Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy? Sprawdziliśmy

| Aktualizacja:

Policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który ścigał się z motocyklami po ulicach Warszawy. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog. - internauci szybko powiązali nazwisko poszukiwanego z prokurator Krystyną Nogal-Załuską.

wróć do artykułu
  • ~zaz
    (2014-06-10 17:43)
    A sprawdzili czy nie jest ciocia, babcią etc ?
  • ~Stefan
    (2014-06-10 17:47)
    A może to jej dziecko nie koniecznie z 1 czy 2 czy 10 małżenstwa hehe ???
  • ~Tomek z W-wy
    (2014-06-10 17:49)
    Aco na to POdczerwień czy to ich zasłużona jak tak to POptakach
  • ~md
    (2014-06-10 18:02)
    To musiała to sprawdzić ? Nie wiedziała?
    Ludzie litości. Zaraz się okaże, że są po rozwodzie i synalkiem zajmuje się ojciec - i ona w świetle prawa nie czuje się matką - tym razem znajdzie się przepis z lat 60 :))
  • ~Paździuh
    (2014-06-10 18:38)
    Prokuratura wykazała, że nie jest jej synem... ale zapomniała dodać, że jest jej synalkiem :-D
  • ~korupcja
    (2014-06-10 18:41)
    Może jest ojcem?
    W tych czasach nic nie wiadomo.
  • ~Krzysztof
    (2014-06-10 18:47)
    Mamą niekoniecznie, ale np. macochą.
  • ~Baton
    (2014-06-10 18:51)
    Podstawią inną osobę ze niby synalek auto pozyczył koledze.
  • ~Lk
    (2014-06-10 19:24)
    Ręka rękę myje...
  • ~Adrian Keys
    (2014-06-10 19:55)
    Mnie Sędzina i Prokurator załatwili na fałszywe zlecenie /ustawką /
    lokalnego biznesmena.Dziewczyna przyznała się do winy wkopała swoich zmówionych świadków potem zniknęły zeznania i kogo uwalili ??? W Biłgoraju jest skorumpowany sąd i prokuratura !!! a Sąd w Zamościu to ich klakiernia z SB metodami zastraszania ofiar ustawek.
    W sprawę zamieszany zlecający ustwkę zamieszny jest lokalny biznesmen znanej formy a Sędzina SSR MKP Porkurator wstrętny oszczerca post faktum ZR
  • ~AniaQ
    (2014-06-10 21:20)
    gdyby w obowiazywalo prawo precedensu facet by zostal ukarany
    ale mamy kodeks na podstawie ktorego banda czarnych w togach karze tylko tych ktorzy sie nie moga oplacic
  • ~greg
    (2014-06-10 21:32)
    A może ciotką?
  • ~Bocian
    (2014-06-10 22:49)
    ... to może córkom...???
  • ~Gizmo
    (2014-06-10 23:31)
    "Kierowca z BMW M3, który szalał w Warszawie wcześniej uciekał policji i rozbił mercedesa."
    A ***** prawda..
    Gdzie dowody?
    Kolejny portal próbujący zdobyć czytelników rozpowszechniając niesprawdzone informacje.. Skąd wy, dziennikarskie hieny macie pewność, że tym BMW jechał Robert N.?

    I tak właśnie wygląda POlska.. Odpowiedni PR i wszystkim żyje się lepiej, a za plecami ciemnogrodu załatwia się swoje interesy
  • ~adi
    (2014-06-11 01:23)
    bezstresowe wychowywanie... nawet jak stanie sie tragedia bedzie miał plecy...
  • ~J-23
    (2014-06-11 07:51)
    Temat zastępczy PO hołota zaczyna ponosić klęski trzeba czymś zamydlić oczy
  • ~STEFEK
    (2014-06-11 07:55)
    jeśli to faktycznie ten chłopiec jeździł tak szybko i niebezpiecznie którego mam jest szanowaną panią prokurator to zrobią mu dokładnie to samo co chłopcu notorycznie podpalającemu samochody np. przy ul. Oleandrów w Warszawie którego tata jest znanym adwokatem
  • ~gosc
    (2014-06-11 07:58)
    Resortowy, koszerny, sprawa POd dywan...
  • ~Zico
    (2014-06-11 07:58)
    To teraz wiadomo dlaczego prokuratura i policja są tak nieudolne,a może ten pirat jeździł na granicy prawa tak jak działał synalek Bolka.Falandysz by zaraz wam wytłumaczył !!! Przeciętny Kowalski już dawno by siedział za taką jazdę na rowerze To jest właśnie POlska !!!
  • ~SŁOŃ
    (2014-06-11 08:22)
    Dopóki prokurator nie wjedzie po pijanemu do przejścia podziemnego to nie ma co pisać o prokuratorach bo jest mało interesujące.

Może zainteresować Cię też: