Błaszczak do dymisji po wypadku premier Szydło? "Miarka się przebrała"

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza złoży interpelację w sprawie wypadku, w którym została poszkodowana premier Beata Szydło. Domaga się w niej dymisji ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka.

wróć do artykułu
  • ~wierzący
    (2017-02-11 09:17)
    czy opatrzność boska nie upomina tych butnych polityków?
  • ~przenikliwy mateusz KODorasta
    (2017-02-11 11:55)
    ten berejza to całe Peło , czyli GW-no i alpaka
  • ~krak
    (2017-02-11 13:44)
    ..gdyby kierowca rządowego samochodu nie skręcił w lewo to ten młody kierowca wąchałby kwiatki od dołu...tyle w temacie polskojęzyczni pismaki..ohydne żule i szczuje z szwabskim rodowodem....
  • ~juror
    (2017-02-11 12:14)
    To i tak nic nie da. Wprowadzacie się w amok, wypisujecie głupoty, obrażacie rząd a tymczasem PIS 40%, PO 17, a Petruk 9. Przeginacie i wchodzicie na asymptotę szaleństwa - a to się czuje. Chwile człowiek popatrzy i widzi, że by popierać totalną opozycję, trzeba zrezygnować z rozumu, przyzwoitości, a nawet zdrowego rozsądku i unurzać się w ścieku kłamstw i bzdur. Kto to poprze?
  • ~Leszek
    (2017-02-11 09:18)
    Jak to się stało, że trzeźwy kierujący CC wjechał pomiędzy pierwszy a drugi pojazd kolumny rządowej? Gdzie zabezpieczenie bocznych wjazdów? Jaka była odległość pomiędzy pojazdami w kolumnie? Jaka wreszcie była prędkość tych pojazdów? Coś mi się wydaje, że ten młody człowiek nie miał szans uniknąć kolizji - pojazdy w kolumnie miały nazbyt duże odstępy i nie było widać drugiego w chwili gdy przejechał pierwszy a do tego prędkość była taka, że po wykonaniu manewru skrętu pojazd z kolumny nie miał już miejsca na wyhamowanie. To jak z motocyklistami pojawiającymi się jakoby znikąd gna taki 180km/h w terenie zabudowanym i zdziwiony, że na pasie jest auto jadące raptem 50
  • ~JB
    (2017-02-11 10:56)
    1. Czyżby Pani Premier nie dogadała się z Naszą Złotą Panią Eriką? 2. Po polskich glinianych drogach jeżdżą buraki na złomie. 3. Dlatego rządy kupują drogie pancerne fury, aby przy zderzeniu nic się nikomu nie stało.
  • ~bremen
    (2017-02-11 15:31)
    A co PO ma do naszego rzadu...wypad niemieckie slugi.
  • ~sam
    (2017-02-11 11:39)
    Rudo-czerwona Targowica wściekle atakuje a sondaże dołują. Zdelegalizować obrzydliwie zakłamaną, skompromitowaną i zdegenerowaną Partię Oszustów, popieraną przez WSI i ubeckie pokolenia, ale przedtem osądzić oi osadzić złodziei.
  • ~baba
    (2017-02-11 11:30)
    KRZYSZTOF Brejza to typowa zgnilizna pelowska
  • ~Wilga
    (2017-02-11 11:55)
    Całe szczęście,że skręcił w lewo i nie staranował seicento.Gdyby jechał prosto to staranowałby i mógłby zginąć ten młody kierowca dopiero by był jazgot totalnej.
  • ~czy pulta dalej
    (2017-02-11 09:16)
    Czy ktoś POdtarł już tego brejze PO lewatywie?
  • ~Al
    (2017-02-11 09:17)
    Ten Brejza to calkowity idiota. Nic dziwnego - jest a PO.
  • ~maria
    (2017-02-11 12:41)
    sprawdzic tego mlodego ciekawie sluchal muzyki moze rozkazow jak i kiedy wjechac ------to ciekawe
  • ~emik
    (2017-02-11 14:42)
    Proponuje zasade :zjechania na prawy pas jezeli to mozliwe i natychmiastowe zatrzymanie sie w celu przepuszczenia pojazdu uprzywilekowanego.Za nie wykonanie takiego manewru grozi bardzo wysoki mandat i punkty karne.Ta zasada stosowana jest w Canadzie oraz w USA.
  • ~bolek i lolek
    (2017-02-11 14:12)
    Niech ten pólgłówek Brejza wskaże kto z POmiotu lub z zielonej pajęczyny podał się do dymisji po katastrofach w Mirosławcu i Smoleńsku, gdzie łącznie życie straciło ponad sto najważniejszych osób w państwie
  • ~donektusk
    (2017-02-11 11:09)
    Brejza , czy w 2014 roku jak kolumna z "w bulu i nadzieji" spowodowała wypodek też prosiłeś o dymisję ministra ty zakłamana szczujo !!!!!!
  • ~Konio
    (2017-02-11 09:58)
    Wiosek Bejzy jest najlepszym odzwierciedleniem myślenia, postawy i pozycji politycznej PO. Absurd, tępota myślenia, działanie, by działać. NIc dodać, nic ująć.
  • ~mk
    (2017-02-11 10:30)
    Zgodnie z tą tezą...., BUFETOWA powinna nie tylko ustąpić ze stanowiska..., ale oglądać świat z drugiej strony muru i krat... Bo w tym przypadku nie tylko miarka przebrała się, ale również woda w Wiśle przelała się...
  • ~maria
    (2017-02-11 16:29)
    ciekawi mnie interesowaniw sie p sowy i budki ta katastrofa ------od wczoraj slysze przyznanie sie mlodego czlowieka i sluchania muzyki w czasie jazdy ---potwierdzane tez przez komendata policji ---a dziasiaj zaprzeczanie przez sowe i budke ----przeciez ten mlody czlowiek mogl zginac i zdawal sobie sprawe ----z przyczyn ---czy ci panowie go przywolali do sytuacji jaka mial pelnic ----czy to ktos z kod lub innej organizacjii --w oswiecimiu jest tego tez pelno i ci panowie im towarzysza zbadajcie to na litosc boska bo to cos ciekawe zainteresowanie --ida po bandzie na wypadku i i po trupach do celu zaklamuja i kombinuja zausznica
  • ~belzebub
    (2017-02-11 11:07)
    PO pierwsze za BOR odpowiada wiceminister Zieliński , a po drugie ty Brejza możesz co najwyżej Posprzątać ten syf z drogi , tyle ty i całe PO możecie - czyli POcałować Panią Premier w d..ę !!!!!!!

Może zainteresować Cię też: