Błaszczak do dymisji po wypadku premier Szydło? "Miarka się przebrała"

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza złoży interpelację w sprawie wypadku, w którym została poszkodowana premier Beata Szydło. Domaga się w niej dymisji ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka.

wróć do artykułu
  • ~wam
    (2017-02-11 09:14)
    Poseł PO Krzysztof Brejza wyraził troskę. Chyba się potnę.
  • ~czy pulta dalej
    (2017-02-11 09:16)
    Czy ktoś POdtarł już tego brejze PO lewatywie?
  • ~wierzący
    (2017-02-11 09:17)
    czy opatrzność boska nie upomina tych butnych polityków?
  • ~Al
    (2017-02-11 09:17)
    Ten Brejza to calkowity idiota. Nic dziwnego - jest a PO.
  • ~ochroniarz
    (2017-02-11 09:17)
    A czy to Błaszczak siedział za kierownicą , kierowca zachował się zupełnie nie profesjonalnie małe seicento zepchnęło audi na drzewo masakra.Normalnie powinien odbić w prawo i zepchnąć seicento.
  • ~Leszek
    (2017-02-11 09:18)
    Jak to się stało, że trzeźwy kierujący CC wjechał pomiędzy pierwszy a drugi pojazd kolumny rządowej? Gdzie zabezpieczenie bocznych wjazdów? Jaka była odległość pomiędzy pojazdami w kolumnie? Jaka wreszcie była prędkość tych pojazdów? Coś mi się wydaje, że ten młody człowiek nie miał szans uniknąć kolizji - pojazdy w kolumnie miały nazbyt duże odstępy i nie było widać drugiego w chwili gdy przejechał pierwszy a do tego prędkość była taka, że po wykonaniu manewru skrętu pojazd z kolumny nie miał już miejsca na wyhamowanie. To jak z motocyklistami pojawiającymi się jakoby znikąd gna taki 180km/h w terenie zabudowanym i zdziwiony, że na pasie jest auto jadące raptem 50
  • ~kierowca
    (2017-02-11 09:24)
    Tak własnie uczą na kursach prawa jazdy , parkowanie między pachołkami jazda do przodu , do tyłu , jazda bokiem , na dachu, po łuku tylko nie jazda w normalnych warunkach drogowych jakieś animowane teściki na komputerach 2 sek na odpowiedż masakra , a póżniej kierowca nie patrzy w lusterko i skręca sobie w lewo jakby nigdy nic albo wjeżdża na autostradę pod prąd bo na kursie tego nie uczyli ... ale parkować umiał .
  • ~ed
    (2017-02-11 09:29)
    Jak na razie tzw. dobra zmiana rozwala wszystko w naszym państwie począwszy od budżetu, a kończąc na samochodach. Nawet Dyzma nie był takim nieudacznikiem!
  • ~Och !! Roniasz
    (2017-02-11 09:31)
    jeszcze troch i sami sie powykanczaja - czy brzeszczydlo miala swoja miSSie za kierownica. kto ich wozi ? furmani ?
  • ~Wizjoner
    (2017-02-11 09:33)
    Czyli według Brejzy Błaszczak odpowiada za każdy błąd kierowcy ba z dużym prawdopodobieństwem błędu zwykłego uczestnika ruchu drogowego.Na twoim miejscu panie Brejza zastanowiłbym się wiele razy, Błaszczak to typ ludzi którzy wiele mówią świetnie wypadają w mediach tworząc specyficzną atmosferę z dreszczykiem i emocjami taki aktor,ale w rzeczywistości to najłagodniejszy gość dla was jakiego sobie mogliście wyobrazić następny może wiele mniej mówić za to szybciej i o wiele bardziej stanowczo działać,to może przede wszystkim odbić się zupełnie zgodnie z prawem na skórze waszych wojowników
  • ~Andrzej Doda Nizlomny
    (2017-02-11 09:39)
    Wysłać Błaszczaka na kurs prawa jazdy do San Eskobarr haha
  • ~~Polak
    (2017-02-11 09:40)
    Pani Premier. Panie Prezesie. Co się dzieje. Same wypadki rządowych limuzyn. Może to wina Tuska? To Są dobre zmiany w BOR. Zamiany w MON generałów na młodzież upartyjnioną może doprowadzić do większej katastrofy. Ostatni raz głosowałem z rodziną na PIS
  • ~bodzio
    (2017-02-11 09:40)
    Błaszczak jest kolejną świętą krówką, nie do ruszenia(zakon PC).
  • ~Z.O.
    (2017-02-11 09:41)
    Dyzma przynajmniej z kobitkami sobie radził.
  • ~Z.O.
    (2017-02-11 09:43)
    Co jest? Krytykują ukochany rząd i tak mało minusów? Do roboty trolle pisowskie. Z miesiączki się nie wróciło?
  • ~Brejza
    (2017-02-11 09:44)
    Brejza na ministra Brejza na ministra Brejza na ministra
  • ~wladek
    (2017-02-11 09:44)
    Brejzę bym zmienił. Może znajdzie się ktoś inteligentniejszy w PO.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-02-11 09:52)
    ZAPRZAŃCU-PO podstawowa prędkość w mieście dla pojazdów UPRZYWILEJOWANYCH--Rządowych to 80/godz.A teraz Bucu weź sobie kajecik i przelicz : prędkość fiata i samochodu rządowego,a dopiero potem smol farmazony. Fakt że w BOR MUSI dojść ,do ,,rewolucji",ale KTO zawinił ?
  • ~byly POmatol
    (2017-02-11 09:53)
    PObożne życzenia gebelsowskiego pismaka
  • ~ABC