Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy? Sprawdziliśmy

| Aktualizacja:

Policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który ścigał się z motocyklami po ulicach Warszawy. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog. - internauci szybko powiązali nazwisko poszukiwanego z prokurator Krystyną Nogal-Załuską.

wróć do artykułu
  • ~czarnaperła
    (2014-06-12 09:44)
    Dziwne, że prokuratura zaprzecza , że pirat jest synem jednego spośród nich zamiast dobitnie i jednoznacznie stwierdzić, że nawet gdyby tak było to, w naszym praworządnym państwie, nie miałoby to żadnego znaczenia dla biegu sprawy.
  • ~WTF?
    (2014-06-12 09:32)
    nie rozumiem, w tekście jasno rzecznik prokuratury kategorycznie zaprzeczył, aby kierowca BMW był synem prokurator, zatem czemu dalej w komentarzach piszecie jako by był jej synem???
  • ~Tomek
    (2014-06-12 09:30)
    A znany warszawski adwokat Andrzej Nogal ? Czy to osoba z jego rodziny, czy zbieżność nazwisk ? Skąd 23-letni chłopak miał pieniądze na otworzenie wypożyczalni z lukskusowymi samochodami dla bogatych ?
  • ~zwykłypolak
    (2014-06-11 14:47)
    nic mu nie zrobią ma mocne wsparcie.syn prezydenta wałesy kilkakrotnie dostawał wyroki w zawieszeniu żeby nie trafić do pierdla.
  • ~vis
    (2014-06-12 08:29)
    Go za bzdury nie można udowodnić , czy po trasie nie był żadnych radarów lub kamer
  • ~BAJ
    (2014-06-12 08:18)
    I wszystko jasne.Pani prokurator synkowi nie zrobi krzywdy.Polski wymiar sprawiedliwości to zwykła mafia chroniąca siebie i swoje rodziny przed odpowiedzialnością karną
  • ~Bader
    (2014-06-12 07:44)
    Czy jest na tym forum ktoś kto mając możliwości nie bronił by własnego dziecka? Rodzicie drodzy rodzice i wychowujecie także złodziei, łobuzów i bycze karki. Z nieba boćki tego nie przynoszą. Pyskować na forum potrafi każdy. Zapomnieć o prywacie i osądzić sprawiedliwie potrafią nieliczni.
  • ~zawiedziony
    (2014-06-11 14:56)
    głosowałem kilkakrotnie na PO . Teraz mi wstyd ... przepraszam za to .
  • ~w1
    (2014-06-11 12:24)
    ale kraj
  • ~Lk
    (2014-06-10 19:24)
    Ręka rękę myje...
  • ~Gizmo
    (2014-06-10 23:31)
    "Kierowca z BMW M3, który szalał w Warszawie wcześniej uciekał policji i rozbił mercedesa."
    A ***** prawda..
    Gdzie dowody?
    Kolejny portal próbujący zdobyć czytelników rozpowszechniając niesprawdzone informacje.. Skąd wy, dziennikarskie hieny macie pewność, że tym BMW jechał Robert N.?

    I tak właśnie wygląda POlska.. Odpowiedni PR i wszystkim żyje się lepiej, a za plecami ciemnogrodu załatwia się swoje interesy
  • ~Mr Ed Gdansk
    (2014-06-11 09:00)
    Pan Tusk ... straszy konsekwencjami ( strasznymi ! ) kierowców

    Zapomniał biedny dodać że, nie dotyczy to kierowców z koneksjami w wymiarze sprawiedliwości !

    Bo zapytałbym najpierw o panią która wpadła mercedesem do przejścia podziemnego W-wawie ... jaka ją spotkała kara

    Czy przypomnieć ,, pomroczność jasną ,,

    Panie Tusk

    Ponoć ta sprawiedliwosc surowych przepisów ... jest wybiórcza
  • ~dzięki Ci "piracie"
    (2014-06-11 08:59)
    Że tak łatwo i w sposób prosty obnaża Policję i polski Wymiar S[prawiedliwości.
    Sprawa prosta i oczywista. A te i n n e sprawy ? Te mniej oczywiste?
    Jeśli nie ma reakcji przełożonych na te nieporadności a nawet Szefa Rządu, to albo
    e w a k u a c j a albo trzeba ryzykować i przy urnie wyborczej stawiać krzyżyki
    przy innym nazwisku.
  • ~Kwas
    (2014-06-11 08:38)
    Zabawna sprawa, ale nic mu nie zrobią :), ma "plecy" i tyle.
    Państwo w Państwie taka Polska.
  • ~kz
    (2014-06-11 08:37)
    Może to nie Jej syn. Ale może kuzyn, krewny bliższy lub dalszy. Że może być
    krewnym, to już Prokuratura tak stanowczo nie zaprzecza . Aparat "Sprawiedliwośći " chyba należałoby przewietrzyć . Auto-piromana z W -wy,
    syna znanego adwokata też długo szukali a jeszcze dłużej osądzali . "Prawo i Sprawiedliwość " !? Ciśnie się na usta Q .
  • ~sokular
    (2014-06-11 08:36)
    Tak mi to wyglądało,że to osobnik z tej grupy...jak podpalacz syn mecenasa,też latami mu to uchodziło a ofiary AmberGold są przesluchiwane w sprawie żródeł dochodu...oto nasze osiagnięcia 25-lecia...
  • ~Kazimierz
    (2014-06-11 08:53)
    Dlaczego narzekacie macie żad Tuska tak trzymać ,kto ma kasę i powiązania w prokuraturze temu wszystko wolno ,mordę w kubeł i cicho .
  • ~Harley
    (2014-06-11 08:26)
    Może trochę nie na temat. Oczywiście nie mam zamiaru wybielać faceta, który prosi się o to żeby zostać mordercą. Zastanawia mnie coś innego. Ten człowiek po prostu pomylił pojazdy - myśli że jedzie motocyklem. Gdyby jednak jechał motocyklem to jazda ta nie zostałaby zauważona na Youtube.
    Widoczni na tym filmiku motocykliści też łamią parę przepisów.
  • ~Taki to nawet bezkarnie w Polsce może zabijać
    (2014-06-11 08:25)
    Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy


    Taki to nawet bezkarnie w Polsce może zabijać, bo Polska nie jest państwem prawa ale strukturą oligarchiczną typu ukraińskiego .
  • ~SŁOŃ
    (2014-06-11 08:22)
    Dopóki prokurator nie wjedzie po pijanemu do przejścia podziemnego to nie ma co pisać o prokuratorach bo jest mało interesujące.

Może zainteresować Cię też: