Małgorzata Socha wystąpiła na planie programu "Zakup kontrolowany", nadawanego w TVN Turbo. Aktorka sprawdzała co potrafią samochody sportowe. Za kierownicą maserati GranTurismo z 2008 roku, razem z prowadzącym program, Adamem Kornackim, ruszyła na ulice Warszawy - relacjonuje "Super Express".

Reklama

Artystka po kilku minutach za kółkiem stwierdziła, że woli jednak podróżować na fotelu pasażera. Testowanym włoskim coupe zjechali do… zatoczki autobusowej.

Stwierdziła, że auto, które ma ponad 400 koni mechanicznych, w tych warunkach jej nie pasuje. Chciała zobaczyć, jak ten wóz się zachowuje, gdy jeździ się trochę szybciej i ja wsiadłem za kierownicę - opowiada bulwarówce Kornacki.

Kiedy zamieniali się miejscami dziennikarz TVN na oścież otworzył drzwi luksusowej zabawki i wsiadł za kierownicę. Nagle huk miażdżonej blachy wystraszył dwójkę testujących. To ruszający autobus miejski zderzakiem zaczepił o drzwi maserati.

Cały błotnik jest wgnieciony, słupek również. Drzwi wygięły się w drugą stronę aż do maski. Potem wróciły na zawiasach i zamknęły się. Całe są do wymiany. Na szczęście jest to mocny samochód. Jak z resztą widać, autobus też był uszkodzony. Na pewno naprawa takich drzwi to przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych - relacjonuje Kornacki.

Auto napędza widlasty ośmiocylindrowy silnik, którego 405 KM nawija asfalt na tylne koła. Cena? Ok. 325 tys. zł. Prędkość maksymalna - niemal 300 km/h / TVN

Maserati GranTurismo napędza widlasty ośmiocylindrowy silnik, którego 405 KM nawija asfalt na tylne koła. Cena? Ok. 325 tys. zł. Prędkość maksymalna - niemal 300 km/h.

Pechowy, dwusetny odcinek "Zakupu kontrolowanego", będzie można zobaczyć w sobotę, 17 marca, o godzinie 10.00 w TVN Turbo.