Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~XXL
    (2019-10-08 22:28)
    Wreszcie
  • ~SilverDragon
    (2019-10-09 10:08)
    Dlaczego smogu nie ma latem ? Nakładać srogie kary na domki jedni rodzinne które kopcą i smog też zniknie zimą.
  • ~Krzysiek
    (2019-10-09 10:15)
    A gdzie ta lista samochodów?
  • ~Gall
    (2019-10-10 11:39)
    Panowie policjanci. Nie jesteście od tych spraw. Zajmijcie się przestępstwami a od stanu technicznego są stacje kontroli. Tam szukajcie winnych.
  • ~BezPlastiku
    (2019-10-09 08:41)
    Niech zmienią przepisy dotyczące importu używanych samochodów - do Polski trafia najgorszy szmelc, byle tylko jeździl, środowisko nie ważne. A z tymi kontrolami to odstawiają szopkę, że coś robią w temacie działań antysmogowych... póki prawo się nie zmieni to walka z wiatrakami!
  • ~Gazownik
    (2019-10-09 13:55)
    Reesa masz rację. Jak ZCi z góry nic nie zrobią z tymi pseudo stacjami diagnostycznymi, to nawet kontrolę Policji nic nie pomogą. Czas się wziąć za mafię diagnostów i łapówkarzy. Wprowadzić ustawą odgórnie czystkę tych kolesi, zwłaszcza tych co mają kilka stacji diagnostycznych. Nie wiem że Wszechmocny PiS tego nie widzi. Pewnie ma w tym interes!
  • ~J
    (2019-10-09 20:59)
    Kolejna akcja na zdobycie kasy do Państwa jednym trzeba zabrać żeby drugim dać.
  • ~Reesa
    (2019-10-09 13:23)
    To nie zadanie dla policji, tylko dla stacji diagnostycznych! To jest patologia od wielu lat i nie ma siły na tą mafię!
  • ~GOSTEK766
    (2019-10-09 11:09)
    Wpadnie ten któremu po zatankowaniu gorszej jakości paliwa spaliny minimalnie nie zmieszczą się w normie a kopciuch i truciciel będzie jeździł.
  • ~Obywatel
    (2019-10-12 00:38)
    W końcu policja, utrzymywana z naszych podatków, jest m.in. po to, by pilnować interesów niemieckich i francuskich koncernów motoryzacyjnych.
  • ~BuMeL
    (2019-10-09 09:05)
    Niech się lepiej za światła w samochodach wezmą bo na razie tylko krzyczą a co drugie jak miało tak dalej ma zeza i świeci uj wie gdzie.
  • ~Wanessa
    (2019-10-09 10:43)
    A ja mam taki w kolorze zielony groszek to dobry?
  • ~Egon
    (2019-10-09 18:26)
    Dobra zmiana.500++
  • ~Piotr
    (2019-10-09 09:55)
    Mam Golfa 2 1.6 TD bez katalizatora w stanie kolekcjonerskim robię 700 km rocznie nim a i tak pewnie by mi dowód zabrali bo truje kuźwa.
  • ~Anonim
    (2019-10-09 14:23)
    Spaliny sprawdzają na oko i pytają czemu dymi szukają dziury w całym, statystyki muszę się zgadzać i tyle
  • ~KR
    (2019-10-09 06:17)
    Racja, szczególnie z Wrocławia.
  • ~Octavia 2006
    (2019-10-10 12:10)
    Jak średnia podskoczy do 4.500netto tosobie wezmę,, elektryka,,
  • ~Outlander