News dziennik.pl: Kompromitacja sądu? Sprawa Krzysztofa Hołowczyca umorzona

| Aktualizacja:

"To dosłownie stało się na dniach - wróciłem z wyjazdu i dostałem informację od prawnika, że sprawa została umorzona i cześć, nie możemy dalej się bronić, już po wszystkim" - stwierdza w rozmowie z dziennik.pl Krzysztof Hołowczyc.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2015-11-02 15:41)
    PRL bis trzyma się mocno, nowy Prezydent nowe rozdanie w Sejmie a wyroki po staremu tylko dla maleńkich bez dostępu do telewizji!
  • ~Da
    (2015-11-02 13:10)
    Równi i równiejsi ... Orwell się kłania
  • ~OBYWATEL
    (2015-11-02 13:09)
    CWANIAK !!!
  • ~nero
    (2015-11-02 14:05)
    Biedny Hołowczyc!!
    PRAWDZIWY TWARDZIEL!!!
    Chciał się bronić ,jak prawdziwy mężczyzna, i udowodnić jakim to jest praworządnym obywatelem i twardzielem . A te holerne, tępe przekupne i skorumpowane sądy skrzywdziły Hołowczyca, umarzając jego sprawę!!
    No i co on biedny ma teraz zrobić, ma związane ręce!!!
    Też bym się wkurzył na jego miejscu! HahahahahahahahahahahaHahahahahahahahahahaha!!
  • ~KOLO
    (2015-11-02 14:05)
    POLSKA TO DZIKI KRAJ ,KRAJ KOLESI PO
  • ~Robnad
    (2015-11-02 12:41)
    ktoś tu rżnie durnia, i to na POtęgę, a dokładnie dwie strony.
    jedna zamiata POd dywan jak to robi od 8 lat, druga czując się z tego POwodu oburzona, bo to prawie gwałt na dziewictwie POkemońskim.

    czego by nie dotyczyło.
    od przewałow na miliardy, PO takie tam doopcenie ego.
  • ~uważajcie na takich świrów na drodze !!!
    (2015-11-02 13:41)
    On jest świętą krową, POlityk, a teraz reklamuje Play'a.
  • ~olo
    (2015-11-02 12:05)
    normalka, wez sie Holek przyznaj
    do usilowania zabojstwa, to bedzisz
    mial wicej czasu na procesy... z kk
    i artykul duzy, 30 lat jak nic
  • ~kola
    (2015-11-02 13:56)
    Hahahahahahahahahahahhahahahahhahahahah!!!
  • ~olo
    (2015-11-02 12:08)
    do prawa trzeba miec podejscie praktyczne
  • ~Insider
    (2015-11-02 22:05)
    W Mlawie pracuje "sedzia" Zbigniew RACZKOWSKI,
    ktory mieszka w Ilowie k. Mlawy.Ten RESORTOWY "sedzia" skonczyl prawo w Toruniu, gdzie wsadzili go Kozlowscy z Narzymia.
    Cale te jego studia byly "nadzorowane" przez tych wysmienitych dignitarzy PZPR-owskich z Narzymia.
    Czesto sie slyszy, ze ten pan niby "sedzia" na niczym sie nie zna...
    CZEGO WY LUDZIE OCZEKUJECIE OD RESORTOWYCH BASTARDOW???!!!
    Za taka POlska przeciez glosowala wtedy wiekszosc POlakow!!
  • ~Znamto
    (2015-11-02 20:14)
    Adwokat był niezwykle skuteczny. Przeciągnął sprawę aż do przedawnienia i kasę od Hołowczyca weźmie on, a nie Skarb Państwa z tytułu orzeczonej grzywny. Biedny Hołowczyc, nie będzie mógł wykazać swojej " niewinności". Jak by miał odrobinę honoru to by się nie wygłupial . Celebryta!!!
  • ~kola
    (2015-11-03 19:26)
    Myślałem ze masz jaja Hołowczyc !!
    Myślałem że zachowasz się jak prawdziwy facet z KLASĄ, zdejmiesz czapkę z głowy,przeprosisz policjantów, swoich fanów i Polaków . był by dla Ciebie SZACUN. A ty po prosty dałeś d...y i zachowałes się jak prostak!!!
  • ~ten kszysio to
    (2015-11-02 15:49)
    Pazerny krętacz
  • ~K a c p e r e k
    (2015-11-02 23:14)
    SPÓR HOŁOWCZYCA Z POLICJĄ NIE TYLE DOTYCZYŁ PRZEKROCZENIA SZYBKOŚCI LECZ WADLIWEGO POMIARU TEGO PRZEKROCZENIA. WYJAŚNIALI TO BIEGLI SZCZEGÓŁOWO - Z CZYM NIE ZGADZAŁA SIĘ POLICJA. CHODZIŁO O WADLIWE UŻYWANIE PRZEZ POLICJĘ WADLIWYCH URZĄDZEŃ POMIAROWYCH (UMOŻLIWIAJĄCYCH DOWOLNE ZAPISYWANIE SZYBKOŚCI NAMIERZANEGO SAMOCHODU ). POLICJA BRONIŁA "SWEGO", A HOŁOWCZYC - "SWEGO". Z TYM, ŻE W TLE CAŁEGO ZAMIESZANIA JEST SPRAWA "PRZEKRĘTÓW" W MSW I KG POLICJI PRZY ZAKUPIE URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. NIE WYKLUCZONE, ŻE OWE "SUSZARKI" TAKŻE NALEŻĄ DO OWYCH NABYTKÓW. DLATEGO "LEPIEJ" ABY SPRAWA NIE NABIERAŁA NADMIERNEGO ROZGŁOSU. MOŻE DLATEGO DOPUSZCZONO DO PRZEDAWNIENIA - CO PROWADZI DO UMORZENIA.
  • ~daniel
    (2015-11-02 17:12)
    Zamknac dziada!
  • ~44
    (2015-11-02 18:00)
    Ulubieniec Bronisława Komorowskiego. :))) Takim się po prostu umarza. :)
  • ~olo
    (2015-11-02 12:35)
    1 rok i 2 m-ce ?? buahahha
    dobrze,ze nie 3 m-ce przed przedawnieniem...
    takie dowcipy tez sie zdarzaja,ale
    zawsze mozna zrobic 148 kk,nie ?
    tylko wtedy predkosc jest chyba umarzana z kw
    ale pobawic sie mozna, to nie kc,
    ze czynosc pozorna uniewaznia sprawe, he,he
  • ~xxx
    (2015-11-02 14:43)
    Platformiany pluszaczek.
  • ~Gosc
    (2015-11-02 21:16)
    Ją bym mu zabrał prawo jazdy!!
    Cwaniaczek jeden.
    Gdzie jest prawo!!