VERVA Street Racing czekają w tym roku wielkie zmiany. Odbywająca się od 2010 roku na warszawskim Placu Teatralnym impreza przenosi się na Stadion Narodowy. W ramach jej czwartej edycji będzie można zobaczyć słynny motoryzacyjny spektakl - Top Gear Live. W rolach głównych wystąpią Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig.

Reklama

O sportowe emocje zadbają także Adam Małysz, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński z ORLEN Team oraz Patryk Szczerbiński i Kuba Giermaziak z VERVA Racing Team.

Jak dotąd Top Gear Live zobaczyło ponad 1,5 miliona widzów na całym świecie, a każda trasa wiąże się z interesującymi statystykami: co roku podczas jej realizacji wykorzystuje się
135 ciężarówek, 3 statki, 1 samolot transportowy oraz ponad 150 zestawów opon.

Materiały Prasowe / Mark Yeoman

Widowisko zawojowało już między innymi Australię, Holandię, Rosję, Republikę Południowej Afryki i Wielką Brytanię, lecz występ w Polsce będzie pierwszym w Europie Środkowej!

Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 10 czerwca za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 99 zł, 129 zł, 159 zł. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową 20-proc. zniżką.

Ciekawostka! Dla pierwszych 15 tys. osób, które zakupią bilet (w dowolnej cenie) wstęp na Pit Party gratis! Organizator nie przewiduje rozszerzenia puli wejściówek na Pit Party lub możliwości ich osobnego zakupu.