Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~Tomi
    (2019-10-09 09:34)
    Najlepiej zakazać jeździć samochodami starszymi niż 3 lata i będzie spokój. Ale wtedy za rowerzystów się wezmą, bo kasa na socjalistyczne rządy zawsze będzie potrzebna.
  • ~Bbb
    (2019-10-09 07:39)
    W takim np Krakowie smog jest tylko w zimie bo pala smieciami. Ale po pierwsze rzucili sie na diesle. To z czym walcza ze smogiem???
  • ~Mechanik
    (2019-10-09 10:38)
    A czy policjanci mają przeszkolenie, żeby prowadzić takie czynności.
  • ~Mariusz
    (2019-10-09 05:31)
    Wreszcie ktoś o tym pomyślał. Lepiej późno niż wcale. A co zrobić z kiedy zauważymy taką lokomotywę na drodze, za którą nie da się jechać? Jak skutecznie to zgłosić?
  • ~Darek
    (2019-10-09 12:48)
    Jakby auta były o połowę tańsze to takich zlomow by nie było. Np w Irlandii już po 3 miesiącach Cię stać na dobry samochód a w pl, za co. Porabane.
  • ~Fiacik
    (2019-10-09 14:03)
    Tak . akcja specjalna. kolejna akcja specjalna . i kolejna akcja specjalna . problem wielki tymi nieoznakowanymi przyjrzec sie ktory kopci . zjazd na bok i na stacje diagnostyczna . ale nie . przeciez to by nie bylo mandatu za 500 i 10 punktow. Tylko jakis tam dowod zatrzymany . cala ta drogowka to jedna wielka farsa i wybiórczo respektowane przepisy
  • ~Sk-ko
    (2019-10-09 15:11)
    Policja i diagnostyka? Ja rozumiem, że takie akcje mają wyeliminować złomy stwarzające zagrożenie dla innych użytkowników, ale prawda jest taka, że jak będzie chciał się przyczepić do czegoś to się przyczepi i weź mu coś udowodnij.
  • ~Adrian ułaskawił
    (2019-10-09 07:42)
    Czyli wielka afera o 1% pojazdów skontrolowanych! A ludzie dalej palą pampersy, foliówki, płyty meblowe i ruski węgiel! Brawo populicja! Jaki minister, taka policja!
  • ~ObserwatorQ
    (2019-10-09 10:59)
    Cały czas są jakieś akcje.. dlaczego? Dla kasy! Przyszedł rozkaz z góry i trzeba wykonać Ku**a! Jak by nie chodziło o kasę to by takie kontrole były tylko podczas wyraźnego naruszenia, lub podczas rutynowej kontroli. Każda akcja to brak kasy!!!
  • ~Lukasz
    (2019-10-09 14:46)
    I dalej robią ludzi w bambuko, wielka akcja eko czy aby na pewno. Nabijanie kasy do państwa pod pseudonimem "ekologia" mandaty+ ponowne badanie techniczne + wydział komunikacji po odbiór dowodu cała ta zabawa łata nasza wielka dziurę budżetowa. Polski cyrk i robienie z ludzi klaunow...
  • ~Testy.
    (2019-10-09 06:29)
    Z reguły są to samochody które utraciły ta zwany TIF w Niemczech. Tam badanie przebiega pół godziny na spaliny,a przed testem spalinowym silnik musi być rozgrzany.
  • ~Fred
    (2019-10-09 10:48)
    Lepiej zakupcie narkotesty i sprawdzajcei naćpanych najaranych bo co drugi taki jezdzi! Wy tylko macie aljomaty i tylko sprawdzacie czy nikt pijany nie jezdzi a naćpani kierowcy to plaga!!!!
  • ~NN
    (2019-10-09 10:21)
    najlepiej kupic elektryczne takie pro eko czysta energia z elektrowni opalanych węglem haha czysta to jest tylko hipokryzja w tym kraju
  • ~Gość
    (2019-10-09 11:08)
    Jestem ciekawy czy ktoś sprawdza policyjne graty odnośnie smoku? Może kierowcy zaczną sprawdzać te graty.
  • ~RafikFafik
    (2019-10-09 13:07)
    Idą wybory, a budżet stoi słabo, na reklamę brakuje, z 500+ nic już nie wyskrobiemy... więc co by tu zrobić żeby zarobić a się nie narobić.... A no tak, zapomniałbym! przecież został jeszcze wspaniały bankomat zawny Policją ;>
  • ~emeryt podkarp
    (2019-10-09 08:05)
    Tak wygląda program czyste powietrze, ? wg dobrej zmiany?? a miało być tak fajnie
  • ~Jacek
    (2019-10-09 05:56)
    może zaczniemy od jakości paliwa w Polsce bo wszyscy na tym samym jeździmy może tam jest jakiś problem
  • ~Slabe...
    (2019-10-09 08:03)
    Artykuły pod tytułem "masz takie auto?" A w artykule brak informacji jaie ma byc to auto...
  • ~Mieszkanka
    (2019-10-09 06:07)
    Nie długo zabronią nam oddychać ,bo też trujemy .polityka PiS
  • ~Lilka
    (2019-10-09 09:09)
    Tam gdzie Policja potrzebna to ich nie ma.