Mandat i punkty za przejazd prezydenckiej kolumny przed wypadkiem? Dla BOR-owców nie, ale dla kierowcy auta, z którego ich nagrano...

| Aktualizacja:

W internecie pojawiło się wideo z przejazdem kolumny BOR z prezydentem Andrzejem Dudą tuż przed głośnym wypadkiem na autostradzie A4. Kawalkada rządowych samochodów przekraczała prędkość i wyprzedzała w niedozwolonych miejscach. Dziennik.pl poprosił Komendę Główną Policji o komentarz do tego nagrania. 

wróć do artykułu
  • ~Duda to sie nie uda
    (2016-03-16 14:25)
    ten film pokazuje, ze Duda zachowuje sie jak kacyk w jakims afrykanskim kraiku a nie prezydent demokratycznego panstwa. jedzie na narty to ludzi won z drogi. zalosne!
  • ~ebo
    (2016-03-16 13:15)
    To jest ta dobra zmiana!!!!!!!Litości!!!!!
  • ~Fruzia
    (2016-03-16 13:46)
    o co chodzi? burak batiuszka dudek został pisdentem...i spieszył się na stok...
  • ~x
    (2016-03-16 14:15)
    Duda to ma byc dobra zmiana? Spieszyles sie na narty to mozesz ludzi z drogi spychac? Bardzo szybko wskoczyles w buty swoich poprzednikow..... Nie chce takiego prezydenta, ktory obywateli traktuje w ten sposob jak pokazany na filmie.
  • ~ciekawa
    (2016-03-16 14:18)
    Czy policja liczy że będzie miała autorytet jak bedą ******** takie głupoty?
  • ~aer
    (2016-03-16 14:14)
    O małe co byłby mały Smoleńsk.
  • ~yolo
    (2016-03-16 13:33)
    Przecież osoba, która nagranie upubliczniła znalazła kartę SD na wycieraczce przed drzwiami...
  • ~realista
    (2016-03-16 13:36)
    Co za idiota z tego kierowcy. Jezeli on nie wie na jakich zasadach poruszaja sie pojazdy uprzywilejowane to powinien stracic prawo jazdy i jeszcze raz powtorzyc kurs.
  • ~stroz
    (2016-03-16 13:36)
    Kolumna prezydencka musi mieć na uwadze przestrzeganie przepisów drogowych ale i również to że wiezie Prezydenta i przewoz powinien być krótki szybki i bezpieczny. Fotografowi ma ły mandat tez by się przydał bo w sposób oczywisty przekroczył przepis
  • ~Mojek
    (2016-03-16 13:26)
    No Mośkowe tłuki...lamentować i opluwać
  • ~jamci
    (2016-03-16 17:39)
    Na litość Boga przecież podobno w planie było dowiezienie Pana pasażera na narty. Czy potrzebne było tworzenie warunków szczególnych. Nie można było jak to jest w wielu krajach jechać normalnie, bez narażania kogokolwiek. Głupota goni głupotę.
  • ~oszukany
    (2016-03-16 19:12)
    Swawola nie zna granic Duda . Szaraczek do rowu bo pan prezydent swowolnie musi dojechac na kolacje
  • ~elf
    (2016-03-16 15:03)
    Krok po kroku i mamy ZAMORDYZM ???
  • ~skiing
    (2016-03-16 14:48)
    spieszy się po powrocie z nart
  • ~obywatel, który chce przeżyć spotkanie z takimi dzikusami
    (2016-03-16 22:32)
    Jakby zza górki lub zakrętu z przeciwka ktoś zafundował im "czołówkę" , to pewnie były zamachowcem. Na łuku zza ciężarówki czy autobusu nie widać kogutów ani nie słychać sygnałów więc nie chrzańmy , że wyprzedzający z nadmierną prędkością na łukach i wzniesieniach przekraczając linie ciągłe nie stwarzali zagrożenia tylko dlatego, że są VIPami. ! Skończmy z tą falandyzacją czy piotrowiczowizacją prawa. Mało tego ! Dysponent takiego pojazdu (czyli ten VIP w środku) powinien ponosić odpowiedzialność na równi z podwładnym mu kierowcą - o ile przeżyje taką głupotę.
  • ~czadu
    (2016-03-16 13:55)
    Bicie piany. Tak jest od lat - kodeks drogowy wyróżnia pojazdy uprzywilejowane i nieprzywilejowane. Chcecie zmiany? Bedziemy karać karetki? Nie będziemy karać nikogo? Co za głupawy artykuł.
  • ~Joanna
    (2016-03-16 23:02)
    "Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności,..." bardzo ostrożnie spychali wszystkich na pobocze i bez wyraźnego powodu narażali na śmierć resztę uczestników, to na prawdę jak ktoś napisał w afrycę lokalni watażkowie się zachowują, brakowało tylko wymachiwania karabinami przez okna.
  • ~elf
    (2016-03-16 20:53)
    Ta Duda to klasyczny pisowki debil z blokowiska
  • ~Marek
    (2016-03-16 13:35)
    Jeżeli tak zrobili to napewno nie znaja się tak dobrze na zarządzaniu państwem jak znal sięTusk, Kopacz a już pewnie Komorowski. Jest to ważne wydarzenie z punktu złośliwca który wydaje polecenia z Berlina do der dziennik. Uf, ten zły Rząd i Prezydent dał ludziom 500 zł i to wyszło 18 mld zł. Tyle i więcej skręciłaby władza PO/PSL/Nowoczesna.
  • ~wydech_brunona
    (2016-03-16 16:15)
    To za komuny byli wszyscy równi a niektórzy równiejsi.