W Poznaniu po raz pierwszy świat ujrzał zjawiskowe Maserati stworzone przez niemiecką fabrykę Mansory, które pochwaliło się także stworzonym z włókna węglowego Cyrusem wykonanym na bazie Aston Martin DB9.

Reklama
Inne

Swoje najnowsze samochody, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowały takie marki jak m.in.: Bentley, Audi, Hyundai, Peugeot, Toyota, Ford, Grecav, Mercedes,, BMW, Chevrolet, Lexus. Tryumfy święciły także motocykle, a wśród nich premierowe Ducati, Yamaha oraz BMW.

Wyjątkową atmosferę gwarantowały przygotowane z rozmachem stoiska, wśród których prym wiodły kilkusetmetrowe wystawy przygotowane przez Fiat Auto Poland oraz Kulczyk Tradex. Kierowców przyciągnęła kusząca oferta cenowa na samochody Fiata przygotowana wyłącznie na okazję Motor Show.

dziennik.pl

Wrażeń dostarczyła też multimedialna prezentacja Volkswagena Passata.Dużym zainteresowaniem publiczności cieszyły się także eksponaty zabytkowe z bogatej kolekcji Automobilklubu Wielkopolski.

PAP/EPA / Jakub Kaczmarczyk

Miasteczko Rodzinne oraz tory: gokartowy i dla quadów zapewniały dodatkowe atrakcje. 46 000 zwiedzających uczestniczyło w dziesiątkach konkursów i zabaw. Ten najważniejszy wygrał Jarosław Stachowiak, który stał się posiadaczem pięknej Alfy Romeo MiTo.

Kolejna edycja Motor Show odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-25 marca 2012. Organizatorzy już dziś zapowiadają jeszcze więcej emocji…