Nowe przepisy na drogach już działają, teraz policja je przetestuje. Będzie "patrol za patrolem"

| Aktualizacja:

Policja ruszyła z kaskadowym pomiarem prędkości. Tym samym rozpoczęła się czterodniowa akcja pod hasłem "Listopadowy weekend". To pierwsze działania drogówki po wejściu w życie nowego rozporządzenia w sprawie kontroli ruchu drogowego.

wróć do artykułu
  • ~Bezpłatne przeloty
    (2019-11-08 11:52)
    Bezpieczna prędkość nie istnieje. Chyba, że jak w anegdocie: Jakie są najbezpieczniejsze statki? Wyciągnięte na ląd!
  • ~waldek - organista
    (2019-11-08 12:57)
    A ja z moim proboszczem najbardziej lubimy akcję "Znicz" i tylko "Znicz".
  • ~mar
    (2019-11-08 13:08)
    A może wreszcie POLSKIE społeczeństwo dowie się ilu wśród tych PIRATÓW złapanych za prędkość czy pod wpływem jest tych co karzą innych Nigdy nie słyszałem o takim wypadku poza takimi gdzie nie można już było cokolwiek ukryć A i wtedy kary są tak niskie ,że OBRAŻAJĄ polskich kierowców Pani na rowerze przejezdza na czerwonym przez tory kolejowe 300 zł mandat Panisko policjant radiowozem za to samo a na dodatek utknął na przejeżdzie AŻ AŻ 50 zł mandat Kierowca SOP wpycha inny samochów na przejście dla pieszych 220 zł mandat zwykły kierowca sprawa dla sądu i zabranie prawka a w najlepszym przypadku 10 pkt i 500 zł Prowadzenie po pijaku przez policjanta . Kara Ekspresowe przejście na emeryturę BYTÓW pomorskie To jak to jest w Polsce z tą walką z piratami ? Pan policjant na łuku drogi wpada na autobus który ląduje w rowie Ile jechał Nie wiemy za to wiemy ile jechał ktoś w Warszawie lub Łodzi
  • ~realizm
    (2019-11-08 13:54)
    Bezpieczna prędkość to zerowa prędkość , nawet jak najadę kogoś z prędkością 5 km/h to z pewnością dozna obrażeń , czyli przestańmy jeździć .Niech nie będzie niczego .
  • ~nie gadajta jak jedzieta
    (2019-11-08 15:14)
    jezdzijta tak abysta mogli dojechac calo i zdrowo tam gdzie mielista dojechac, ot i cala filozofia
  • ~szofer
    (2019-11-08 17:02)
    Jaja sobie robią z bezpieczeństwa. "-Czasami są takie miejsca gdzie musimy zatrzymać radiowóz i wykonać naszą robotę. Policjant nie może być traktowany jako typowy uczestnik ruchu drogowego, bo przecież wykonuje on specjalne zadania w zakresie dbania o bezpieczeństwo na drogach – powiedział Kobryś z Biura Ruchu Drogowego" Po to są zakazy by utrzymać bezpieczeństwo a nie dla widzimisie i każdy bez względu na przynależność do partii czy organizacji militarnych , który nie stosuje się do znaków stwarza niebezpieczeństwo dlatego jest zakaz.
  • ~Ja
    (2019-11-08 17:09)
    A ja się zgadzam z policjantem no bo trudno mi sobie wyobrazić że mąż w domu katuje żonę A oni szukają miejsca parkingowego. Na kogutach też nie staną, bo auto musi być odpalone więc jeden policjant musiał by zostać A że patrole są zazwyczaj 2 osobowe to w jednego nie bardzo podejmować interwencję bo można zostać np. Oskarżonym o.kradzież czegoś
  • ~Marcin
    (2019-11-08 17:19)
    Już i tak społeczeństwo jest przestraszone. Mało który jedzie 60km na 50. Na a jak jeszcze zobaczy radar to najlepiej zwolnić do 40/30km ,,żeby nie pstryknał,, Szkoda gadać.
  • ~tfuu
    (2019-11-08 18:51)
    żeby żondofe limuzyny mknęły w patriotycznych celach bez przeszkód .
  • ~paweł
    (2019-11-09 22:31)
    Trzeba by jeszcze lać pałą takich kierowców, jeden raz za jeden przekroczony kilometr !
  • ~Gs
    (2019-11-10 09:47)
    Kierowcy nie dajcie się okradac. Są aplikacje i inne możliwości. Pomagaicie sobie a psy wrócą niepyszne.
  • ~tupak
    (2019-11-10 09:48)
    Yanosik w każda trasę...
  • ~Piterr
    (2019-11-10 11:47)
    Od trzech dni jestem w trasie. Gdzie ta policja ? Nie widziałem nawet jednego patrolu.

Może zainteresować Cię też: