"Rainbow drift - BMW M3 E92" - to tytuł wideo, które pojawiło się w internecie na tym samym profilu, na którym wcześniej były publikowane nagrania Roberta N., pseudonim Frog.

Reklama
policja.pl

Na filmie widać białe BMW, które driftuje wokół tęczy na placu Zbawiciela. Publiczność kibicuje.

Popisy kierowcy chciała zakończyć straż miejska, która na sygnale wkroczyła do akcji, jednak kierowca BMW ominął radiowóz i kontynuował palenie gumy wokół tęczy a następne uciekł Al. Wyzwolenia.

Co ciekawe, z informacji portalu tvnwarszawa.pl wynika, że nagranie nie jest nowe. Świadczyć mają o tym niektóre szczegóły - wyjeżdżający z Marszałkowskiej samochód czy szary van zaparkowany obok kościoła. Te dwa detale mają być dowodem na to, że wideo pokazuje jazdę uwiecznioną na krótszym i wykonanym z innego miejsca filmie, który w sieci pojawił się w czerwcu.

Reklama

Policja potwierdza te doniesienia - Znamy to nagranie. Sytuacja miała miejsce 7 czerwca, poinformowała nas o nim straż miejska. Film jest częścią materiału dowodowego w sprawie prowadzonej przez prokuraturę w Płocku - komentuje Mariusz Mrozek, rzecznik komendy stołecznej policji.

Reklama

ZOBACZ WIĘCEJ Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy? Sprawdziliśmy>>>