To koniec fabryki samochodów na Żeraniu!

| Aktualizacja:

FSO na Żeraniu po 60 latach pracy kończy działalność. Po firmie kontrolowanej przez UkrAvto zostanie 110 ha atrakcyjnych gruntów, które zostaną wystawione na sprzedaż. Pracę może stracić prawie cała załoga, czyli ponad 1,8 tysiąca osób.

wróć do artykułu
  • ~Maniek
    (2010-10-29 08:11)
    Władze Stolicy juz maja kupca na majatek który zlicytuje za pół darmo Komornik.
    Tylko frajer nie kręci lodów w tym głupim państwie.
    Jednyni co mieli na względzie rozwój państwa to starzy Komuniści. Reszta ma to głeboko w d...
  • ~max
    (2010-10-29 08:03)
    Koreanczyki tez byli w FSO, i co teraz likwiduja bo Zbycho, Rycho potrzebuja terenow na wyciag narciarski, nie bedzie co jesc ale bedzie z czego zjezdzac
  • ~S70143
    (2010-10-29 08:03)
    Do fso robotnik w jakim wirtualnym swiecie zyjesz ? widac ze jestes niewolnikiem medialnym TVN 24 Przypominam Ci i uswiadamiam ze 3 lata rzadzi twój kochany Tusk i to ON likwiduje zakłady i to On wraz ze swoja ekipą zadłużył Kraj na pokolenia więc otwórz oczy i przestan bredzić Wyłącz TVN i zacznij czytać ze zrozumieniem myślenie nie boli BRAWO ZA TĘPOTĘ UMYSŁOWĄ!
  • ~Atrakcyjne Grunty
    (2010-10-29 08:14)
    Tak się teraz myśli w Polsce - Aktrakcyjne Grunty Do Opchnięcia --- Z PROWIZJĄ DO KIESZENI.

    A CO Z ROBOTNIKAMI --- H... Z NIMI
  • ~budrzetowy
    (2010-10-29 08:15)
    strategiczny partner rzdow Kaczynskiego - biedna Ukraina zwija swoje interesy w Polsce, za nia pojdzie Gruzja .Kaczynski rozdal majatek Polski w obce rece.
    Dlaczego Kaczynski rozwalil wielkie zaklady po-plr, ktre byly ostaja walki z komunizmem ?Komu to sluzy?
    Ladny prezent zrobil Kaczynski pracownikom fso na Wszystkich Swietych i Hallowena
  • ~cenzor
    (2010-10-29 08:17)
    Będą siedzieć na głodowym zasiłku i oglądać tvn-y.
  • ~fagusp
    (2010-10-29 09:51)
    Który z komentujących kupił w ostatnich latach samochód wyprodukowany w FSO? Żaden? No to macie odpowiedź i mordy w kubeł.
  • ~Zachwycony tym rządem
    (2010-10-29 08:18)
    Głosujcie dalej na Po , Walcową, Tuska i resztę jego ferajny, tobedziecie parobkami u ruska.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2010-10-29 08:27)
    CIEKAWE ... ILU z tych 2 tysiecy pracownikow glosowalo na PO ? PO d...e POLACTWO ... BRAWO TUSK !!!
  • ~janek
    (2010-10-29 08:28)
    No to teraz trza MASZYNY i GRUNTY opierd...olić. zaorać i 40 milionowy naród chełpiący się takimi wielkimi inżynierami, fachowcami zostanie wydymany.