Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy? Sprawdziliśmy

| Aktualizacja:

Policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który ścigał się z motocyklami po ulicach Warszawy. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog. - internauci szybko powiązali nazwisko poszukiwanego z prokurator Krystyną Nogal-Załuską.

wróć do artykułu
  • ~jejeje
    (2014-11-18 11:18)
    hahaha motorki robily froga jak chcialy
  • ~TCGT4
    (2014-07-15 14:22)
    Zastanawiam sie czy tak samo niebezpieczna bylaby jazda fiatem 126p z predkoscia 110.. czy bardziej, czy tez mniej.. :)
  • ~dementi
    (2014-07-07 15:18)
    Nie wierzcie w wiadomości nie zdementowane. Ta jest zdementowana. Wnioski wyciągnijcie sami.
  • ~Mirek
    (2014-06-27 08:18)
    Coś mi się wydaje, że to zaprzeczenie jest nazbyt kategoryczne.
  • ~wieloszczet
    (2014-06-17 16:17)
    Powodzenie ma wiele MATEK i OJCÓW, a nieszczęście to zawsze z domu dziecka... teraz dopiero jest ciekawie, KTO nie przyznaje się do takiego zadzierżystego chłopaka? Toż to facet nabiałem karmiony!!? Na stare lata opiekun, że ho ho !!!
  • ~avi
    (2014-06-15 17:30)
    pani prokurator juz skasowała swój profil na fb...
  • ~alf
    (2014-06-15 15:00)
    ha ha ha - jak zwykle pod dywan , rząd uczy jak to robić !
  • ~Karolina
    (2014-06-14 13:38)
    No to już wiemy, ze Pani Prokurator nie jest mamusią p. Roberta Nogala, właściciela wypożyczalni aut z ulicy Ż.i W. w Warszawie. Teraz czas na wyjaśnienie, czy jest jego ciocią, czy stryjenką.
  • ~blod2609
    (2014-06-13 13:14)
    ********* posadzić na 3 lata bez warunkowo , a pani prokurator jeśli jest powiązana rodzinnie na zbity pysk na bezrobocie za matactwa, i dołożyłbym jej z 300 godzin prac społecznych na rzecz miasta
  • ~tropiciel
    (2014-06-13 12:54)
    A Pani Natalia Nogal-Załuska ma w znajomych na Facebooku "Bogusia z M3" Moze nie mama rodzona ale może chrzestna
  • ~pilot
    (2014-06-13 10:05)
    To nowy dowód na to, że to Kaczyński wysadził samolot!
  • ~bidul
    (2014-06-12 19:50)
    to może chociaż super mandat. Prokurator ma kasę, niech się podzieli z biedna kasą kraju
  • ~Roman
    (2014-06-12 19:49)
    Dlaczego mają go ścigać, nawet jeśli cokolwiek zostanie mu zarzucone to pewnikiem stwierdzi psychiatra, że choruje na POMROCZNOŚĆ JASNĄ.
  • ~gregson
    (2014-06-12 19:32)
    A co ma powiedzieć prokurator? :) hehehehehe
  • ~Francine
    (2014-06-12 18:05)
    Krystyna von Nogal ?
  • ~1122
    (2014-06-12 17:33)
    "...gdzie była policja jak on przemierzał Warszawe...""

    Była. Ale przymrużyła oczęta, bo nie mogła też na to patrzeć.
  • ~to nie on
    (2014-06-12 12:58)
    to nie Andrzej Nogal - "W życiu prywatnym jestem od 14 lat szczęśliwym mężem Ani Nogal, oraz ojcem Wojtka i Olgi"
  • ~Nikoś
    (2014-06-12 12:49)
    Synem nie jest, ale czy istnieje jakieś inne pokrewieństwo? Oto jest pytanie! Nazwisko Nogal nie jest tak popularne jak Nowak czy Kowalski. Dziennikarze łatwo dojdą, kto jest kim w tej sprawie
  • ~koko
    (2014-06-12 09:59)
    "Policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który ścigał się z motocyklami .." - a dlaczego nie poszukuje motocyklistów, którzy ścigali się z kierowcą białego BMW ??..
  • ~czarnaperła
    (2014-06-12 09:44)
    Dziwne, że prokuratura zaprzecza , że pirat jest synem jednego spośród nich zamiast dobitnie i jednoznacznie stwierdzić, że nawet gdyby tak było to, w naszym praworządnym państwie, nie miałoby to żadnego znaczenia dla biegu sprawy.

Może zainteresować Cię też: