Toyota Corolla rekordowo staniała w Polsce. Zaskakujący prezent dla kierowców

| Aktualizacja:

Toyota wprowadziła w tym roku na polski rynek aż siedem nowych modeli. A teraz japoński koncern postanowił obniżyć ceny. Producent kusi rabatami, które obejmują m.in. gamę hybryd.  

wróć do artykułu
  • ~Krzysiek
    (2019-12-02 12:09)
    Ja tam nie widzę żadnej przeceny.
  • ~alt
    (2019-12-02 10:17)
    Toyota ma dziwną polityke cenową. Sprzedaje auto poprzez rabaty. Kupować tylko na wyprzedażach
  • ~Xxxx
    (2019-12-02 11:00)
    A android auto jest już we wszystkich modelach??.
  • ~Vw n
    (2019-12-04 16:33)
    To jest taka polityka najpierw zawyżyć a później zrobić wyprzedaz tzw legalna manipulacja
  • ~vc2
    (2019-12-02 21:23)
    Mam nowe Aygo.Niby dobre auto ale ma taką paskudną przywarę .Silnik pomimo ,że jest wolnossący zachowuje się jak z turbodziurą.Silnik potrafi się zadusić na niższych obrotach i dopiero po chwili ciągnie.Szczególnie widoczne jest to przy ruszaniu pod góre.Poza tym nie rozwija mocy liniowo tylko skokowo.Zgłaszałem to w salonie gdzie kupiłem ale oni nic nie mogą ;) .Nie zgłaszają tego producentowi aby przeprogramował zasilanie silnika.Zasugerowano abym ja to zrobił?;) Jechałem innym Aygo udostepnionym przez salon i to samo,więc to taki urok tego auta.
  • ~Karolak
    (2019-12-03 14:54)
    Hybrydy toyoty już cieszą się dużym zainteresowaniem, a takie promocje na pewno przyciągną innych chętnych, którzy poszukują dobrego samochodu z niskim spalaniem :)
  • ~Dany
    (2019-12-04 17:59)
    Znajomy kupił w benzynie miała być bezawaryjna i płacze.
  • ~Zobacz
    (2019-12-04 22:10)
    ZIETARSKI PS. PAN OD TOYOTY...... chyba synkowi na adwokata zbiera..... BO PANIE ZIETARSKI SYNEK NIE OD SIEDZIAŁ ANI DNIA Z ZASADZONEGO WYROKU.... NO TAK CHORY BĘDZIE DO OSTATNIEGO DNIA PRZEDAWNIENIA.... NA RAZIE SKITRALES PAN SYNKA.... NO TAK ZNÓW MU FOTEK NAROBIAL JAK BROWARA WALI ALBO SKUTEREM LATA..... A ON MA BYĆ CHORY......, ŻEBY SIE PRZEDAWNILO...... KASA, KORUPCJA, UKŁADY....... TAK DZIAŁA PAN OX TOYOTY..... A PANIE ZIOBRO NIE WARTO BY SIĘ PRZYJRZEĆ BLIŻEJ TEJ SPRAWIE...... MOCNO CIEKAWA.......PODOBNA DO NAJSZTUBA!!! PROSZĘ PRZEJRZEC TA SPRAWE
  • ~Zygi 200
    (2019-12-04 12:01)
    Pajace z EuroKołchozu dziś najwięcej namieszali w samochodach poprzez normy emisji spalin i dziś mamy takie skutki. Silniki o małej pojemności żeby spełnić normy spalin, akcyza +do samochodów jest coraz wieksza.
  • ~zawodnik
    (2019-12-05 23:53)
    Marzy mi się camry i w przyszłym roku chyba pora zrealizować to marzenie. Piękna bestia !
  • ~dziad tuskowy
    (2019-12-04 06:13)
    Chyba se kupie..
  • ~Toya
    (2019-12-02 18:49)
    Czekałem na nową corolcię w combi od ubigłego roku. Jak już wsiadłem do nie to przestała do mnie mówić(1.2) a gdy się nią przejechałem niby ok, ale to nie było to na co czekałem + pakiet tech +style coś ok 85 k. Niby pędu a w kierunkowskazach żarówki przyklejony na siłę tablet. Taka trochę klaustrofobiczna w środku i tak nisko zawieszona że strach zjechać z asfaltu. A to kombi więc gdzie te pikniki i biwaki z dziećmi? I z tymi 1,2 ta to toyota chyba nie będzie już taka bezawaryjna I decyzja zapadła vieśwagena golfa variant prawie o 10 k więcej. Droga pokaże czy dobra decyzja.
  • ~ibunles
    (2019-12-06 07:51)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny proj𝚎kt dl𝚊 dоr𝚘słyсh, którzy ch𝚌ą znal𝚎źć p𝚊rtn𝚎r𝚊 s𝚎ksuаln𝚎gо