Drożeją paliwa. Płacimy już kilkadziesiąt groszy więcej
01 marca 2013 Od początku roku tankujemy coraz drożej. Benzyna jest już droższa o ponad 20 groszy za litr, natomiast za olej napędowy płacimy średnio o 17 groszy więcej. Trochę taniej płacą tylko ci, którzy mają samochód z instalacją LPG.