Odcinkowy pomiar prędkości przed wakacjami. Tylko w dziennik.pl NOWA mapa i lista

| Aktualizacja:

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ruszył z budową odcinkowego pomiaru prędkości. "Już przed wakacjami kierowcy powinni mieć się na baczności i zdjąć nogę z gazu" - mówi dziennik.pl Łukasz Majchrzak, naczelnik wydziału analiz Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Co ważne, na liście pojawiły się nowe lokalizacje, w których staną specjalne kamery. MAMY NAJNOWSZĄ MAPĘ.

wróć do artykułu
  • ~luk15
    (2015-06-18 09:29)
    W dupie im sie przewraca sami lamia przepisy a dupne pomiary prędkości stawiają żeby tylko sie na chapać złodzieje. Oni to naród za dobra kasę sprzedali taka jest prawda!!!
  • ~autko
    (2015-06-15 09:46)
    Powinniśmy wzorem np. Włoch wprowadzić pomiar czasu przejazdu na autostradzie. Czas wjazdu,, czas wyjazdu, za duża średnia i mandat na bramce.
  • ~1234
    (2015-06-18 11:05)
    Złodziejskie Państwo !! Patrzą tylko jak nam zabrać,niech robią tak dalej to wszyscy wyjadą a z tej garstki ktora zzostanie nie bedą sie w stanie utrzymać.
  • ~Georgi
    (2015-06-18 20:31)
    niech zmierzą na autostradach, na pewno nic nie wykaże, w końcu i tak auta stoją tam w korkach na bramkach :v
  • ~kierowca
    (2015-07-03 07:58)
    to już teleportacja będzie zakazana?
  • ~Pablos
    (2015-06-17 23:31)
    Trzeba sobie wreszcie sprawić helikopter taniej wyjdzie .
  • ~markiza
    (2015-06-30 07:43)
    kanalie POwskie jeszcze przez 3 miesiące będą nękać naród,DUDA te zabawki zdemontuje
  • ~łowca PIS debili
    (2015-06-15 09:49)
    PIS debile ? W czym problem ?
    Jechac zgodnie z prawem i nic ci nie grozi !
    Nie daja wam zabijac ludzi na drogach ?
    Tusk winny !

    PIS pozwoli jezdzic szybko ?
    Oni tylko chca KORYTA...+ pomniki i kaplice budowac !
    Obudzcie sie debile.
  • ~gość
    (2015-06-20 22:48)
    Następne miliony wywalone w błoto, żeby niedorozwojki w niebieskich mundurkach miały się czym bawić! To jakiś KOSZMAR!
  • ~Ferdekiepski
    (2015-06-18 04:53)
    warto jeszcze coś dla kierowców zakorkowanej stolicy zrobić np. na wszystkich skrzyżowaniach postawić policjantów, aby kierowali ruchem, żeby mundurowy nie tylko kojarzył się z łapankami. Bezrobocie zmaleje, kierowcom będzie się żyło trochę łatwiej,policjant będzie miał bardziej ludzką twarz-same korzyści .
  • ~Polak za granica
    (2015-06-15 12:09)
    do Rychu -ta pulapke to mi zastawila szwec´dzka policja-za przekroczenie szybk. o 21---z 80---nz 101km/godz w terenie niezabudowanym zapl. 2800 skr czli ok 1400zl
  • ~łowca PIS debili
    (2015-06-15 14:21)
    PIS debile ? W czym problem ?
    Jechac zgodnie z prawem i nic ci nie grozi !
    Nie daja wam zabijac ludzi na drogach ?
    Tusk winny !

    PIS pozwoli jezdzic szybko ?
    Oni tylko chca KORYTA...+ pomniki i kaplice budowac ! Nie AUTOSTRADY... ciemny ludzie
    Obudzcie sie debile.
  • ~Rychu
    (2015-06-15 11:45)
    Po co to gęganie
    W ciągu ostatnich 17 lat w Polsce zdarzyło się prawie milion wypadków drogowych, w których zginęło ponad 110.000 osób, a ponad milion zostało rannych. Dziennie w wypadkach ginie średnio 15 osób, a 160 zostaje rannych. 32,3 % wszystkich ofiar ginie na polskich drogach wyniku najechania na pieszego.
    Głownymi przyczynami wypadków są:
    - niedostosowanie prędkości do warunków ruchu
    - nieprzestrzeganie pierwszeństwa przejazdu
    - nieprawidłowe wyprzedzanie
    czyli nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
    Koszty wszystkich zdarzeń drogowych w Polsce w jednym roku wynoszą ok. 50 mld złotych. Łącznie to prawie 3 proc. PKB kraju.

    Narzekający na polskie pańtwo policyjne po wjechaniu do Niemiec lub krajów skandynawskich. w których są gigantyczne mandaty, doznaja oświecenia, przestaja narzekać i przestrzegają wszytkich obowiązujących przepisów ruchu drogowego. A u nas jest demokracja i Polak może na drogach zabijać drugiego Polaka, a jak ktoś chce tego zabronić to jest oprawca i chce wyciągnąć pieniądze od niewinnych kierowców.
  • ~anp
    (2015-06-15 12:36)
    Ajak myslicie ,ile dosuna poszukiwanemu rowerzyscie listem gonczym za dorysowanie elektowi wasow ? I czy te urzadzenia beda w stanie objac Jacka K
  • ~pani_rosomak
    (2015-06-15 12:53)
    Jeżeli 30% wszystkich ofiar to najechani piesi to ja się pytam CO ONI ROBIĄ NA JEZDNI??? Przecież kierowcy nie gonią ich po chodnikach. Zamiast prześladować wielomilionową rzeszę kierowców , wystarczy rozłożyc odpowiedzialność po równo: niech każdy odpowiada za siebie. Przecież jeśli nie wejdę pod rozpędzony pojazd to nikt specjalnie mnie nie przejedzie. Proste?
  • ~iza
    (2015-06-15 13:35)
    czy Tusk i Kopacz mają prawa jazdy ?
  • ~real
    (2015-06-15 13:39)
    caly ten rzad,ich pomysly,to nic innego jak lupienie wszystkich.potrzebuja kasy,PO;PSLto juzz przezytek,na odprawy potrzebuja.janosik zabieral bogatym,ten rzad biednym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-15 13:48)
    Pamietacie jak TUSK śmiał się z Kaczyńskiego że człowiek bez prawa jazdy stawia tyle radarów. Mam pytanie kto policzył o ile wiecej postawiono radarów za czasów PO.
  • ~lkjh
    (2015-06-16 19:07)
    Niech jeszcze reaktywuja ormo dla poprawy bezpieczenstwa.Nie jeden tu komentujacy chetnie by sie zapisal.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-15 14:23)
    PIS falszywka 2015-06-15 13:48

    Ha PIS to dno falszuje posty w tym Wiesia13 ! !
    HA HA Ha PIS to dno
    PiS to holota.

    PiS to moralne i intelektualne szambo, banda miernot inspirowanych przez niespelnionego
    Kurdupla ktory gotowy jest zniszczyc Polske dla swoich celów

Może zainteresować Cię też: