Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~ha ha
    (2019-10-08 16:51)
    80% aut w Polsce to 15-20 letnie złomy które w raichu nie miały by już prawa jeździć , ale przecież najbardziej pro ekologiczna partia POzwoliła sprowadzać starsze niż 10 lat bo Szwaby muszą się ich pozbyć .
  • ~ajax
    (2019-10-08 17:05)
    Eko sreko. W niektórych dużych miastach niemieckich wprowadzono zakaz poruszania się samochodami z silnikami diesla nie spełniającymi norm Euro 6, a w niektórych nawet Euro 5 i okazuje się że jakość powietrza w tych miastach wcale się nie poprawiła.
  • ~xyz
    (2019-10-08 17:41)
    pytanie czy policjanci sprwdzaja zużycie paliwa w samolotach beng w godzine lotu zużywa 5,5 tony paliwa przeliczjąc to na 30 tyś lotow wszystkich samolotow na dobę rocznie i lata to są setki miliardow ton . ekolodzy macie pole do działania
  • ~bartek
    (2019-10-08 17:52)
    i weź bez yanosika sobie jezdznij. nie wiadomo kiedy oni mają te swoje akcje
  • ~ferdek z wrocka
    (2019-10-08 18:40)
    W tym Karkowie to jeżdżą same lewusy...
  • ~Iras
    (2019-10-08 18:40)
    Wyciąć z ruchu wszystkie pojazdy, które mają wycięte DPFy.
  • ~tor
    (2019-10-08 19:07)
    Akcja SMOG Czyli co .Jutro 50 % taboru komunikacji miejskiej i PKS nie wyjedzie czy nie bedzie kontrolowana chociaż kopcą ,smrodzą i trują No ale one muszą jezdzić .
  • ~Mar
    (2019-10-08 19:47)
    Polacy z czystej przyjemności jeżdżą starymi gratami.
  • ~Smrodziuch
    (2019-10-08 20:01)
    Diesel to rak.
  • ~Roman Z.
    (2019-10-08 20:05)
    hej gliniarze, przestańcie pitolić. Robicie jakąś akcję raz na miesiąc oczekując na oklaski,a w inne dni to co wy robicie. NIC NIC, siedzicie za biureczkami, a na mieście trudno zauważyć jakikolwiek patrol , pieszy, czy też zmotoryzowany. Żadnego gliniarza na mieście !!!!! Brunatne koszule, czekają tylko na wytyczne piSS, gdzie i co mają robić. Policja polityczna, to jedyna trafne określenie dla was.
  • ~Mikus
    (2019-10-08 21:17)
    Czym zmierzą te spaliny
  • ~richard
    (2019-10-08 21:22)
    Powinni w swoich samochodach sprawdzić,w tych starych terenowych, które palą 15 ł na 100 km i kopca jak smoki
  • ~kierowca
    (2019-10-08 22:12)
    Akcje raz w miesiącu? A co w pozostałe dni robicie?
  • ~Rafał.
    (2019-10-08 22:25)
    Dziś Diesel w aucie osobowym nie jest sposobem na oszczędną jazdę tylko na dobry zysk dla producentów, serwisów i mechaników.
  • ~XXL
    (2019-10-08 22:28)
    Wreszcie
  • ~j 23
    (2019-10-08 22:34)
    lubje kopciuchy a eklogja to sciema
  • ~Trabant w dieslu
    (2019-10-08 22:55)
    Rozbitki i dymiące smierdziuchy rozumiem zabierać ,jak widzę im starszy grat tym bardziej zapiernicza a tak z zapytaniem kto sprawdza policyjne auta ? Mechanik z policji czy przegląd roczny ?
  • ~Hej wujku daj piataka
    (2019-10-08 23:18)
    A te wasze trupy radiowozy diesle ,zacznijcie od siebie
  • ~Nat
    (2019-10-08 23:19)
    zbliza się koniec roku i kasy w budżecie brak - pora ją zapelnic mandatami dla obywateli
  • ~Jaaaa
    (2019-10-08 23:40)
    Dokladnie. Ruch lotniczy zostawia w trakcie jednego dnia wiecej co2 w atmosferze co lądowy. Tego ekolodzy nie widzą bo lepiej tępić kowalskiego niż dużego przewoźnika!!!