Za jazdę po drogach całej Unii zapłacisz tylko raz

| Aktualizacja:

Ten projekt ułatwi życie podróżującym autem po drogach Unii Europejskiej. Rząd szykuje się do wprowadzenia jednej opłaty za wszystkie płatne drogi na terenie krajów Wspólnoty.

wróć do artykułu
  • ~Trew
    (2012-07-14 22:15)
    Ustawiają się ... wiedzą że stracą rząd więc tworzą spółki, spółeczki i agencje i fundacje. Napiszą sobie piękne statuty i podpiszą wieloletnie umowy sami z sobą. Nikt ich nie wykopie przez 10-15 lat. Do tego czasu uda im się wrócić do sterów i zacząć kraść od nowa.
  • ~Mortales
    (2012-07-07 22:26)
    ~pikuś2012-07-04 11:00 zapytotywuje: "A ile będziemy płacić za roaming?" To nie wiesz? Od 1-go lipca 2012 mniej niz do 30 czerwcu 2012.
  • ~Morales
    (2012-07-07 22:22)
    Polak juz protestuje. Jeszcze nie wie o co chodzi - ale juz gacie pełne strachu. Nowe nie dla niego. Chłopa ze wsi wygonisz ale wsi z chłopa juz nie da rady.
  • ~fiut
    (2012-07-04 21:29)
    Zeby nas upPOdlic wymyslaja wszystko co to co im w snach do przmaglowanego mozgu przychodzi. Banda zlodzei za nasze buduja i POwinnismy sie jeszcze cieszyc ze Po tych duktach Po wniesieniu oplaty bedziemy mogli jechac. Cala te bande na szbienice.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<
    (2012-07-04 14:28)
    MAFIA - tuska SZUKA WSZĘDZIE PIENIĘDZY , KASA MAFII NA ŁOPATKACH .
  • ~stary telewidz
    (2012-07-04 12:51)
    A co z pobieranym do dziś dodatkiem do ceny paliwa, wprowadzonym zamiast podatku drogowego? Mamy płacić podwójnie?
  • ~marian
    (2012-07-04 12:07)
    Przestańcie biadolić . Ten (nie)rząd trzeba zmieść z powierzchni ziemi !
  • ~iluzjonista
    (2012-07-04 11:28)
    A wy myslicie czemu rząd-nierząd wprowadza zmiany,bo pod przykrywką ułatwień szykuje podwyżki.I na to fałszowanie rzeczywistości idą ogromne pieniądze z budżetu,czyli na okłamywanie nas my sami płacimy.
  • ~LGB
    (2012-07-04 11:20)
    Bradzo dobrze brawo
  • ~romcio
    (2012-07-04 11:09)
    Ten rzad mysli tylo o podwyszaniu oplat. Wasz koniec jest juz bliski!
  • ~pikuś
    (2012-07-04 11:00)
    A ile będziemy płacić za roaming?
  • ~moim zdaniem
    (2012-07-04 10:55)
    A z czego niby mamy płacić?

    BEZROBOCIE rośnie - Tusk NIC nie robi...

    W 11 regionach Polski jest ponad 80 powiatów, gdzie bez pracy oficjalnie jest co piąty dorosły mieszkaniec. Są też takie powiaty, gdzie bezrobocie sięga 30 proc..

    Bezrobocie w Polsce w końcu maja 2012 r. osiągnęło poziom 12,6 proc. Najwyższa stopa bezrobocia utrzymuje się w województwach: warmińsko-mazurskim (19,7 proc.), zachodnio-pomorskim (17,3 proc.), kujawsko-pomorskim (17 proc.), podkarpackim i lubuskim (po 15,3 proc.) oraz świętokrzyskim (15,1 proc.).

    Wśród młodych Polaków bezrobocie kształtuje się na bardzo wysokim poziomie, w maju wynosiło 24,9 proc.

    W ciągu dwunastu miesięcy liczba bezrobotnych zwiększyła się o ponad 52 tys. (o 2,7 proc.), a w ciągu dwóch lat – o ponad 107 tys. (5,6 proc.).
    niezalezna.pl
  • ~sfthasth
    (2012-07-04 10:46)
    tusk złodzieju jakbyś wymyślał tych opłat dziennie ze czterdzieści to i tak będzie za mało, nie umiesz rządzić żadne pieniądze tego nie zmienią! Ledwo minęło pół roku a już masz tusku 70 procent deficytu….. Ludzie kto wybiera takich nieudaczników, takich laików takich bankrutów umysłowych?
  • ~kasienka----asienka
    (2012-07-04 10:35)
    Czyli oplaty "europejskie", zarobki polskie... Czego jeszcze mkozna sie spodziewac po Thuscku D. i jego POparanej bandzie?

Może zainteresować Cię też: