Toyota Corolla nowym hitem w Polsce. Tak hybrydą Japończycy pokonali diesla w trzeciej rundzie

| Aktualizacja:

Toyota Corolla najczęściej kupowanym przez Polaków samochodem w czasie wakacji 2019 roku. A jej napęd hybrydowy nowej generacji w rekordowym tempie zdobywa popularność. A jak jeździ i ile spala to japońskie auto w rodzinnej wersji kombi?

wróć do artykułu
  • ~valdi
    (2019-08-08 08:57)
    Jechałem, bzdura z tym spalaniem!
  • ~TTT
    (2019-08-08 08:58)
    Autko może i fajne tylko czy dla kiepsko zarabiających Polaków ??? 130 tys to raczej poza zasięgiem większości ludzi w tym kraju
  • ~gostek
    (2019-08-08 09:02)
    Nie stać mnie 8-(
  • ~ivo & jacek
    (2019-08-08 09:35)
    Po pierwsze w zeszłym roku była Carolla sedan i Auris hatchback i wagon . terez wszystko jest Carolla. Więc dynamika sprzedazy jest dmuchana. Po drugie auto jest niemożebnie drogie. Na trasie przegrywa nie nie tylko z dieslem ale także z beznyniakiem
  • ~prezes
    (2019-08-08 09:35)
    auta na prad lub hybrydowe stana sie nowym Fiatem 126p jezeli beda kosztowac ok.35 do 40 tys zl.Po 130 tys zl to raczej przyjemnosc dla wybranych,a spora czesc ludzi majetnych chetnie jednak wyda mniejsze kwoty na lekko uzywane z RFN.
  • ~tor
    (2019-08-08 11:32)
    Wszyscy walczą ze smogiem a tutaj nowy samochód / nie wiem po co w nim silnik 2 l skoro jest to samochód rodzinny / i chwali się spalanie na poziomie 4,8 l/100km Juz 30 lat temu miałem samochód opel Kadett 1,3 i spalał mi ok 5 l /100km / dwu gażnikowu Zal d .... ściska jak się czyta o tych nowościach
  • ~zeflik
    (2019-08-08 13:03)
    Corolla w cenie Passata 2tdi? Błagam was! Dajcie wersję mniej wypasioną z tym napędem za 80k to jutro kupuję. W innym przypadku zawsze wybiorę pastucha albo superba czy inne mondeło.
  • ~statystyczny
    (2019-08-08 13:53)
    jeżdżę Corollą-Verso z 2006, spalanie na trasie 4,4 (diesel), nawet gdyby mnie było stać - to byłoby to jak zmiana ideologii...
  • ~Atefan
    (2019-08-08 19:47)
    Żadna rewelacja. Mój Citroen C3 1,4 diesel pali 4,1/4,2 na trasie czyli i tak jestem na plusie.
  • ~Obiektywny1
    (2019-08-08 23:09)
    Za 100 000 to wolę większą KiA Optimę klasy D z silnikiem benzynowym turbo.
  • ~radziu
    (2019-08-12 11:13)
    No i bardzo dobrze, wcale nie ma się dziwić, koszty utrzymania hybrydy są znacznie mniejsze, wiem bo sam auris jeżdżę, a już miałem kilka auta żeby rzetelnie to porównać
  • ~Wasyl
    (2019-09-03 16:52)
    W 2006 roku pracownik produkcji zarabiał 1160zł na Lini montażu silników. Ciekawe ile teraz płacą? Pewnie kokosy bo auta dużo zdrożaly i firma się ciągle mocno rozwija. Piszcie ile teraz płacą może się znowu przyjmę do pracy.