Odcinkowy pomiar prędkości przed wakacjami. Tylko w dziennik.pl NOWA mapa i lista

| Aktualizacja:

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ruszył z budową odcinkowego pomiaru prędkości. "Już przed wakacjami kierowcy powinni mieć się na baczności i zdjąć nogę z gazu" - mówi dziennik.pl Łukasz Majchrzak, naczelnik wydziału analiz Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Co ważne, na liście pojawiły się nowe lokalizacje, w których staną specjalne kamery. MAMY NAJNOWSZĄ MAPĘ.

wróć do artykułu
  • ~marta
    (2015-06-15 09:00)
    Ta ekonomia nie sprawdza się i szkodzi także funkcjonowaniu państwa! Głodowe zarobki dają mniejsze podatki dla państwa, więc państwo zadłuża się w bankach i szuka środków w dodatkowych źródłach dochodów. Następcy PO będą to też robili mimo obietnic świetlanej przyszłości..! Modlitwy i pomniki nie pomogą...
  • ~chłop ze WSI
    (2015-06-15 09:08)
    natomiast świętych krów, którzy to wprowadzają to nie dotyczy!!!
    najwyższy czas, aby wprowadzić kadencyjność sejmu /2 kadencje i kopa w d...ę/
    zlikwidować imunitety dla świętych krów, taki poseł po dopuszczeniu się wykroczenia powinien być obligatoryjnie karany w podwójnej wysokości !!!
    po co tyle posłów /wystarczyło by 160, senat zlikwidować - to miejsce dla leśnych dziadków, nic nie robienia, a brania ciężkich pieniędzy
  • ~Heniek
    (2015-06-15 07:30)
    O tym bębnicie już od paru lat! PO ruszajcie aktualne problemy związane z bajzlem w kraju spowodowanym obecną władzą. A PO miar odcinkowy- to temat zastępczy.
  • ~żydzi
    (2015-06-15 08:42)
    Jest nas dwóch jeden w sądzie drugi w rządzie
  • ~putto
    (2015-06-15 09:29)
    nie zgadzam się na taką retorykę ograniczenie szybkości to więcej bezpieczeństwa, przekraczający szybkość nie zawsze zabija tylko siebie a pijanym za kierownicą powinno zabierać się samochody o dożywotnio prawojazdy, dziwi mnie taka pisanina chyba ze dziennikarz jest antysystemowym pokukizańcem
  • ~łowca PIS debili
    (2015-06-15 11:03)
    Trzeba łupić was, durne polaczki - głosowaliśta na PO, to mata.
  • ~5kolo
    (2015-06-15 09:43)
    Poczytajcie wpisy. Jeśli czyta je policja naszych sąsiadów, to już niedługo dostaniemy zakaz wjazdu z polskim prawem jazdy.
  • ~jjkks
    (2015-06-15 10:37)
    Tak wyglada POlicyjne państwo Pisu.
  • ~Tadeusz St.
    (2015-06-15 09:43)
    Wielkie larum sidła dla kierowców a może pomóc państwu w eliminowaniu potencjalnych bandytów drogowych?
  • ~jaknie
    (2015-06-15 09:56)
    W Polsce potrzebne są Orliki samochodowe, Nauka parkowania, przepuszczania pieszych na pasach, nauka posługiwania się kierunkowskazami, kultury jazdy... Wszyscy to idioci, tylko nie my. Niestety Europa ma inne zdanie, w każdej dziedzinie jesteśmy banda idiotów.
  • ~Monachijski
    (2015-06-15 10:01)
    A może nie karać za kradzieże, gwałty, morderstwa ? Bo przecież też się zdarzają. Taka jest filozofia niektórych forumowiczów.
  • ~inteligent
    (2015-06-15 09:59)
    Cala Polska czeka na Kukiza, zeby wreszcie zrobil porzadek Ten sybirak i pilsudczyk nie powinien dac sie nikomu oglupic. Szczegolnie tym spod znaku zdrajcy Dmowskiego, szalikowcow, cwelow i pseudonarodowcow.
  • ~KB
    (2015-06-15 10:12)
    Pierwej dobre, równe szerokie drogi, a dopiero radary.
  • ~dość obłudy
    (2015-06-15 10:19)
    POpieram POd warunkiem likwidacji w pierwszej
    kolejności immunitetów ! Dlaczego ci przestępcy
    tworzą ograniczenia dla obywateli, a sami ich nie przestrzegają ??
  • ~PO to mafia
    (2015-06-15 10:24)
    A taki jeden rudy król jewropy POwiadał :
    "tylko facet bez prawa jazdy stawia radary" !!!
    Pewnie Kopara nie ma prawa jazdy ???/
  • ~olo
    (2015-06-15 10:26)
    Wszystkich złodzieji z PO do pie..dla !!!
    natychmiast !!!
  • ~elf
    (2015-06-15 10:49)
    Wszystkich złodziei z PiS -ado pierdla i zakładów psychiatrycznych bo to zawodowi onaniści !!!
  • ~deq
    (2015-06-15 10:55)
    Ja pierdziele już widzę kierowców którzy na odcinkowym pomirze jadą za szybko a pod koniec do 0.5 km/h żeby nie dostać mandatu a to wytworzy korki dzięki za POdebili niech kopacz idzie w h u j do dymisji a wybory to powinny byc jeszcze w czerwcu
  • ~SKORSKI 13
    (2015-06-15 11:02)
    No niestety to jest jedyna rzecz którą POpaprańcy potrafią głęboko sięgać do kieszeni społeczeństwa.
  • ~Ślązak
    (2015-06-15 11:12)
    "Nowe sidła na kierowców za 9 mln już zastawione! "
    Brak jedynie jasności co to takiego ci "kierowcy za 9 milionów"

    Składnia, wsiowe polskie ciule! SKŁADNIA!