Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy? Sprawdziliśmy

| Aktualizacja:

Policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który ścigał się z motocyklami po ulicach Warszawy. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog. - internauci szybko powiązali nazwisko poszukiwanego z prokurator Krystyną Nogal-Załuską.

wróć do artykułu
  • ~Anka
    (2014-06-11 11:11)
    To że nie jest synem, nie oznacza, że nie jest ciotką... siostrą ojca tego idioty
  • ~Bulba
    (2014-06-11 09:41)
    To sąinsynuacje! Frog nigdy nie miał matki, a tym bardziej prokuratorki, bo by go dobrze wychowała.
  • ~Cret
    (2014-06-11 11:11)
    Gowin i Ziobro by wiedzieli co zrobić ale PO to jak za króla sasa !
  • ~ddf
    (2014-06-11 11:13)
    a to dopiero kuriozum. pani prokurator jak dowiedziała się że internauci kojarzą tego debilka od bmw jako jej syna, przezornie sprawdzała czy jest w tym ziarno prawdy ... co tu jeszcze komentować.
  • ~EDEK
    (2014-06-11 11:28)
    NAJŁATWIEJ STANĄĆ NA WYJEŻDZIE Z DZIAŁEK OGRODOWYCH I ŁAPAĆ KIEROWCÓW PO 2 PIWACH NA GRILU
  • ~az
    (2014-06-11 11:29)
    policja powinna uczyć się od tego człowieka jak jeździć samochodem .gościu ma przeorane pod sufitem wyprawiając takie cyrki w mieście ale umiejętności nie można mu odmówić .natomiast to że zajmują się tym czołowe media świadczy o kompletnym zidioceniu .nie wiem co tym razem trzeba przykryc ale wiem że nasza policja i straz miejska majaca kamery na każdym słupie i potrafiąca postawić fotoradary tam gdzie nie trzeba bo trzeba kasy ma nasze bezpieczeństwo w 4 literach bo ten psychol szalał po mieście dobre 20 min i nikt nie ruszył tłustego tyłka .pan konkolewski piernicząc dyrdymały o śmianiu się jako ostatni niech lepiej weźmie się do roboty bo tylko robić fotki z ukrycia potraficie i babcie scigać co sprzedaje jajka bo nie ma emerytury.jesteście strasznie mocni POdobnie jak nasza władza wobec małych i zastraszonych .a gangsterów, bandziorów ,pani co wjechała do przejścia podziemnego aferzystów typu pan od żelatyny nawet nie potraficie namierzyć .ot taki sobie kraj silny wobec słabych słabieńki wobec silnych
  • ~W POlsce......
    (2014-06-11 21:05)
    ...tuska JEST GORZEJ,NIŻ NA BIAŁORUSI!!! DZICZ!!! TAK JAK TO RYŻE ŚC.IER.WO ZEPSUŁ POLSKĘ...TO NIKT NIGDY W HISTORII!!! SZMATA!!!
  • ~tropiciel
    (2014-06-13 12:54)
    A Pani Natalia Nogal-Załuska ma w znajomych na Facebooku "Bogusia z M3" Moze nie mama rodzona ale może chrzestna
  • ~GoldmanSachs
    (2014-06-11 20:38)
    ~zico 2014-06-11 20:05

    Synuś !

    jeszcze dużo się musisz nauczyć i zrozumieć. Fakty te podajasz maja się do siebie jak marynarzem a kominiarzem. Odczekaj troszeczkę a prawda się okaże bardziej porażająca aniżeli przypuszczasz. Pierwsze to, ze Mariusz Kamiński będzie startowal w przyszłym roku na prezydenta RP. Jest najbardziej poważny konkurent do obecnego . PIS nie ma wątpliwości wygra wybory. Walka natomiast pójdzie na całość o prezydenturę.
  • ~bidul
    (2014-06-12 19:50)
    to może chociaż super mandat. Prokurator ma kasę, niech się podzieli z biedna kasą kraju
  • ~1122
    (2014-06-12 17:33)
    "...gdzie była policja jak on przemierzał Warszawe...""

    Była. Ale przymrużyła oczęta, bo nie mogła też na to patrzeć.
  • ~marcelek
    (2014-06-11 21:25)
    no i wszystko jasne, pani prokurator ma immunitet i kolegów, wiec policja może jej nakukać, takie jest Tuskowe państwo - draństwo. DZIKI KRAJ, ale jaka władza, takie i prawo!!! Na pohybel im!
  • ~ciekawska
    (2014-06-11 22:02)
    A co z tym kolesiem co dwukrotnie podpalał samochody w Warszawie.
  • ~czytacz
    (2014-06-11 20:09)
    Odetchnąłem z ulgą taka fantazja, tyle możliwych wypadków a miałby odpowiadać na szczęście jest mamusia i go ochroni.
  • ~kazik
    (2014-06-11 21:32)
    Ciekawe czyim synem jest ten bezczelny smarkacz kpiący sobie z przepisów i Państwa ?Sadząc po jego zachowaniu prawdopodobnie pochodzi z rodziny z koneksjami.
  • ~kradną k ł a m i ą zabijają !
    (2014-06-11 21:36)
    RESORTOWY c h l e w pastuchów
  • ~Fotoreporter