Odcinkowy pomiar prędkości przed wakacjami. Tylko w dziennik.pl NOWA mapa i lista

| Aktualizacja:

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ruszył z budową odcinkowego pomiaru prędkości. "Już przed wakacjami kierowcy powinni mieć się na baczności i zdjąć nogę z gazu" - mówi dziennik.pl Łukasz Majchrzak, naczelnik wydziału analiz Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Co ważne, na liście pojawiły się nowe lokalizacje, w których staną specjalne kamery. MAMY NAJNOWSZĄ MAPĘ.

wróć do artykułu
  • ~jaQ
    (2015-06-15 07:02)
    masakra - idioci
  • ~Jerzy W
    (2015-06-15 07:30)
    A to nie lepiej od razu zrobić ściepę narodową???,będzie szybciej i bez dodatkowych wydatków.
  • ~Heniek
    (2015-06-15 07:30)
    O tym bębnicie już od paru lat! PO ruszajcie aktualne problemy związane z bajzlem w kraju spowodowanym obecną władzą. A PO miar odcinkowy- to temat zastępczy.
  • ~Szyba
    (2015-06-15 07:41)
    Jeszcze trochę i wartość tych wszystkich „instalacji łowieckich „ przekroczy wartość samych dróg !
  • ~spadający z dachu
    (2015-06-15 07:50)
    Państwo polskie staje się wrogiem dla swoich obywateli. Trzeba zaczynać się bać.
  • ~PIS klub
    (2015-06-15 07:51)
    pis jak dojdzie do wladzy to zniesie fotoradary i pomiary. zarobiki beda wieksze o 2 razy.
  • ~darr
    (2015-06-15 08:05)
    " Złote czasy" - państwo "przyjazne" obywatelom.
    Czas na zmiany.
  • ~jaro
    (2015-06-15 08:10)
    A pamiętacie jak ryże wymądrzał się mówiąc o Kaczyńskim, że tylko facet
    bez prawa jazdy stawia radary?
    Jak nastali złodzieje radarów jest 5 razy więcej.
    I gdzie jesteście tzw wyborcy peło ? W samej du... !
  • ~Andrzej
    (2015-06-15 08:25)
    Bardzo dobrze, jak najwięcej radarów powinno być, może będzie wtedy mniej idiotycznych zachowań na drodze i pedzących jak debile kierowców. Jestem za.
  • ~pol anka
    (2015-06-15 08:28)
    to jest bardzo dobry pomysł, szczególnie że analizą wykonanych pomiarów zajmie się 100 tyś. osób w ramach programu "Pierwsza praca". I cieszy,że tak cudowny SYSTEM będzie kosztował tylko 9 mln zł, aż trudno uwierzyć
  • ~żydzi
    (2015-06-15 08:42)
    Jest nas dwóch jeden w sądzie drugi w rządzie
  • ~Konstytuanta
    (2015-06-15 08:46)
    Ale rewelacja , czym się rządzący cieszą że Muminka powieszą ? . Jeżdzić trzeba rozsądnie , wypadki siła rzeczy , będą się zdarzać . Mam pytanie , kiedy zostaną wprowadzone pomiary rozsądku dla POlityków ? . Z POwodu POlityków , jest dużo więcej tragedii . Kierowcy, prawo jazdy zabiera się od ręki . Politykowi , po jakim czasie , od spowodowania niebezpieczeństwa ? .powinno się odbierać uprawnienie , jakie konsekwencje osobiste powinien polityk ponieść .
  • ~yqa
    (2015-06-15 08:46)
    ~Andrzej2015-06-15 08:25 jesli ciulu jezdzisz tylkow na weekendy ? a ci co pracuja ? ci co dostarczaja towary ? jestes palant i tyle w temacie
  • ~marta
    (2015-06-15 09:00)
    Ta ekonomia nie sprawdza się i szkodzi także funkcjonowaniu państwa! Głodowe zarobki dają mniejsze podatki dla państwa, więc państwo zadłuża się w bankach i szuka środków w dodatkowych źródłach dochodów. Następcy PO będą to też robili mimo obietnic świetlanej przyszłości..! Modlitwy i pomniki nie pomogą...
  • ~chłop ze WSI
    (2015-06-15 09:08)
    natomiast świętych krów, którzy to wprowadzają to nie dotyczy!!!
    najwyższy czas, aby wprowadzić kadencyjność sejmu /2 kadencje i kopa w d...ę/
    zlikwidować imunitety dla świętych krów, taki poseł po dopuszczeniu się wykroczenia powinien być obligatoryjnie karany w podwójnej wysokości !!!
    po co tyle posłów /wystarczyło by 160, senat zlikwidować - to miejsce dla leśnych dziadków, nic nie robienia, a brania ciężkich pieniędzy
  • ~putto
    (2015-06-15 09:29)
    nie zgadzam się na taką retorykę ograniczenie szybkości to więcej bezpieczeństwa, przekraczający szybkość nie zawsze zabija tylko siebie a pijanym za kierownicą powinno zabierać się samochody o dożywotnio prawojazdy, dziwi mnie taka pisanina chyba ze dziennikarz jest antysystemowym pokukizańcem
  • ~5kolo
    (2015-06-15 09:43)
    Poczytajcie wpisy. Jeśli czyta je policja naszych sąsiadów, to już niedługo dostaniemy zakaz wjazdu z polskim prawem jazdy.
  • ~Tadeusz St.
    (2015-06-15 09:43)
    Wielkie larum sidła dla kierowców a może pomóc państwu w eliminowaniu potencjalnych bandytów drogowych?
  • ~autko
    (2015-06-15 09:46)
    Powinniśmy wzorem np. Włoch wprowadzić pomiar czasu przejazdu na autostradzie. Czas wjazdu,, czas wyjazdu, za duża średnia i mandat na bramce.
  • ~łowca PIS debili
    (2015-06-15 09:49)
    PIS debile ? W czym problem ?
    Jechac zgodnie z prawem i nic ci nie grozi !
    Nie daja wam zabijac ludzi na drogach ?
    Tusk winny !

    PIS pozwoli jezdzic szybko ?
    Oni tylko chca KORYTA...+ pomniki i kaplice budowac !
    Obudzcie sie debile.

Może zainteresować Cię też: