Masz taką nawigację? To teraz pożałujesz. Od 20 września 500 zł kary
20 września 2025Niewielu kierowców zdaje sobie sprawę, że używanie nawigacji w telefonie może skończyć się dotkliwą karą. Od 20 września policjanci ruszają z wielką akcja. Nagranie z drona i leci mandat 500 zł oraz 12 punktów karnych. Co mówi zaostrzone prawo?