe obowiązki! Tak PO chce ograniczyć prawa kierowców

| Aktualizacja:

To nie żart! Politycy z partii Tuska znowu majstrują przy limitach prędkości na polskich drogach. Nowe pomysły zmian dotyczą też bardziej bezwzględnego karania kierowców i… zielonej strzałki.

wróć do artykułu
  • ~felek
    (2012-05-28 21:57)
    Wściekli to będą piraci za kierownicą.
  • ~mjk
    (2012-05-28 23:54)
    Pytanie tylko po co zmieniali przepisy poprzednio? Dla jaj? By wygrać wybory? Czy ten kraj zasługuje jedynie na to by rządziła nim banda idiotów!?
  • ~bbx
    (2012-05-28 22:02)
    Niech zaczną od zmiany systemu ubezpiecznia!!! Tablice rejestracyjne powinny być przypisane do KIEROWCY lub WŁAŚCICIELA a nie do pojazdu! Ubezpieczenie powinien posiadać KIEROWCA... bo to on powoduje wypadek, a nie samochód.
  • ~la
    (2012-05-28 22:06)
    Celowe zmniejszanie przejezdności dróg w pobliżu płatnych "autostrad", powoduje zwiększone zagrożenie na lokalnych drogach. To daje się podciągnąć pod: celowe sprowadzanie niebezpieczeństwa na obywateli w ruchu drogowymn. Co na to prawnicy?
  • ~gargamel starszy
    (2012-05-28 22:12)
    zlikwidowac wszystkie imunitety dla hołoty,pózniej wprowadzic drakonskie prawo, - jazda samochodem do szybkosci, nie więkkszej niż furmanka w galopie.Za przekroczenie szybkosci mandat 500 euro i 10 batów na dupę przy Miejskim Ratuszu - koniecznie - publicznie .
  • ~?
    (2012-05-28 22:13)
    kiedy oni przestana manipulowac w tych przepisach,kierowcy pamietajcie w przyszlych wyborach trzeba wszysko zrobic aby ta partie usunac by wiecej nie manipulowala .
  • ~ULA Z ZAWIERCIA
    (2012-05-28 22:17)
    ZABRONIĆ BABOM ZASIADANIA W SEJMIE. TAK KOŃCZĄ SIE PARYTETY I INNE BZDETY !!!
  • ~mim
    (2012-05-28 22:22)
    Ciemny naród wybrał sobie oświeconych europejczyków i paligłupów to niech cierpi
  • ~~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2012-05-28 23:16)
    huknij się babo w cxaszkę i daj papier na stół z dymisja. Co to za bęcwaly nami rządzą???
  • ~cd
    (2012-05-28 22:46)
    MUSI BYĆ WPROWADZONE PRAWO RZECZYWIŚCIE UMOŻLIWIAJĄCE ODWOŁYWANIE DURNI I PRZESTĘPCÓW Z WYBIERALNYCH FUNKCJI
  • ~pozdrawiam
    (2012-05-28 22:58)
    Pamiętam jak na wiecu wyborczym pan Tusk krzyczał Ze PiS nastawiał radarów i ograniczył prędkości. Jak PO wygra to wybuduje drogi to zwiększy prędkości i zlikwiduje radary. Panie Premierze takie słowa były. A gdzie honor i słowność ?
  • ~Benek
    (2012-05-28 23:04)
    Przed każdym samochodem powinna biec kobieta z czerwoną flagą, najlepiej posłanka PO. Wtedy spełni się wreszcie marzenie feministek o parytecie, a wszyscy faceci wyemigrują z tego domu wariatów.
  • ~observ
    (2012-05-28 23:18)
    Bublewicz ( ale "durni " mamy za posłów) zajmij się plotami w maglu a nie dłubaniem przy przepisach ruchu drogowego !
  • ~cx
    (2012-05-28 23:27)
    Nie popieram PO i Tuska ale to bardzo dobry pomysł. POlszewicy powinni to wprowadzić natychmiast.
  • ~tomek
    (2012-05-28 23:35)
    dobrze wam tak idioci i glaby, dymaja was na potege a wy mowicie ze to klleszcz w tylku cwokow i debili nikt nie szanuje
  • ~moim zdaniem
    (2012-05-28 23:40)
    Jak nie wiecie o co chodzi to chodzi o PIENIĄDZE! Vincent zadekretował olbrzymią sumę z mandatów - 1 mld, a tu uzbierało się raptem 4 miliony! Więc się stara chłopina, jak może!

    Nie smakował chlebek za Kaczora po 2,40 przy obecnej cenie zboża? Nie pasowała benzynka po 3,30, ropka po 2,98? Przegięciem był 50% tańszy prądzik? Przeszkadzało 9% bezrobocia i szybko rosnące pensje?

    TO NIE STĘKAĆ I PŁACIĆ wielbiciele cudów!!! By żyło się lepiej!!!
  • ~Grunt to inteligencja
    (2012-05-29 00:19)
    Jak tam lemingi? Już daliście już sobie wytłumaczyć, czy dalej uważacie że to pieczenie z tyłu to tylko hemoroidy?
  • ~anka
    (2012-05-28 22:00)
    A posłanka kartę rowerową to POsiada? Ignorancja największym atutem.
  • ~lunk
    (2012-05-29 06:35)
    Uważają się za wybrańców Boga. Traktują ludzi jak idiotów. Tymczasem sami kwalifikują się do tej grupy. Idiotów traktować trzeba jak idiotów a ludzie będą mogli jeździć bezpiecznie i bez masy idiotycznych przepisów.
  • ~Adam
    (2012-05-29 13:54)
    kiedy te niedouki zrozumieją , że podstawową przyczyną wypadków w Polsce jest stan dróg (szeroko rozumiany stan)
    A karać należy sprawiedliwie to znaczy proporcjonaknie do zarobków lub do wartości auta.