Fiat Tipo zniknie z oferty. Koncern szykuje nowy model SUV. Produkcję przeniesie do Polski?

| Aktualizacja:

"Przestrzeń dla Fiata w Europie zostanie na nowo zdefiniowana w bardziej ekskluzywnym obszarze" - powiedział Sergio Marchionne, szef koncernu Fiat Chrysler Automobiles. To oznacza, że rewolucji mogą spodziewać się kierowcy i… fabryka FCA w Tychach.

wróć do artykułu
  • ~tonite
    (2018-06-04 22:06)
    A nie mówiłem...Tychy dostaną odpady.
  • ~Paweł
    (2018-06-05 00:06)
    Najlepsze co się ostatnio udało zrobić fiatowi to jest Tipo hathback i z tego właśnie chcą zrezygnować na rzecz shitu pt panda gdzie przeciętnej budowy facet się nie mieści i drogiej i landrynkopodobnej 500 - współczuję
  • ~Karakan
    (2018-06-05 00:08)
    Tipo świetny samochód. Bez tych całych zbędnych gówien typu turbo. Teraz zostaną same motorynki z turbinami
  • ~Kris2711
    (2018-06-05 10:04)
    Tipo być może jest prostsze w budowie ale też ma turbo benzynę a stylistycznie to przyciężkawy blaszak bez włoskiego polotu.
  • ~lopi
    (2018-06-05 10:55)
    Ciagle sie ktos wysila ze bedziemy produkowac taki a jaki samochod powtarzane jest to do znudzenia az od zakonczenia wojny .Wazne czy ludzie beda miec zatrudnienie i konto w banku reszta to chlam i opowiadanie bajek.
  • ~Kostek
    (2018-06-05 12:38)
    Oglądałem ostatnio z bliska tego Jeepa Renegade. Tragicznie szerokie słupki przednie, kto to w ogóle wymyślił i kto to dopuścił do ruchu??? Nie, nie i jeszcze raz nie.
  • ~EMIL
    (2018-06-05 18:33)
    Widzę że dla mniej zarabiających pozostanie Dacia.
  • ~Paul86
    (2018-06-06 08:26)
    Nieważne czy trwałe czy dobre dla konsumenta-ważne jakieś pierniczone normy. Chcieliście Unii no to ją macie.
  • ~użytkownik fiata
    (2018-06-06 09:38)
    jedyne przyzwoite auto fiata ostatnich lat czyli tipo wycofają i chcą wprowadzić suva mniejszego niż Renegade??? to da się mniejszego suva niż renegade zrobić??? Fiat się kończy i to na własne życzenie
  • ~tankowiec
    (2018-06-11 21:43)
    Artykuł sponsorowany przez VW ? Tipo zagraża 3-cylindrowym kosiarkom tego koncernu ! Co tam słychać w VW z rzeczywistym spalaniem 1.0 TSI na autostradzie ? Tylko 11,8 l /100km na szczęście benzyny, a nie oleju, to doprawdy sukces (patrz Oktavia,Toledo,Arona,Ibiza,Fabia)
  • ~Jarek
    (2018-07-25 23:31)
    czyli, nie będzie co kupić, albo samochód z silnikiem od kosiarki, albo infantylna 500 -tka...