News dziennik.pl: Kompromitacja sądu? Sprawa Krzysztofa Hołowczyca umorzona

| Aktualizacja:

"To dosłownie stało się na dniach - wróciłem z wyjazdu i dostałem informację od prawnika, że sprawa została umorzona i cześć, nie możemy dalej się bronić, już po wszystkim" - stwierdza w rozmowie z dziennik.pl Krzysztof Hołowczyc.

wróć do artykułu
  • ~Franek
    (2015-12-10 19:00)
    Biegły oszacował błąd pomiaru na 40 km/godz. Zgodnie z zarządzeniem ministra dokładność pomiaru miernikami prędkości powinna wynosić +/- 3 km/godz. pomiary przekraczające tą wartość są błędne i należy je odrzucić.Sądy nie mają pojęcia o prawie.
  • ~Stann999
    (2015-11-16 18:32)
    O to mój wniosek,dziennikarz za takiego gniota,z którego nic nie wynika,powinien zająć się np,zbieraniem puszek.Hołowczyc człowiek medialny,rżnie głupa.i mrugając oczkiem do prostaczków ,mówi ,nie zemno te numery,płacą tylko prostaczkowie.No i najważniejsza sprawa,do jakiego stopnia sądy w Polsce są niezależne?.Czy nikt ich nie kontroluje?Czy procedury prawne i rychłość osądzenia, to dla nich jest bez znaczenia.W USA takie sprawy załatwia się w o.5 godziny,a w Polsce 2 LATA.Nikt się z tego nie tłumaczy i się za to nie wstydzi.
  • ~wincal
    (2015-11-10 21:25)
    polska prawa dla wybranych
  • ~sonata
    (2015-11-10 18:04)
    Co wolno wojewodzie , to nie tobie ... dzie .Hołowczyc , to rajdowiec , nie zwykły operator pojazdu .
  • ~kolek
    (2015-11-10 14:46)
    on jest jednak szmaciarz bez honoru
  • ~Nn
    (2015-11-09 07:56)
    Przykład płynie z góry. Nigdy się nie przyznaj i nie płać !!!
  • ~Zorro
    (2015-11-08 06:19)
    A kim on jest następny nietykalny polskie sądy to jedna skorumpowana mafia lapuwkarzy
  • ~Gość
    (2015-11-07 14:14)
    hołowczyc to zasraniec bez honoru i wstydu z parciem na "szkło"
  • ~Rolnik STI
    (2015-11-05 20:07)
    Ludzie żeby choć jedna osoba z Was która tak krytykuje Krzysztofa Hołowczyca zrobiła 1/1000000 tego co on robi dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, sportu, akcji charytatywnych, i wielu wieku innych bardzo szlachetnych rzeczy. To że przekroczył prędkość (nikomu z nas się nie zdarza...) o niczym nie świadczy, a bezczelni policjanci komentowali o Hołka kur... złapaliśmy to mu pokażemy.
  • ~Klimek
    (2015-11-05 14:22)
    Hołowczyc,PO prostu wstyd.
  • ~mark6
    (2015-11-05 12:32)
    Facet udaje IDIOTĘ !!!
    "oburzony" bo mu umorzono sprawę a on "niewinny".
    Panie Hołowczyc. Jest Pan zwykłym ŚMIECIEM, któremu policja winna była odebrać prawo jazdy na miejscu i odstawić do aresztu.
    Co za gnida.
  • ~adam
    (2015-11-05 12:21)
    Zapieprzam w tym kraju za marne pieniądze, za przekroczenie prędkości o 20km/h płace mandaty. A rajdowiec celebryta, który ma wszystkie przepisy w dupie ********** ponad 200/h i mu sprawę umarzają bo to celebryta. W tym kraju, gdzie rządzą i sądzą idioci nie będzie nigdy dobrze.
  • ~hhh
    (2015-11-05 10:53)
    norma w naszych sadach , ze znani i lubiani maja fory , zwykly szarak beknal by jak nic
  • ~Folwark Zwierzęcy
    (2015-11-04 21:26)
    Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre zwierzęta są równiejsze od innych zwierząt.
  • ~NIelot
    (2015-11-04 10:17)
    Ten wyrok jest na rękę Policji.
    Bład legalizowanego urządzenia , zgodnie z prawem, nie może przekraczać 3% powyżej 100km/h, a biegły wyliczył prędkość Hołka na mniejszą o prawie 30 % niż zmierzyli Policjanci. Więc albo urządzenie do du... albo policjanci nie umieją go używać.
    I przed sądem w apelacji Hołowczyc zapewne by to wykazał. Co prasa by nagłośniła i ludzie zaczęliby kwestionować policyjne pomiary.
    A tak poszło w świat info, że Hołek jechał wprawdzie wolniej, ale sąd mu przywali aż 4000PLN kary. A że się przedawniło i nic nie zapłaci, nieważne, napiszą o tym na ostatniej stronie gazet. Grunt, że inni będą bać się sądów i będą przyjmować mandaty za nie swoje prędkości. Grunt ze interes mandatowy się kręci.
  • ~plizz
    (2015-11-04 09:18)
    jak dwa lata do umorzenia, czyli 24 miesiące, sprawa rozpoczęła się 14 miesięcy, czyli miał na obronę jeszcze 10 miesięcy, a nie 7?
  • ~ślepa Temida
    (2015-11-04 08:21)
    Tych leśnych dziadków i ich znajomych królika trzeba wreszcie zlustrować i wywalić na zbity pysk, przecież te matoły nie potrafią nawet prostej sprawy osądzić /postkomuna dobrze zabetonowana - a ich spatkobiercy SLD, PO,PSL mają się dobrze/
  • ~rAzor
    (2015-11-03 22:17)
    Czy ktoś mógłby przetłumaczyć na język polski treść tego artykułu? Dawno takiego bełkotu nie czytałem.
  • ~błeno
    (2015-11-03 19:33)
    Sąd, sądem a sprawiedliwość musi być po stronie bogatego CHAMSTWA!!!
  • ~kola
    (2015-11-03 19:26)
    Myślałem ze masz jaja Hołowczyc !!
    Myślałem że zachowasz się jak prawdziwy facet z KLASĄ, zdejmiesz czapkę z głowy,przeprosisz policjantów, swoich fanów i Polaków . był by dla Ciebie SZACUN. A ty po prosty dałeś d...y i zachowałes się jak prostak!!!